Lid sinds 2014 / wormerveer, Nederland
4 aangeboden items / 14 verkochte items
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 49 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 41 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |