Takeru Amano (1977) Ball #1 (Astro Girl incl CoA)
Bied mee
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 25 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 250
Lid sinds 2018 / Zaandam, Nederland
5 aangeboden items / 91 verkochte items
Techniek | Kunststof |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 2 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 26 x 10 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |