H033
  5. H033

H033

Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland

5 aangeboden items / 30 verkochte items

Piet Warffemius - E Bida den la man, abstract werk in lijst kopen? Bied vanaf 35!
Piet Warffemius (1956) Nederlands E Bida den la man, abstract werk in lijst
TechniekLitho
Afmetingen83 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Bettina Lopetro - Lunch at the lake, abstract werk in lijst kopen? Bied vanaf 25!
Bettina Lopetro (1965) Nederlands Engels Lunch at the lake, abstract werk in lijst
Afmetingen113 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Harry van Kuyk - Reliëfdruk, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 25!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Reliëfdruk, abstracte compositie
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen25 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Marijke Verhoef - Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout. kopen? Bied vanaf 35!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout.
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35