Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
99
olieverf-op-doek-vaas-met-bloemen
Schilderijen

Afmeting: 55 x 50 cm

Zonder lijst

Typerend mooi werk van deze bekende en - ook bij leven al - geliefde schilder. Hij schilderde veel portretten en (bloem) stillevens. Zijn werk is te typeren als heel precies, maar toch met een losse toets. En ingetogen heel harmonieus kleurgebr...

€ 1000,00
Eindtijd
Geplaatst door
sam1937
dirk-harting-grote-ets-van-enkhuizen-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde ets van Dirk Harting. Eronder is Enkhuizen geschreven. Afmeting 67 x 52 cm.

Wordt plat verzonden tussen houten platen.

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
hans-van-der-ham
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Hans van der Ham

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd en genummerd met potlood

Jaar; 2000

Oplage; 30 ex

op geschept papier

maten; 48 x 64 cm

Uit de grafiekma; Casa Nova

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
hans-van-der-ham
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Hans van der Ham

Techniek; Zeefdruk

Jaar; 2000

Oplage; 30 ex.

Maten; 48 x 68 cm

Uit de grafiekmap; Casa Nova

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
abe-kuipers
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Abe Kuipers

Techniek; Zeefdruk

Oplage; 20 ex

Titel; naar Zee en Duin

maten: 70 x 50 cm

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
theo-koster-schilderij-morning-song
Schilderijen

Schilderij in gemengde techniek van de kunstschilder theo koster . Handgesigneerd en in zeer goede staat , afmetingen 60x60x4cm titel: " morning song" galerie verkoopwaarde 1500 €

Huidig bod
€ 46,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
8
theo-koster-schilderij-early-rising
Schilderijen

Schilderij in gemengde techniek van de kunstschilder theo koster , handgesigneerd en in zeer goede staat , afmetingen 60x60x4 cm , titel : " early rising " galerie verkoop waarde 1500 €.

Huidig bod
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
6
rené-carcan-ea
Tekeningen / Aquarel

René carcan

zeefdruk oplage EA

formaat 55/65

ingelijst ja

gesigneerd ja

prachtig kunstwerk

€ 375,00
Eindtijd
Geplaatst door
Mathijs
dick-van-luijn-ets-dorpje-in-pyreneeën
Grafiek - handgesigneerd

Suiker ets

Afmeting: 37,5 x 29 cm, 1962

niet ingelijst

Gesigneerd met potlood

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
pantarei88
dick-van-luijn-ets-schelpen-op-het-strand
Grafiek - handgesigneerd

Schelpen op het strand

Ets

Afmeting: 35,2 x 32,9 cm

Gesigneerd

1969

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
pantarei88
dick-van-luijn-ets-oude-afrikaanse-kastanjebomen
Grafiek - handgesigneerd

Ets

Oude Afrikaanse Kastanjebomen

Afmeting: 59,5 x 39,2 cm

Gesigneerd

niet ingelijst

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
pantarei88
dick-van-luijn-ets-terras
Grafiek - handgesigneerd

Dick van Luijn

Gom ets

Terrsstoelen

Gesigneerd

Afmeting: 48 x 33.6 cm

1967

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
pantarei88
shepard-fairey-obey-make-art-not-war-handgesigneerde-offset-screen-print
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige iconische print van hoge kwaliteit op stevig speckletone papier, gesigneerd met potlood rechtsonder.

Afmeting: 61 x 91 cm.

Dit werk wordt zorgvuldig verpakt in een kartonnen verzendkoker en aangetekend verzonden.

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
AffordableArt
Aantal biedingen
1
martin-schwarz-1946-zeefdruk
Grafiek - handgesigneerd

Een zeer fraaie (offset) zeefdruk (getiteld "Fussball Theater", 83/280) van de kunstenaar Martin Schwarz (1946). Losbladig. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1996/2005. Afmetingen: 70 cm. x 50 cm. Conditie: mint conditie. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhale...

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
martin-schwarz-1946-offset-zeefdruk-abstracte-vrouw
Grafiek - handgesigneerd

Een zeer fraaie offset zeefdruk (96/100) van de kunstenaar Martin Schwarz (1946). Losbladig. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1998. Afmetingen: 50 cm. x 70 cm. Conditie: Mint conditie. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is op afspraak mogelijk. Info: www.rkd.nl/sc...

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
aat-veldhoen-naakte-man-op-stoel-rotaprent
Grafiek

Rotaprent door Aat Veldhoen

Voorstelling van een naakte man, zittend op een stoel

Losbladig, beeldmaat 35x30, bladmaat 50x35

Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'Veldhoen VII 64'

Authenticiteit volledig gegrandeerd

...
Huidig bod
€ 26,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
5
piet-klaasse-steigerend-renpaard-litho
Grafiek

Litho door Piet Klaasse

Voorstelling van een steigerend renpaard

Losbladig, beeldmaat 26x40, bladmaat 35x44

Gesigneerd in de druk r.o. 'Piet Klaasse'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
herman-brood-handgesigneerde-en-gelimiteerde-zeefdruk-golfer
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad 60 x 50 cm in perfecte staat

Handgesigneerd en genummerd, oplage 350 ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

€ 165,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
wally-elenbaas-vrouwenhoofd-litho
Grafiek

Litho door Wally Elenbaas

Voorstelling van een vrouwenhoofd

Losbladig, beeldmaat 37x21, bladmaat 54x43

Niet gesigneerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
f-vd-putten-olieverf-op-doek-boslandschap-met-vennetje
Schilderijen

Mooi olieverf schilderij op doek. Voorstelling betreft boslandschap met vennetje. Werk is linksonder gesigneerd met F vd Putten. Schilderij is in goede staat, heeft alleen kleine beschadiging bij de handtekening (zie foto). Afmetingen zijn 40x30cm.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
markdevos
tekening-terry-thompson-1991-ars-botanica-nr-2223
Tekeningen / Aquarel

Mooie tekening met gemengde technieken van Terry Thompson. Komt uit 1991 en is nummer 2223 uit de serie Ars Botanica.

Afmeting: 56  x 76

Zit in een zilverkleurige aluminium lijst

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kristelterbeek
terry-thompson-1990-ars-botanica-nr-1890
Tekeningen / Aquarel

Fraaie grote tekening van Terry Thompson. Gemengde technieken op papier. Gemaakt in 1990. Komt uit de Ars Botanica serie. Nummer 1890.

Afmeting: 56 x 76

zitn zilverkleurige aluminium lijst.

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kristelterbeek
peter-klashorst-gemengde-techniek-op-aquarel-papier-road-rage
Tekeningen / Aquarel

Origineel werk van Peter Klashorst, gemengde techniek op aquarel papier.

Afm. 27x37,5 cm.

Achterop gesigneerd.

Foto waarop Peter het werk toont via email aan de hoogste bieder.

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstig
peter-klashorst-gemengde-techniek-op-aquarel-papier-the-woods
Tekeningen / Aquarel

Afm. 27x37,5 cm.

Achterop gesigneerd.

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstig
ab-jongmans-olieverf-op-board-groot
Schilderijen

Olieverf op board, 1962, afmeting 216 x 94 cm. Het werk is in 1963 van de kunstenaar zelf gekocht. Het werk heeft door het expressieve kleurgebruik en omvang een mooie uitstraling in de ruimte. Het is links onder gesigneerd met jaartal. De lijst is origineel door Ab Jongmans aangebracht.

...

€ 750,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bergen
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
99