Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
126
roger-hebbelinck-kleurenets-boerderij-met-paard-en-wagen
Grafiek - handgesigneerd

Ets nummer 21/350, afmetingen: 42 x32 cm., in prima staat.

In houten lijst van 61 x51 cm.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdeNeef
jan-sierhuis-litho-uit-1977
Grafiek - handgesigneerd

Hommage aan Max Ernst - gesigneerde grafiek -- 1977

Prachtig werk van Jan Sierhuis , vervaardigd in 1977 op Velin d'arches 250 grs. te Parijs .
Formaat : 50 x 65 cm.
gesigneerd en gedateerd .
Nummer oplage : 87 / 100 expl.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
folkert-sierts-abstracte-compositie-ets
Grafiek - handgesigneerd

Ets door Folkert Sierts

Voorstelling van een abstracte compositie

Losbladig, beeldmaat 30x39, bladmaat 33x45

Gesigneerd in potlood r.o. 'F Sierts'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
milles-fleurs-john-foppen-olie-acryl-3d-canvas-gesign-unica
Schilderijen

Doekmaat: 80 X 80 X 4 cm - Titel: " Milles Fleurs +....... "

Stroming: Expressief - Abstract

Techniek:Mix Olie.- acrylverf op 3 D canvas.

Zijkanten zijn in schilderij mee genomen

R.o Zijkant : Monogram + Verso gesineerd.

Conditie en ...

Huidig bod
€ 149,00
Eindtijd
Geplaatst door
miatzen
Aantal biedingen
1
klaas-gubbels-gesigneerde-zeefdruk
Grafiek - handgesigneerd

Klaas Gubbels
Zeefdruk
1981
Handgeschept papier
38 x 56 cm
Gesigneerd met potlood
Oplage 50/155
In perfecte conditie

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
JHCR
Grafiek - handgesigneerd

Klaas Gubbels
Zeefdruk
1981
Handgeschept papier
38 x 56 cm
Gesigneerd met potlood
Oplage 50/155
In perfecte conditie

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
JHCR
ferdinand-luigini-kleurenets-molen-aan-een-rivier
Grafiek - Handgesigneerd

Kleurenets uit 1921. Nummer 1/100. Handgesigneerd.

Afmeting: 33 x 44 cm.

Niet ingelijst. In goede staat.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdeNeef
goldan-talast-grote-psychedelische-hand-geblazen-glazen-vase
Glas / Keramiek

Goldan Talast - Grote psychedelische hand geblazen glazen vase

Mooie grote psychedelische handgeblazen vaas van Goldan Talast uit de jaren'70. Fel gele kleur grillige vormen en geecoreerd aan de buitenzijde met meerkleurige glasdraden. Allemaal handwerk. In prima onbeschadigde condi...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
anne-huitema-kleurenets-koetshuis
Grafiek - handgesigneerd

Ets nr. 80/150. groot ca. 37 x 22 cm.

Bladmaat: 49 x 32 cm.

Met potlood gesigneerd.

Niet ingelijst. In prima staat.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdeNeef
ries-kleijnen-kleurenets-scheldetocht
Grafiek - handgesigneerd

Ets met blinddruk uit 1968.

Oplage 25 stuks.

Niet ingelijst.

In prima staat.

Afmeting: 30 x62 cm. Bladmaat: 36 x 69 cm.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdeNeef
piet-warffemius-groot-olieverf-op-doek
Schilderijen

Piet Warffemius (Den Haag, 14 februari 1956)

Titel : zonder titel

Olieverf op doek

Formaat : 100 x 80 cm

Gesigneerd midden onder voluit en gedateerd 1985.

Een prachtig mooi kunstwerk met zachte pastel kleuren

inclusief baklijst - Kunst...

€ 1200,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
josche-roverts-schilderij-evenwicht-zoeken
Schilderijen

Mooi schilderij van Josche Roverts, die gerekend wordt tot de moderne surrealisten. Het is met olieverf geschilderd op paneel en de maten zijn 70 bij 50 cm. (exclusief zwarte bakkalieten lijst). Het is gesigneerd linksonder.en verkeert in perfecte staat.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
janssen
maurice-feuillet-1873-1968-terras
Tekeningen / Aquarel

Prachtige tekening van de Franse schilder, illustrator en journalist Maurice Feuillet.

hij werkte voor de Franse krant Le Figaro

wordt zelden werk van hem aangeboden

tekening 18 x 21 cm mooi ingelijst 33 x 35 cm

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
jan-hendrik-frans-holle-1888-1969-dorpsgezicht
Schilderijen

Groot dorpsgezicht van Frans Holle 1888-1969 geb in Groningen en zijn op leiding gehad bij Minerva waar hij les had van oa Dirk de Vries Lam

olieverf op doek in prachtige lijst 94 x 74 cm wat kleine beschadeging, niet storend

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
rudolf-schönberg-de-kaart-met-de-walvisvaarder-ets
Bijzondere uitgaves

Ets door Rudolf Schönberg

Voorstelling van een zeekaart met een walvisvaarder, verrekijker en kompas

Losbladig, beeldmaat 17,3x14,4, bladmaat 38x28

Afdruk van de originele plaat door de Koninklijke Belgische Bibliotheek

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
adri-visser-1887-1969-kerkinterieur
Schilderijen

Prachtig Kerkinterieur van Adriaan Nicolaas (Adri) Visser

geb 1887 in Den Haag en Overl.1969 te Rijswijk schilderde hoofdzakelijk Kerkinterieurs en landschappen in de trant van de haagse school

€ 395,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
jos-van-dijk-1913-2000-bloemstilleven
Schilderijen

Mooi Bloemstilleven van Jos van Dijk geb in Bolsward 1913- ovel. Amsterdam 2000

woonde en werkte in Amsterdam

schilderij olieverf op doek 69 x 49 cm in lijst

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
piet-van-der-hem-1885-1961-ets-place-de-clichy-parijs
Bijzondere uitgaves

mooie ets van Piet van der Hem 11,5 x 7 cm in oud lijstje 14,5 x 40 cm

vrouw met hoedendoos op het plein, 1908/1911

één hoekje van lijstje is wat beschadigt

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
joost-minnigh-kleurenlitho-amaryllus-met-spiegelbeeld
Grafiek - handgesigneerd

Mooie kleurenlitho van Joos Minnigh. Nummer: 9/22. Jaar: 1997 . Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H76 x b56,5 cm. Afmetingen voorstelling: H72 x b52 cm. Herkomst: collectie ABN AMRO.

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
willem-hussem-originele-zeefdruk-op-papier-zeer-groot-kunstwerk
Grafiek - handgesigneerd

Willem Hussem (1900- 1974) maakte deze grote litho voor Prent 190.

Nummer - 101 / 190
De afmeting van de afbeelding is 88,5x 60,5 cm.
Gesigneerd rechtsonder met oplage

Nooit ingelijst geweest. Geen verkleuringen of andere gebreken.

Het kunstwerk wordt a...

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
Aldin
paul-indrek-kostabi-handgesigneerde-giclée-dream-puff
Grafiek - handgesigneerd

Paul Indrek Kostabi - Dream Puff

Giclée op handgeschept katoenpapier

2014

Handgesigneerd en genummerd in potlood

Oplage: 75

Afmetingen beeld: 45,0 x 60,0 cm

Afmetingen blad: 61,0 x 70,0 cm

In perfecte staat

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
R_tsu
anton-heyboer-sepia-tekening-1954-vml-collectie-lex-daniels
Tekeningen / Aquarel

Anton Heijboer

Een zeer mooie vroege sepia tekening / inkt tekening van Anton Heyboer

Titel : De sluizen

Sepia - inkt op papier

Afmeting +/- 30 x 30 cm

Gesigneerd rechtsonder en betiteld links DE SLUIZEN

€ 795,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
ernst-fuchs-lot-van-2-handgesigneerde-gicleés-starnberger-see-i-ii
Grafiek - handgesigneerd

Ernst Fuchs - Starnberger See I

Gicleé op canvas

2012

Handgesigneerd en genummerd

Oplage 300 + 30 e.a.

Afmetingen beeld: 55,0 × 88,5 cm

Afmetingen blad: 61,0 × 94,5 cm

In zeer goede staat

...
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
R_tsu
corneille-1967-zeldzame-litho
Grafiek - handgesigneerd

Corneille 1922 - 2010

Titel : Abstracte voorstelling

Afmeting : +/- 70 cm x 50 cm

Gesigneerd voluit Middenonder en gedateerd 1967

Vermeld in de literatuur - Donkersloot / Meulenhof blz..

In een zwart/zilveren mooie omlijsting

Afhalen ...

€ 575,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
shepard-fairey-obey-make-art-not-war-offset-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Bekende offset print van Shepard Fairey op speckletone papier: Make Art Not War. De slogan van menig straatartiest.

Kunstenaar: Shepard Fairey

Gesigneerd: Ja r.o.

Afm.: 91 x 61 cm

In uitstekende staat. Nooit ingelijst.

...
Huidig bod
€ 89,00
Eindtijd
Geplaatst door
Trabant
Aantal biedingen
1
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
126