yellow8
  5. yellow8

yellow8

Lid sinds 2012 / Eibergen, Nederland

9 aangeboden items / 227 verkochte items

Wim Izaks - Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 150!
Wim Izaks (1950-1989) Nederlands Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Afmetingen36 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 255!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 110!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110