Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
98
uil-in-murano-glas-h-23-cm-sommerso-incalmo-isola-di-murano-venezia
Glas / Keramiek

Uil in Murano glas- Sommerso en Incalmo

Ogen met murrine veneziane

geen breuk of schade

Metodo: Sommerso en incalmo

H max 23 cm

L max 11 cm

Base 8 cm x 8 cm

+/- 2,5 kg

Anno: 1957/1965

Waarde tot 190 euro

...
Huidig bod
€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
Aantal biedingen
1
amfora-opaalglas-empoli-italia-anni-60-carlo-moretti-style
Glas / Keramiek

Amfora opaalglas - Empoli - Italia anni 60

H 37 cm

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
murrine-veneziane-armbanden-lot-van-3-pz
Glas / Keramiek

Murrine veneziane armbanden lot van 3 pz

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
Aantal biedingen
4
joaquim-chancho-kleurenlitho-montserrat-v-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote kleurenlitho van Joaquim Chancho

afmeting blad  58x77 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 50ex

verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
onlinekunst
joaquim-chancho-kleurenlitho-montserrat-vi-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

handgesigneerd en genummerd oplage 50EX

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
onlinekunst
originele-gravure-van-vlinder-met-plant-door-l-admiral-jacob-1774c
Grafiek

Heel mooie oud origineel ingekleurde gravure van L'ADMIRAL, Jacob.(1694-1770). Naauwkeurige waarneemingen omtrent de veranderingen van veele insekten of gekorvene diertjes en uitgegeven te Amsterdam: Johannes Sluyter, 1774.

Dit zijn vrij zeldzame gravures

In mooie staat e...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
originele-gravure-van-vlinder-met-plant-door-l-admiral-jacob-1774
Grafiek

In mooie staat e...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
leonor-fini-la-fille-avec-le-turban-gesigneerd-xxxix-l
Grafiek - handgesigneerd

Zeldzame litho van Leonor Fini

Uitstekende conditie
Afmetingen van het vel: 76 x 56,5 cm (hxb)
Afmetingen van het afbeelding: 49,5 x 38 cm (hxb)
Rechtsonder gesigneerd
Linksonder oplage: XXXIX/L
Papiersoort: soort rijstpapier

Niet ingekaderd

...
€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
in2art
hentschel-lithografie-nature-i
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Hentschel
Titel: Nature I
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
murano-blauwe-knobbelvaas
Glas / Keramiek

Fraaie blauwe glazen knobbelvaas van Murano, ca. 1975.

Hoogte 23 cm, max. doorsnede onderin 9,5 cm. Niet gesigneerd.

€ 29,00
Eindtijd
Geplaatst door
estrel4
2-zijdeschilderijen-china-japan-midden-20e-eeuw
Schilderijen

2 Chin./Jap. zijdeschilderijen:
schilderij 1 - moeder met kind. Incl. handtekening plus zegel. Formaat incl. houten lijst 35,5 x 44 cm.
schilderij 2 - vrouw/geisha. Excl. zegel of handtekening. Formaat incl. houten lijst 31 x 41 cm.

€ 69,00
Eindtijd
Geplaatst door
estrel4
woonboom-bladgoud-schildering-ingelijst-35-x-24-cm
Tekeningen / Aquarel

Herman Prina woonde en werkte in Woerden van 1952-1987. Herman Prins was een kunstenaar met een duidelijke missie. Hij wilde zijn ideeën delen met anderen. Zijn werk, vol symbolen is een kosmische zoektocht naar het wezenlijke der dingen. De mens staat daarin centraal. Hij is in ...

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
jancpronk
george-jan-geo-poggenbeek-1853-1903-olieverf-op-paneel-bosgezicht
Schilderijen

Een schitterend bosgezicht van de kunstenaar Geo Poggenbeek (1853-1903). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen paneel: 32 cm. x 23 cm. Met lijst: 44,5 cm. x 36 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: www.rkd.nl/p...

€ 375,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
hermanus-jan-hendrik-rijkelijkhuijsen-1813-1883-olieverf-op-paneel-landschap
Schilderijen

Een schitterend tweeluik (2 panelen vormen een schilderij) van de 19e eeuwse kunstenaar Hermanus Rijkelijkhuijsen (1813-1883). Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen panelen: 62,5 cm. x 42,5 cm. (totale hoogte en breedte). Conditie: goed. Zeker gezien de leeftijd van de panelen ( > ...

€ 255,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
martin-van-waning-ets-poort
Grafiek

Aparte ets van Martin van Waning. Ca. 32x23 cm. Papier ca 52x41 cm, in goede gebruikte staat, gebruind.

In druk l.o. gesigneerd, rechtsonder handgesigneerd.

Ets is niet ingelijst, wordt gerold in koker verstuurd.

€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
wjvandenbrink
arnold-van-griensven-kleurrijke-nieuwe-warme-zeefdruk-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige kleurenzeefdruk van de bekende kunstenaar Arnold van Griensven

Aantal gemaakt Slechts 80* totaal van geproduceerd
Titel: Rode kikkerbil..
Beeldformaat:66cm x 56cm
Formaat lijst: 90cm x 64 cm

Handgesigneer met potlood en uit 2001

Profes...

€ 99,00
Eindtijd
Geplaatst door
ArtHilversum
brass-presse-papier-in-de-vorm-van-de-muis-jaar-1945
Design

Brass presse-papier in de vorm van de muis Jaar 1945

Huidig bod
€ 33,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
Aantal biedingen
1
presse-papier-gallo-portogallo-1960
Glas / Keramiek

This listing is for a unusual paperweight in the form of galo de barcelos (lucky rooster) encased in a perspex block.

Anno:1960

Presse papier - Portogallo

Measures 11cm high x 9.5cm wide x 5cm deep.

...
€ 22,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
frans-franciscus-gr-kleurenlitho-vrouw-met-zonnebril-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote Kleurenlitho van Frans Franciscus uit 2001

Afmeting blad  55x40 cm  in perfecte staat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 55EX

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
peter-handel-giclee-stilleven-met-kathi-handgesigneerd-uit-2015
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige Giclee van Peter Handel

Afmeting blad  61x46 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 50EX

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
onlinekunst
aubrey-beardsly-the-peacock-skirt-litho
Grafiek

Art-Deco litho door Aubrey Beardsly

Voorstelling getiteld 'The Peacock Skirt'

Gelijst, beeldmaat 22x16, lijstmaat 37x3

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
b-f-imminck-prent-gravure-het-hof-des-princen-van-oranje-te-breda
Grafiek

Het Hof des Princen van Oranje te BREDA, is een werk dat zelden in de verkoop te vinden is.

De orspronkelijke gravure is gemaakt door B.M Immnck in 1743.

De prent stamt uit een boek van Thomas Ernst van Goort, verschenen in 1744.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
TONA3
andrè-steiner-originele-heliogravure-1952-uit-portfolio
Grafiek - drukgesigneerd

Heliogravure uit 1952 op papier
uit de portfolio "ETUDES DE NUS "
van Andrè Steiner
afmetingen 20,0 x 30,0 cm

wordt geleverd in een passepartout formaat 40,0 x 50,0 cm

van museumkwaliteit

zonder lijst
in zeer goede staat

...
€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
bone
venezia-vaas-in-pulegoso-glas-parelmoer-effect
Glas / Keramiek

Venezia-Vaas in pulegoso-glas parelmoer effect

H cm 16 - D cm 8

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
aansteker-dupont-gold-24-kt-anni-60-volledig-functioneel
Design

Aansteker Dupont Gold 24Kt anni 60-volledig functioneel

Paris-France

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
98