Wim Izaks (1950-1989) Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 64.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 150