kunst_online
  5. kunst_online

kunst_online

Lid sinds 2017 / Oisterwijk, Nederland

4 aangeboden items / 42 verkochte items

Corneille - litho 1990, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho 1990, mooi ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen84 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Wouterus Verschuur - Een paard aan het rek kopen? Bied vanaf 950!
Wouterus Verschuur (1812-1874) Nederlands Een paard aan het rek
Afmetingen45 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 950
David Schulman - Boerderij bij koolveld kopen? Bied vanaf 345!
David Schulman (1881-1966) Nederlands Boerderij bij koolveld
Afmetingen32 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 345
Eduard Alexander Hilverdink - Zeildag op het water kopen? Bied vanaf 1740!
Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891) Nederlands Zeildag op het water
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.740