sminiart
  5. sminiart

sminiart

Lid sinds 2014 / wormerveer, Nederland

4 aangeboden items / 14 verkochte items

Irene Sminia - tiffany kopen? Bied vanaf 60!
Irene Sminia (1945) Nederlands tiffany
TechniekComputerprint
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Irene Sminia - irene sminia - shirley - foto van shirley temple pop + digitaal kopen? Bied vanaf 50!
Irene Sminia (1945) Nederlands irene sminia - shirley - foto van shirley temple pop + digitaal
TechniekDigitale Print
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Wim Koster - interieur met kat kopen? Bied vanaf 100!
Wim Koster (1897-1989) Nederlands interieur met kat
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Leo Jordaens - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Leo Jordaens (1944-2000) Belgisch zonder titel
Afmetingen41 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 150