Piet Warffemius (1956) E Bida den la man, abstract werk in lijst
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 83 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 35