wammes
  5. wammes

wammes

Lid sinds 2014 / EEMNES, Nederland

3 aangeboden items / 91 verkochte items

Tjeerd Bottema - 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!! kopen? Bied vanaf 225!
Tjeerd Bottema (1884-1978) 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!!
TechniekEts
Afmetingen55 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Piet van der Hem - Paarden op het plein. kopen? Bied vanaf 375!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Paarden op het plein.
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
John Bier - Trapeze, zeven acrobaten. kopen? Bied vanaf 49!
John Bier (1936) Nederlands Trapeze, zeven acrobaten.
TechniekBrons
Afmetingen38.5 x 14 x 2.5 cm (h x b x d)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49