Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
79
eduard-flor-groen-huis-13-00-uur-kleurets
Grafiek - handgesigneerd

Kleurets door Eduard Flor

Voorstelling van een groen huis in dito landschap

Losbladig, beeldmaat 20x23, bladmaat 33x37

Gesigneerd en genummerd m.o. 'Eduard Flor 28/55'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
george-jan-geo-poggenbeek-1853-1903-olieverf-op-paneel-bosgezicht
Schilderijen

Een zeer fraai (herfst) bosgezicht van de kunstenaar Geo POGGENBEEK (1853-1903). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 36 cm. x 45 cm. Paneelmaat: 22 cm. x 30,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is ...

€ 375,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
hieronymus-wierix-kopergravure-religieuze-voorstelling-circa-1600
Grafiek

Vroeg 17e eeuwse religieuze kopergravure van de hand van de Antwerpse kunstenaar Hieronymus Wierix.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
hangh52
herman-brood-originele-tekening-william-burroughs
Tekeningen / Aquarel

Prachtig portret van William Burroughs, één van Herman's grote voorbeelden.

Een bekende opmerking die Brood altijd citeerde van Burroughs: 'Met een beetje paranoia blijf je de mensheid altijd een stapje voor'

Het betreft een te...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
herman-brood-tekening-let-s-all-help-learn-the-cowboy-sing-the-blues
Tekeningen / Aquarel

Prachtige originele tekening met de titel: 'let's all help & learn the cowboy sing the blues'

Het betreft een tekening op een postkaart, het formaat is 15 x 10,5 cm.

Gesigneerd en gedateerd 1992.

...
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
lou-strik-kind-in-box-houtsnede
Grafiek

Fraaie houtsnede door Lou Strik

Voorstelling van een kind met zijn poppen in de box

Losbladig, beeldmaat 37x22, bladmaat 56x39

Uitgave van de Vereniging tot bevordering van Beeldende Kunsten

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
gerard-van-vliet-stad-straat
Grafiek

Kunstenaar: Gerard van Vliet
Techniek: pastel
Voorstelling: stads straat
Afmeting exclusief lijst (lxb): 47 x 31 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat
-4

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
gerard-van-vliet-molen
Grafiek

Kunstenaar: Gerard van Vliet
Techniek: pastel
Voorstelling: Molen
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 53 x 37 CM
-1

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
gerard-van-vliet-boerderij-en-molen
Grafiek

Kunstenaar: Gerard van Vliet
Techniek: pastel
Voorstelling: boerderij en molen
Afmeting exclusief lijst (lxb): 42 x 31 CM
-2

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
gerard-van-vliet-straat
Grafiek

Kunstenaar: Gerard van Vliet
Techniek: pastel
Voorstelling: stads straat
Afmeting exclusief lijst (lxb): 34 x 25 CM
-3

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
wim-van-der-meij-1949-ets-kerkinterieur
Grafiek - handgesigneerd

Fraai achter glas ingelijste ets van het interieur van de St Jan in Zutphen, een van de oudste kerken in de stad. De ets is in 1994 gemaakt en meet 12x13 cm, de lijst is 26,5 x 34 cm. Met potlood gesigneerd. Het geheel is in uitstekende staat. Nummer 18 uit een oplage van 130.

Over de k...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
artv
aart-van-dobbenburgh-litho-boomschors
Grafiek

Litho uit 1931. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Getiteld en genummerd 18/25 linksonder.

Monogram en datum in de steen rechtsonder.

Beeldmaat 24,2 x 29,5 cm. Bladmaat 43,5 x 53,5 cm. Losbladig.

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
1
georg-frédéric-rötig-kleurenets-jachthonden-met-opvliegende-eenden
Grafiek

Kleurenets uit 1938. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 39 x 58 cm. Bladmaat 49 x 67 cm. Losbladig.

Destijds uitgegeven door International Art Publishing, Detroit, U.S.A.

G.F.Rötig is geboren op 1 oktober 1873 te Le Havre en overleden in 1961.

...
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
dirk-harting-ets-zomer-spaarne
Grafiek

Ets uit 1925. Potlood gesigneerd rechtsonder. épreuve d'artiste linksonder.

Beeldmaat 6,2 x 32,5 cm. Bladmaat 13 x 40 cm. Losbladig.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jacob-wigersma-olieverf-oude-groenmarkt-haarlem
Schilderijen

Prachtig olieverfschilderij voorstellende de Oude Groenmarkt te Haarlem met de Vleeshal en Sint Bavokerk

in de sneeuw. Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 62 x 50 cm.Ingelijst. Lijstmaat 65 x 53 cm.

€ 750,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jord-van-calker-olieverf-kwakelbrug-edam-met-speeltoren
Schilderijen

Olieverf op doek uit 1947. Gesigneerd en gedateerd linksonder.

Doekmaat 45 x 35 cm. Ingelijst. Lijstmaat 50,5 x 40,5 cm.

Lijst heeft gebruikssporen.

€ 130,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
aart-van-dobbenburgh-litho-tuintje-in-sneeuw
Grafiek

Litho uit 1930. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Getiteld en genummerd 21/25 linksonder. Monogram en datum in de steen linksonder.

Beeldmaat 21,5 x 30 cm. Bladmaat 43,5 x 53,5 cm. Losbladig.

Wat weervlekjes in de marge

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
hermanus-jozef-wijngaard-riviergezicht-met-diverse-schepen
Schilderijen

Kunstenaar: Hermanus Jozef Wijngaard
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Riviergezicht met diverse schepen
Gesigneerd: Rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 60 x 100 CM

€ 400,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
saniye-bildircin
Grafiek - handgesigneerd

schitterend abstact geschilderd werk , ingelijst 70x90 cm , het werk is uit 1993 en gesigneerd.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
noorderberg
tjeerd-bottema-kleurenets-duinlandschap
Grafiek

Mooie kleurenets van Bottema die men weinig tegenkomt.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 10,7 x 35 cm. Ingelijst. Lijstmaat 25,5 x 51,5 cm.

€ 165,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
saniye-bildircin
Grafiek - handgesigneerd

prachtig abstract geschilderd werk ,ingelijst 60x80 cm , het werk is uit 1993 en gesigneerd.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
noorderberg
kees-salentijn-litho-22-160
Schilderijen

Litho uit 2003, hand gesigneerd, oplage 22/160, ingelijst.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Strijers2017
tjeerd-bottema-kleurenets-strandgezicht
Grafiek

Een Bottema die u weinig zal tegenkomen.

Beeldmaat 28 x 14 cm. Losbladig.

€ 145,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
richard-smeets-litho-52-200
Schilderijen

Litho van Richard Smeets uit 2003, oplage 52/200, hand gesigneerd, ingelijst.

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Strijers2017
artists-of-the-world-vijf-etsen-diverse-composities
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie collectie van vijf handgesigneerde etsen uit de serie "Artists of the World". Vw. de handige formaten gemakkelijk in te lijsten. Tip! Ook leuk als kunstkado!

Kunstenaars: Dipak Banerjee, Beckers, Hans Sperschneider
Titels: Padora, Amsterda...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
79