nebbiolo
  5. nebbiolo

nebbiolo

Lid sinds 2018 / Bosch en Duin, Nederland

2 aangeboden items / 17 verkochte items

Jeroen Hermkens - litho Slot Zeist kopen? Bied vanaf 95!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands litho Slot Zeist
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Sylvia Dudok van Heel - C-Print, stilleven rozen (ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!
Sylvia Dudok van Heel (1961-2002) Nederlands C-Print, stilleven rozen (ingelijst)
TechniekC-Print
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40