spider_woman
  5. spider_woman

spider_woman

Lid sinds 2005 / Laboe, Duitsland

4 aangeboden items / 185 verkochte items

4 aangeboden items door deze verkoper

Ludwig-Maria Beck - Orig. Zeichnung 1973, signiert, Portrait kopen? Bied vanaf 39!
Ludwig-Maria Beck - Orig. Zeichnung 1973, signiert, Portrait

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ludwig-Maria Beck - Orig. Zeichnung 1973, signiert kopen? Bied vanaf 39!
Ludwig-Maria Beck - Orig. Zeichnung 1973, signiert

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
Nan Goldin - My room in halfway house, 1988 , Original Fotografie, signiert kopen? Bied vanaf 1190!
Nan Goldin - My room in halfway house, 1988 , Original Fotografie, signiert

Fotografie

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Jaartal1988
TechniekC-Print
Afmetingen30.5 cm x 40.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd