Paul De Cocker (1937) De maaier
Bied mee
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 18