Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
10
karl-cohnen-1938-aken-linosnede-rusland
Grafiek - handgesigneerd

Voornaam: Karl
Geboren in 1938 in Aken
Voltooide zijn opleiding als grafisch ontwerper in zijn geboortestad in 1963 . Later was hij als docent grafische kunst en illustratie in Amsterdam
Hij exposeerde in 1972 bij Galerie Guido de Spa in Amsterdam
Karl Cohnen woont in ...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
Egel
Aantal biedingen
6
peter-klashorst-gemengde-techniek-op-papier-figuurstudie
Schilderijen

Origineel werk van Peter Klashorst, gemengde techniek op papier.

Afm. 30x42 cm.

Achterop gesigneerd.

Foto waarop Peter het werk toont via email aan de hoogste bieder.

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstig
Aantal biedingen
2
willy-meyer-osburg-lithografie-tasse
Grafiek - handgesigneerd

Fraai handgesigneerd werkje van de Duitse kunstenaar Willy Meyer-Osburg. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado! Nu vanaf 1 euro!

Kunstenaar: Willy Meyer-Osburg
Titel: Tasse
Lithografie...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
w-steelink-ets-op-verkenning-naar-c-rochussen
Grafiek

Afmeting ets: 19 x 13,5 cm.

Bladmaat: 30 x 21 cm.

In redelijke staat, papier wat verkleurd.

Niet ingelijst.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdeNeef
ingetogen-1958-gesigneerde-maria-en-kind-litho-in-de-stijl-van-charles-eyck
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : "Maria en Jezus met duif"
Datering : 1958
Medium / Techniek : lithografie
Maten : 33 x 20 cm en 35 x 50 cm (ingelijst)
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed

...
Huidig bod
€ 8,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
3
gesigneerde-kleine-oplage-6-van-6-ets-keukenstilleven-1973
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : "Stilleven I"
Datering : 1973
Medium / Techniek : droge naald ets
Maten : 35 x 27 cm en 65 x 47 cm (ingelijst)
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed

...
Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
4
geëngageerde-kunst-foto-aquarel-festival-of-fools-alex-lichtveld-amsterdam-77
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : Alexander Lichtveld van Heeteren (1953-)
Titel/Voorstelling: "Festival of Fools"
Datering: 1977
Medium /Techniek : aquarel en foto collage
Maten : 70 x 50 cm ingelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

De ku...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
originele-gs-houtskooltekening-amsterdam-kolkje-door-louis-landre-1875-1952
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar: Jean Charles Louis André (Louis) 1875-1952
Titel/Voorstelling: "Amsterdam het Kolkje"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : houtskool op papier
Maten : 30 x 20 cm (papier) en 55 x 37 cm ( in passe partout)
Gesigneerd: linksonder
...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
1
desiree-palmen
Fotografie

Kunstenares; Desiree Palmen

Techniek; Cibachrome op dibond

Titel; LIfted

ingelijst in houten baklijst

gesigneerd

oplage; 5 ex.

Uitgegeven door stichting Blanco

maten; 50 x 74 cm

Jaar; 2000

lichte gebruiksspor...

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
4
theo-koster-gemengde-techniek-blue-monday
Schilderijen

Origineel schilderij in gemengde techniek , in zeer goede staat en handgesigneerd van de kunstenaar theo koster , afmetingen 60x60x4 cm, titel : blue monday, galerie verkoopwaarde €1500,-

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
7
theo-koster-gemengde-techniek-never-land
Schilderijen

Origineel schilderij in gemengde techniek , handgesigneerd en in zeer goede staat van de kunstenaar theo koster , afmetingen 60x60x4 cm , titel: neverland galerie verkoopwaarde €1500,-

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
8
paul-kostabi-zeefdruk-gesingeerd-titel-sniff-afmeting-61-x-51-cm
Grafiek - handgesigneerd

Kostabi Paul
Titel :  Sniff
nummer 67- van de 75 gedrukte versie
Afmeting   51 x 61cm  afbeelding  39,5 x 50 cm

Verzendkosten  vanaf 12,00 €  aangetekend

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Haagskunsthuis
Aantal biedingen
2
paul-kostabi-zeefdruk-gesigneerd-titel-copy-right-61-x-51-cm-nummer-1-20
Grafiek - handgesigneerd

Kostabi Paul

Titel Copy right

Afmeting  51 x 61 cm.

nummer 1/20

verzendkosten 12,00 €   aangetekend  vanaf

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Haagskunsthuis
Aantal biedingen
3
onduidelijke-signatuur-olieverf-op-paneel-paris-parijs-39-5-x-44-cm
Schilderijen

Een oud olieverfschilderij op paneel van (waarschijnlijk) een Franse kunstenaar met een voorstelling van een stadsgezicht in Parijs. Getiteld “Paris”.

Huidig bod
€ 12,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
Aantal biedingen
4
gilles-fiszman
Varia

Kunstenaar; Gilles Fiszman

Techniek; Gevouwen dik papier

TiteL; Cathedral Card

gesigneerd en genummerd

Oplage 250 ex.

Jaar; 1970

Uitgever; Multi-Art Press Belgie

maten; 27,5 x 22 cm

...
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
acisclo-manzano-lithografie-abstracte-compositie
Grafiek - handgesigneerd

Fraai handgesigneerd werkje van de Spaanse kunstenaar Acisclo Manzano. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Acisclo Manzano
Titel: Abstracte compositie
Lith...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
gisela-kleinschmidt-lithografie-compositie-ii
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Gisela Kleinschmidt. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Gisela Kleinschmidt
Titel: Compositie II
...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
onbekend-olieverf-op-houten-paneel-schapen-langs-rivier-en-dorp
Schilderijen

Leuk werkje, olieverf op houten paneel, 20ste eeuw, niet gesigneerd. Voorstelling betreft schapen met herder langs de waterkant.

In goede staat. Afmetingen 17x25cm.

Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
markdevos
Aantal biedingen
1
walter-barten-tekening-o-i-inkt-ontwerp-gesigneerd-ca-1980
Tekeningen / Aquarel

Een grote tekening met Oost-Indische inkt uit ca 1980 van de Belgisch/Nederlandse kunstenaar Walter Barten (1935-2004).

De tekening is het ontwerp voor 8 panelen met 22 afbeeldingen, bedoeld voor aan de muur van een vergaderzaal.

Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
Aantal biedingen
5
mooi-stilleven-venkel-en-fruit-van-amsterdamse-joffer-jacoba-surie-1879-1970
Tekeningen / Aquarel

Schilder : Jacoba Surie 1879-1970
Titel/Voorstelling : "Venkel en fruit "
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 35 x 25 cm (papier) en 40 x 30 cm ingelijst)
Gesigneerd : linksboven
Conditie : goed

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
1
mooie-gesigneerde-antieke-ets-oude-kerk-amsterdam-van-francois-j-kloek
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar:van Francois Jacob Kloek 1891-1970
Titel/Voorstelling: "Oude Kerk Amsterdam "
Datering: 1924
Medium /Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 29 x 21 cm (bladmaat) en 42 x 31 cm in lijst
Gesigneerd: linksondermet potlood
Conditie ...

Huidig bod
€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
3
fraaie-gedetailleerde-litho-van-spaans-hollandse-graficus-manuel-menan-1946-1994
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : Manuel Menan 1946-1994
Titel/Voorstelling : "ochtend "
Datering : 1973
Medium / Techniek : diepdruk op geschept Arches papier

Gelimiteerde Oplage : nr. 2 van slechts 9 exemplaren
Maten : 76 x 56 cm (bladmaat)
Gesigneerd : recht...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
1
groot-fascinerend-gedetailleerd-fresco-aquarel-van-ton-mertens-1953-gesign
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : Ton Mertens (1953-)
Titel/Voorstelling : "compositie / zonder titel"
Medium / Techniek : aquarel, inkt en potlood

Datering : 1988
Maten : 60 x 40 cm (papier) en 80 x 60 cm ( in passe partout )
Gesigneerd : linksonder
Conditie : g...

Huidig bod
€ 38,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
10
groot-gelaagd-collage-litho-van-frieda-van-voorst-1949-gesigneerd-1989
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : Frieda van Voorst (1949-)
Titel/Voorstelling : "Amore di Maestro"
Medium / Techniek : Lithografie op papier

Datering : 1989
Maten : 45 x 40 cm (papier) en 60 x 55 cm ( in lijst )
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
1
anton-vrede-zeefdruk-spring-fever
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Spring Fever
Jaartal: 2000
Afmetingen blad: 76 cm x 56 cm
Oplage: 47/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat

Alle wer...

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
3
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
10