Johan Gerhard Siemer (1902-1988) Zonder titel
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 119
3 biedingen