Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
104
fabiola
Grafiek - handgesigneerd

Linosnede van Jack Vreeke dd 1982
voorstellende Fabiola (bekende verschijning in Amsterdam jaren ‘80)
oplage 50 nummer 25

afmetingen 66cm x 51cm
in een aluminium lijst

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
hbemmel
rivaltini-gouda-platelen-vaasje
Glas / Keramiek

Rivaltini Gouda - platelen vaasje

Platelen vaasje van een obscuur Gouds plateelfabriekje wat kort heeft bestaan. Geproduceerd in de eind jaren'50 of begin jaren'60, heeft duidelijke overenkomsten met werk van Flora en Regina uit die periode. Mat blauw geglazuurd en voorzien van ...

€ 12,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
breedveld-pentekening-van-liggende-vrouw-unica
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar: Ada Breedveld

techniek: pentekening

Titel: liggende vrouw

Jaar: 1980

Afmetingen: 24 x 34 cm

gesigneerd rechtsonder

tekening op karton

niet ingelijst

Verz...

€ 140,00
Eindtijd
Geplaatst door
jozeph
stenen-relief-italiaanse-charme
Schilderijen

Stenen relief “Italiaanse charme”
Prachtige kleuren
Kunstwerk is een unica en gesigneerd
Afmetingen: B53 x H33cm x D5cm. Werk kan zowel aan wand worden gehangen (ophangvoorziening D-ring voorzien) als staand worden geplaatst.

...
Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartsen
Aantal biedingen
8
wim-helder-1892-1966-olieverf-op-doek-stilleven-met-wijnfles-en-walnoten
Schilderijen

Wim Helder werd geboren in Den Haag in 1892 en overleed in Hattem in 1966. Zoon en leerling van de kunstschilder Joh. Helder. Woonde en werkte in Amsterdam, Den Haag, Parijs, Utrecht, Geleen, Middelburg, Apeldoorn. Leerling van de Kunstnijverheidsschool te Utrecht en van het genootschap 'Kuns...

Huidig bod
€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
GH
Aantal biedingen
1
marinus-de-jongere-1912-1977-ingekleurde-ets-grote-kerk-dordrecht
Grafiek

Fraaie ingekleurde ets van Marinus de Jongere (1912-1977). Dit betreft een genummerd werk, namelijk 33/100. De tekst is met potlood onder de ets geschreven. Tevens gesigneerd rechts onder de ets (zie foto's). De ets is geplaatst in een passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien ...

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
rahoekstra_kunst8
Aantal biedingen
1
hermanus-j-van-zonneveld-litho-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Hermanus J. van Zonneveld, zonder titel. Het werk is met potlood gesigneerd en van oplagenummer 10 / 15 voorzien. Tevens met potlood eigen druk. De litho is gedrukt op dik papier van 56 x 37,5 cm. De afbeelding meet ongeveer 43 x 30 cm. De conditie is goed, lichte verkleuring rondom door ...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
monschau
jos-van-den-berg-scheveningen-pier-tekening
Tekeningen / Aquarel

Tekening door Jos van den Berg

Voorstelling van de Pier in Scheveningen

Losbladig, beeldmaat 12x19, bladmaat 15x23

Gesigneerd r.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
ko-prange-vissen-en-schaaldier-houtsnede
Grafiek

Houtsnede door Ko Prange

Voorstelling van twee vissen en een schaaldier

Losbladig, beeldmaat 16x25, bladmaat 32x43

Gesigneerd in potlood r.o. 'Prange'

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
h-geraerdts-gesigneerd-aquarel
Tekeningen / Aquarel

Titel,  Gorilla.

Het werk is gesigneerd.

Alluminiumlijst met glas.

50x50

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
BonaMi
e-smulders-olieverf-op-linnen-washandje
Schilderijen

Titel,  washandje

Techniek olieverf op linnen.

Met houten lijst achter glas.

Afm 23 X 19

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
BonaMi
Aantal biedingen
1
dick-elffers-de-vis-op-de-stoel-litho
Grafiek - handgesigneerd

Krachtige litho door Dick Elffers

Voorstelling van een vis op en stoel

Losbladig, beeldmaat 38x27, bladmaat 65x51

Gesigneerd en gedateerd in potlood l.o. 'Dick Elffers '54'

Genummerd in potlood r.o. '1-10'

Lichte foxing buiten ...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
j-j-van-oost-gem-techniek-zonder-titel
Tekeningen / Aquarel

De Rotterdamse schilder van Johannes van Oost ( geb. 1917 ) woonde ruim zestig jaar in deze stad. In zijn abstracte tekenstijl maakte hij vooral veel landschappen en abstracte composties, maar ook stadsgezichten en stillevens. Het hier aangeboden werk is gemengde techniek, gouache olieverf, pen op p...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
janvanamstel
jo-lodeizen-de-zee-tekening-1915
Tekeningen / Aquarel

Monumentale tekening door Jo Lodeizen

Voorstelling van de Zee, met licht door het wolkendek

Losbladig, op twee punten getipt op onderblad, beeldmaat 34x48, onderbladmaat 50x65

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'J.L. '15'

Authenticiteit volledig ...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
henk-vermolen-zittend-naakt-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Gemengde techniek door Henk Vermolen

Voorstelling van een zittend naakt

Losbladig, beeldmaat 49x30, bladmaat 53x34

Gesigneerd in potlood r.o. 'Henk Vermolen'

Gedateerd in zwart r.o. '26 febr 92'

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
willem-minderman-ets-smidswater-den-haag
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Willem Minderman van het smidswater te Den Haag. In uitstekende staat, eigen druk, handgesigneerd met potlood.

Afmetingen:
Blad 25 x 32,5 cm
Ets 12,5 x 19 cm

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
KoenKool
kees-buurman-vrouwenportret-ets
Grafiek - handgesigneerd

Ets door Kees Buurman

Voorstelling van een vrouw op een stoel

Ets onder passepartout, beeldmaat 10x7,5, p.p.maat 49x33

Gesigneerd l.o. 'Kees Buurman', gedateerd '7/61'

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jan-sirks-visser-in-de-polder-ets
Grafiek

Weinig geziene ets door Jan Sirks

Voorstelling van een visser in de polder

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x22, bladmaat 20x29, p.p.maat 32x50

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Sirks'

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
hans-ebeling-koning-acrylverf-op-papier-bloempotten
Tekeningen / Aquarel

Hans Ebeling Koning

titel: bloempotten

techniek: acrylverf op papier

afmetingen: 31 x 27 cm.

gesigneerd: l.o. HEK 2001 (potlood)

conditie: goed

alleen verzenden

Huidig bod
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
katekunst
Aantal biedingen
3
anthonij-gerardus-dissevelt-1881-1903-olieverf-op-board-stilleven-met-appels
Schilderijen

Een zeer fraai en museaal stilleven van de kunstenaar Anthonij Gerardus DISSEVELT (1881-1903). Met authentieke lijst. Gesigneerd links boven. Afmetingen met lijst: 51 cm. x 30 cm. Paneelmaat: 43,5 cm. x 22,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) ver...

€ 370,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
jan-van-essen-boerenkar-in-de-sneeuw-inkttekening
Tekeningen / Aquarel

Inkttekening door Jan van Essen

Prachtige miniatuurvoorstelling van een boerenkar in de sneeuw

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 5x8, p.p.maat 33x25

Atelierstempel op achterzijde

Herkomst: Veiling Paul Brandt ong. 1957

Authenticiteit volledi...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
rob-cox-streling-ets
Grafiek - handgesigneerd

Ets door Rob Cox

Voorstelling van een erotische streling

Losbladig, beeldmaat 12,5x16, bladmaat 31x36

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Rob Cox '73'

Genummerd l.o. '10/15'

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jan-verburg-man-d-ballon-kleurets
Grafiek - handgesigneerd

Kleurets door Jan Verburg

Voorstelling van een man in een soort ballonmand

losbladig, beeldmaat 48x56, bladmaat 55x68

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jan Verburg 72'

Annotatie en nummering l.o. 'eigen druk 0/10'

Authenticiteit volled...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
street-artist-venice-mixed-media-on-canvas-inside-my-kaos
Schilderijen

Techniek: Acrylverf op doek, Gemengde techniek, Olieverf op canvas.
Signatuur: Gesigneerd
Staat: Goed
Periode: 1993
Titel van kunstwerk: 'Inside my kaos'
Kunstenaar: onbekende streetartist, Venetie
50 x 70 cm

€ 160,00
Eindtijd
Geplaatst door
BvH
jan-langendam-olieverf-op-doek-muis-prisoner-of-war
Schilderijen

Muis (prisoner of war) - olieverf op doek - gesigneerd - 2003

Titel: "Muis" (prisoner of war)

Kunstenaar: Jan Langendam

Medium: olieverf op doek

Afmeting: 23 x 30 cm

Jaar: 2003

Conditie: zeer goede staat

...
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
BvH
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
104