Lid sinds 2018 / Bosch en Duin, Nederland
2 aangeboden items / 17 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 52 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |