topart_design
  5. topart_design

topart_design

Lid sinds 2017 / kruibeke, België

3 aangeboden items / 83 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Jacques Méchin - Krachtig stilleven met boek 1946 kopen? Bied vanaf 32!
Jacques Méchin - Krachtig stilleven met boek 1946

Geplaatst doortopart_design

Jaartal1946
Afmetingen33 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!
Alfred Duriau - Meisjesportret

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortopart_design

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurice Micha - Landelijk zicht kopen? Bied vanaf 35!
Maurice Micha - Landelijk zicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortopart_design

TechniekHoutskool
Afmetingen62 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst