jpagema
  5. jpagema

jpagema

Lid sinds 2014 / Den Haag, Nederland

3 aangeboden items / 15 verkochte items

Toon Kuijpers - Ritme 3 kopen? Bied vanaf 400!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Ritme 3
TechniekAcryl
Afmetingen122 x 102 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 400
Toon Kuijpers - Zeefdruk met titel "Fruition" (nr. 121/200) kopen? Bied vanaf 100!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Zeefdruk met titel "Fruition" (nr. 121/200)
Afmetingen80 x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Rigobert Haeck - Groot origineel olie op paneel werk van Rigobert Haeck uit 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Rigobert Haeck (1912-2005) Belgisch Groot origineel olie op paneel werk van Rigobert Haeck uit 1963
Afmetingen123 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 495