kunstvanOtto
  5. kunstvanOtto

kunstvanOtto

Lid sinds 2022 / Gorinchem, Nederland

15 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
15 aangeboden items door deze verkoper

Geert Vrijdag - kleurrijke zeefdruk - 1997 - oplage HC kopen? Bied vanaf 60!
Geert Vrijdag - kleurrijke zeefdruk - 1997 - oplage HCGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1997
Afmetingen33.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Vogels - abstracte zeefdruk - 1998 - oplage EA kopen? Bied vanaf 45!
Alexander Vogels - abstracte zeefdruk - 1998 - oplage EAGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1998
Afmetingen40.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25 kopen? Bied vanaf 45!
Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Paul Marsman - acryl op doek ‘For Sale’ - 1998 kopen? Bied vanaf 150!
Jean Paul Marsman - acryl op doek ‘For Sale’ - 1998Schilderij
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Paul Marsman - ‘a new interactivity ‘ - zeefdruk - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Jean Paul Marsman - ‘a new interactivity ‘ - zeefdruk - 1999Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Rik van Iersel - houtskooltekening ‘Figuur’ - 1989Tekening / Aquarel
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1989
TechniekHoutskool
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991 kopen? Bied vanaf 95!
Jan de Beus - gemengde techniek op papier ‘Landschap’ - 1991Tekening / Aquarel
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1991
TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Knud Odde - kleurenets - 2003 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Knud Odde - kleurenets - 2003 - oplage 30 ex.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal2003
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1997 - oplage X kopen? Bied vanaf 45!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1997 - oplage XGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV kopen? Bied vanaf 45!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XVGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90 kopen? Bied vanaf 45!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstvanOtto
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst