Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
87
willem-van-hest-zeefdruk-compositie
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Willem van Hest
Titel: Compositie
Zeefdruk, gesigneerd. Genummerd 9/92
Afmeting: 16 x 22 cm

VERZENDING

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
alexander-bobkin-window-2001-olieverf-op-doek
Schilderijen

Dit werk is van de uit Rusland afkomstige, maar in Nederland werkende kunstenaar Alexander Bobkin. Galerieprijs was meer dan 2800 euro. Olieverf op linnen, 104 x 84 cm., ingelijst. In uitmuntende staat.

€ 800,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
liggend-naakt-1990
Tekeningen / Aquarel

Onbekende kunstenaar, niet gesigneerd, waterverf op papier, 68 x 101 cm., ingelijst.

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
Aantal biedingen
2
zonder-titel-1993-acryl-op-karton
Schilderijen

deze schildering is licht beschadigd (zie foto's) maar zal het zeker goed doen aan de wand. In aluminium lijst, zonder glas. Onduidelijke signatuur. Maat: 101 x 71 cm..

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
Aantal biedingen
2
albert-grosfeld-buitenleven-olieverf-op-paneel
Schilderijen

Albert Grosfeld: olieverf schilderij op paneel, in houten lijst. Voorstelling: het Buitenleven/De boerin. Hand gesigneerd r.o. Datum ca. 1965. Formaat incl. 32 x 38 cm, schilderij ca. 23 x 29 cm.

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
ffagott
hendrik-roodenburg-aan-de-rivier-tekening-1915
Tekeningen / Aquarel

Vroege, krachtige tekening door Hendrik Roodenburg

Voorstelling aan de rivieroever, mogelijk bij Rhenen waar hij veel werkte

Losbladig, beeldmaat 32x52, bladmaat 40x55

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. 'H.E.R.15'

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
raul-gomez-isidro-lithografie-abstracte-compositie-iii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Raul Gomez Isidro
Titel: Abstracte Compositie III
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 131/150
Afmeting blad: 14 x 15 cm

VERZENDING

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
raul-gomez-isidro-lithografie-abstracte-compositie-ii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Raul Gomez Isidro
Titel: Abstracte Compositie II
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 144/150
Afmeting blad: 14 x 15 cm

VERZENDING

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
hans-klaui-zeefdruk
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Hans Klaui

Techniek: zeefdruk

Titel: kompositie

Jaar: 1986

Afmetingen: 46 x 46 cm

Nummer: 151/300

Gesigneerd: ...

€ 43,00
Eindtijd
Geplaatst door
jozeph
prachtige-aquarel-meisje-op-rots-met-rugzak-begin-19e-eeuw
Tekeningen / Aquarel

Prachtige Aquarel Meisje op rots met rugzak begin 19e eeuw

Signatuur aanwezig (rechtsonder) maar moeilijk te lezen

afmeting 22,8 x 26,8 cm mooie grote afmeting

€ 135,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
paard-chromolitho-van-canadeesche-paard-door-otto-eerelman-1898
Grafiek

Mooie originele (Chromo) Litho van het canadeesche paard van Otto Eerelman 1898 met de originele beschrijving erbij

Dit is een originele Chromolitho uit 1898 dus geen nadruk of copy

Heb ook nog andere soorten paarden

Ik heel mooie staat

Niet erbij het ti...

€ 240,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
corry-ammerlaan-verbronsd-beeldje
Beelden

Sign. CAM, prima conditie, hoogte 16,5 cm (incl. sokkel 2,5 cm)

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
robalbger
Aantal biedingen
1
rik-van-iersel-handsigneerd-100-ex-nachtelijke-ontmoeting-galerie-schoots
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : Rik van Iersel (1961)
Materiaal : kleurenlitho ( mooie grote zware litho)
Herkomst : Galerie Schoots
Gesigneerd : ja, handgesigneerd
Gemaakt : 1989
Oplage : 100
Bladgrote : 77 cm x 57 cm ,
Titel : Nachtelijke ontmoeting
...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vespucciartshop
yasse-tabuchi-1921-2009-handgesigneerd-oplage-80-1987
Grafiek - handgesigneerd

Galer

Kunstenaar : Yasse Tabuchi (1921-2009)
Materiaal : kleurenlitho
Herkomst : Collectie Hans van der Vet
Gemaakt : 1987
Oplage : 80
Bladgrote : 26 cm x 46 cm ,
Titel : Appel
Co...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vespucciartshop
Grafiek - handgesigneerd

Materiaal : kleurenlitho
Gemaakt : 1987
Oplage : 80
Bladgrote : 26 cm x 46 cm ,
Titel : Appel
Conditie : 100% Ech...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vespucciartshop
jurjen-de-haan-kleurenlitho-abstracte-voorstelling
Grafiek - handgesigneerd

*Kleurenlitho uit 1986 van de bekende Haagse kunstenaar Jurjen de Haan in een oplage van 50.

*Gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood met: de Haan '86 7/50

*Beeld/papiermaat 21 x 26 cm

*Werk is in uitstekende conditie.

*Verzending is aangetekend...

€ 39,00
Eindtijd
Geplaatst door
Strechgel
george-stahl-1903-1982-gewassen-pentekening-vrachtauto-s-bij-huizen
Tekeningen / Aquarel

Een prachtige gewassen pentekening van de kunstenaar George Stahl (1903-1982). Niet ingelijst. Voluit gesigneerd rechts onder. Afmetingen pentekening:27 cm. x 21,5 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.

Info:

http://www...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
peter-handel-giclee-stilleven-met-kathi-handgesigneerd-uit-2015
Grafiek - handgesigneerd

prachtige grote giclee van de Duitse kunstenaar Peter Handel

afmeting blad  61x46 cm  in nieuwstaat

handgesigneerd en genummerd oplage 50EX

verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
johannes-graadt-van-roggen-ets-toren-van-de-nieuwe-kerk-haarlem
Grafiek

Heel mooie ets door G van Roggen van toren van de nieuwe Kerk te Haarlem

onder in potlood gesigneerd

afm ets 64 x 212 mm

afm passe-partout 14,5 x 13,5 cm

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
elisabeth-adriani-hovy-1873-1957-ets-van-landschap
Grafiek

Heel mooie ets van Adriani Hovy van een landschap

Rechtsonder gesigneerd

afm ets 75 x 140 mm

afm Passe-Partout 16,5 cm x 25 cm

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
massief-houten-beeld-van-turkse-soldaat
Design

Massief houten beeld

Kunstenaar is niet gekend

Voorstellend: Turkse soldaat

Hoogte  38 cm

Gewicht 2.4 kilomgram

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernart
siet-zuyderland-chinees-stilleven-kleurenlitho
Tekeningen / Aquarel

Prachtig werk met een chinees thema van Siet Zuyderland. Litho op geschept papier, netjes gemonteerd op zeer dik, wit papier/karton. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1982) en genummerd (I/X), en met rood atelierstempel (SZ).

Huidig bod
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Pronto
Aantal biedingen
1
wolff-buchholz-ets-1972-wachsende-figuren-ii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Wolff Buchholz
Titel: Wachsende Figuren II
Ets (1972), handgesigneerd. Genummerd 129/150
Afmeting blad: 50 x 35cm

VERZENDING

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
dirk-harting-ets-kolkje-amsterdam
Grafiek

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 126 linksonder.

Beeldmaat 29,7 x 10,8 cm. Bladmaat 37 x 17 cm. Losbladig.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
marinus-pieter-semeijn-ets-molen-te-leidschendam
Grafiek

Ets uit 1930. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 37,5 x 27,5 cm. Bladmaat 46 x 34 cm. Losbladig.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
87