H033
  5. H033

H033

Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 15 verkochte items

1 aangeboden items door deze verkoper

Pierre van Soest - Compositie, litho, bijzondere uitgave kopen? Bied vanaf 25!
Pierre van Soest - Compositie, litho, bijzondere uitgaveGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorH033
Eindtijd 08-01-2023 om 22:54
Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst