Hans1951
  5. Hans1951

Hans1951

Lid sinds 2013 / Sneek, Nederland

50 aangeboden items / 1292 verkochte items

Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd.
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSES in the WINTER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho HORSES in the WINTER Handgesigneerd.
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Friedrich Geiler - Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974 kopen? Bied vanaf 90!
Friedrich Geiler (1946) Duits Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE SLEDGE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE SLEDGE Handgesigneerd.
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Antonio Segui - Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Andy Warhol - Kleurenoffset: MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset: MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars DE DRUMMER kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars DE DRUMMER
TechniekKunsthars
Afmetingen16 x 13 x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 100
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars --FOR EVER (friends) kopen? Bied vanaf 95!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars --FOR EVER (friends)
TechniekKunsthars
Afmetingen17 x 12 x 9 cm (h x b x d)
€ 95
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars GUITARMAN kopen? Bied vanaf 95!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars GUITARMAN
TechniekKunsthars
Afmetingen15 x 14 x 13 cm (h x b x d)
€ 95
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen69 x 48 cm (h x b)
€ 55
Bernard Buffet - Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967
TechniekLitho
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 55
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd
Afmetingen80 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW in BLAUW Handgesigneerd
Afmetingen80 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 149!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!!
Afmetingen59 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Afmetingen58 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
€ 55
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam
TechniekOffset
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
€ 55
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN en HOND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk MAN en HOND Handgesigneerd.
Afmetingen112 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 165!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd.
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Friedrich Geiler - Kleurengiclee -- GEOMETRISCHE COMPOSITIE kopen? Bied vanaf 110!
Friedrich Geiler (1946) Duits Kleurengiclee -- GEOMETRISCHE COMPOSITIE
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE CIRCUS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE CIRCUS Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee LENTEBOEKET Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Ton Schulten - Kleurenoffset WINTER kopen? Bied vanaf 55!
Ton Schulten (1938) Nederlands Kleurenoffset WINTER
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 55
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Ton Schulten - Kleurenoffset BOOM in BLOEI kopen? Bied vanaf 55!
Ton Schulten (1938) Nederlands Kleurenoffset BOOM in BLOEI
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 55
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee ZOMERBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee TULPEN in PASTEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee TULPEN in PASTEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen48 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd,
TechniekGiclée
Afmetingen64 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Kleurengiclee op Linnen DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Linnen DER TISCH Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 159
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1997
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 50
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd,
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen58 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT (blau) Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT (blau) Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Joan Ponc - Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Ponc (1927-1984) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1998
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 50
Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSITIE Handgesign. kopen? Bied vanaf 65!
Friedrich Geiler (1946) Duits Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSITIE Handgesign.
TechniekGiclée
Afmetingen72 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho WORKING HORSES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho WORKING HORSES Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd----GROOT!!! kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd----GROOT!!!
Afmetingen95 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499