Otmar Alt (1940) zonder titel - zeefdruk met reliëf - ingelijst
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50