Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
8
liggend-naakt-1990
Tekeningen / Aquarel

Onbekende kunstenaar, niet gesigneerd, waterverf op papier, 68 x 101 cm., ingelijst.

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
Aantal biedingen
2
zonder-titel-1993-acryl-op-karton
Schilderijen

deze schildering is licht beschadigd (zie foto's) maar zal het zeker goed doen aan de wand. In aluminium lijst, zonder glas. Onduidelijke signatuur. Maat: 101 x 71 cm..

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
Aantal biedingen
2
simon-fokke-kopergravure-mensen-en-dieren-in-noodweer
Grafiek

Prachtige antieke gravure in lijst met passe-partout van Simon Fokke (Amsterdam 1712 - Amsterdam 1784), voorstellende mensen en dieren in noodweer.

Over de kunstenaar:

Huidig bod
€ 12,00
Eindtijd
Geplaatst door
Lombardhuys
Aantal biedingen
7
ets-figuur-met-cape
Grafiek - handgesigneerd

Ets figuur met Cape

de ets is met lijs 41.5 x 51,5 cm

de ets zelf is 20 x 15 cm , nr 3/10

jaargang 1999 of 1899 ?

onleesbaar signatuur

Word in een houten map verzonden en aangetenkend verzonden plus track en trace

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
1
joop-verhagen
Schilderijen

Olieverf op doek - verso gesigneerd - 2009

kunstenaar: Joop Verhagentechniek

schilderijengrootte (b x h) 40 cm x 40

gemengde materialen , Olie op Doek zonder lijst

word aangetekend verzonden plus Track en trace

...
Huidig bod
€ 21,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
11
frank-de-brouwer
Beelden

Acryl op hout

Gesigneerd wijnkistje - 2000

Frank De Brouwer wijnkistje

echt een eyecatcher tussen de wijnen

gesineerd door Brouwer

voor 2 flessen wijn

l x b x h . 35,5cm 22x 10 cm

word aangetekend verzonden plus track en trace

...
Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
6
john-raedecker-edelhert-kleurenlitho
Grafiek

Kleurenlitho uit 1947 door John Raedecker

Voorstelling van een edelhert

Losbladig, beeldmaat 48x36, bladmaat 63x48

Gemonogrammeerd r.o. in de druk 'JR'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Wordt in koker verzonden

...
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
onduidelijke-signatuur-ets-uitzicht-ingelijst
Grafiek

Een ets met een voorstelling van een uitzicht op een weiland / akker.

De ets is handgesigneerd en -getiteld met potlood. Helaas hebben wij de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben we geen verdere informatie over de kunstenaar.

Oplage onbekend.

Ingelijst in de or...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
rein-dool-zt-lithografie-gesigneerd-en-genummerd-in-potlood-oplage-90
Grafiek - handgesigneerd

Lithografie, zwart-wit.
Afmetingen 86 x 60 cm, on board.
Afbeelding ca 50 x 40 cm.
Conditie uitstekend.
Genummerd; 87/90
Verzending aangetekend.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
willem-van-den-berg-bisschop-franciscus-kenninck-ets-1928
Grafiek

Ets door Willem van den Berg

Voorstelling van Bisschop Fransiscus Benninck, Aartsbisschop van Utrecht

Losbladig, beeldmaat 29x23,5, bladmaat 49x32

Niet gesigneerd, gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'WvB 1928'

...
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jörg-remé-vitrine-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Vitrine - Jörg Remé litho's en gedicht van Laurens Vancrevel, 1983. Hand gesigneerd door beiden.oplage nr 153 / 200. 8 van de oorspronkelijke 12 litho's zijn nog aanwezig, plus de omslag litho. Gedrukt op 150 grams Drentprint papier. Blad grootte 23 x 33 cm.

...
Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
ffagott
Aantal biedingen
6
kees-putman-besneeuwde-bollenvelden-aan-bosrand
Schilderijen

Kunstenaar: Kees Putman (1915 - )
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: besneeuwde bollenvelden aan bosrand
Gesigneerd: linksonder
Afmeting (lxb): 40 x 30 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst.

...
Huidig bod
€ 33,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
Aantal biedingen
10
harm-kamerlingh-onnes-staand-naakt-tekening-1947
Tekeningen / Aquarel

Tekening door Harm Kamerlingh Onnes

Voorstelling van een staand naakt

Losbladig, beeldmaat 28x15, bladmaat 36x26

Niet gesigneerd, afkomstig uit schetsboek 'HKO-veiling Van Spengen 2016'

Datering 1947, tevens tekening op achterzijde

Authent...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
marion-van-nieuwpoort-1950-2008-grote-exclusieve-litho-gesigneerd-1986
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : Marion van Nieuwpoort (1950-2008)
Titel/Voorstelling :
Datering : 1986
Medium / Techniek : steendruk op geschept papier
Oplage : E/A exemplaar - later is deze litho in een oplage van 180 vervaardigd
Maten : 65 x 50 cm
Gesigneerd : met p...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
joost-ii-sickenga-schilderij-collage-1987-z-t
Schilderijen

Schilderij/collage van theatermaker en audio-visueel kunstenaar Joost II Sickenga. Gemonteerd op karton en ingelijst, 102 x 72 cm., beeld: 65 x 50 cm.. Gesigneerd.

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
Aantal biedingen
1
onduidelijke-signatuur-pasteltekening-cowboy-gesigneerd-ingelijst
Schilderijen

Een grote tekening met een voorstelling van een oude cowboy.

Gesigneerd, maar wij hebben de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben helaas geen informatie over de kunstenaar (“NHonea”?).

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
Aantal biedingen
1
zeldzame-geometrische-aquarel-vaucluse-van-dick-cassee-1930-gesigneerd-1969
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : Dick Cassee (1930 - )
Titel : " Vaucluse "
Datering : 12 07 1969
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 13 x 9 cm (bladmaat) en 22 x 18 cm (ingelijst)
Gesigneerd : onder met potlood
Conditie : goed.

Ople...

Huidig bod
€ 67,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
14
magnifiek-aquarel-kerkinterieur-van-george-laurens-kiers-1838-1916
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : George Laurens Kiers 1838-1916
Titel/Voorstelling: "kerkinterieur met preekstoel"
Datering: omstreeks 1870
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 20 x 15 cm (papier) en 27 x 20 cm ( passe partout )
Gesigneerd: linksonder
Cond...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
1
fraaie-antieke-aquarel-g-l-kiers-1838-1916-rede-van-vlissingen-zeeland-gesd
Tekeningen / Aquarel

Schilder : George Lourens Kiers 1838-1916
Titel/Voorstelling : " Vlissingen vanaf zee gezien "
Datering : omstreeks 1860
Medium / Techniek : potlood op papier
Maten : 45 x 20 cm (papier - niet ingelijst)
Gesigneerd : achterzijde
Conditie : goed / b...

Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
11
frits-schiller-1886-1971-gevarieerd-stilleven-potloodtekening-1910-gesigneerd
Tekeningen / Aquarel

Schilder : Frits Schiller 1886 - 1971
Titel/Voorstelling : " stilleven "
Datering : 1910
Maten : 48 x 64 cm (papier)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed / buitenzijde papier stukjes uit en besch.

...
Huidig bod
€ 26,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
12
theo-koster-gemengde-techniek-the-deep
Schilderijen

Origineel schilderij in zeer goede staat en handgesigneerd van de kunstenaar theo koster , titel: the deep afmeting 50x 120 cm . galerie verkoopwaarde € 2250,-

Huidig bod
€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
7
theo-koster-gemengde-techniek-breeze
Schilderijen

Origineel schilderij in gemengde techniek en handgesigneerd van de kunstenaar theo koster, in zeer goede staat , afmetingen 5x45x120 cm titel: breeze galerie verkoopwaarde € 2500,-

Huidig bod
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
6
jan-poortenaar-kasteel-edinburgh-ets
Grafiek

Klassieke ets door Jan Poortenaar

Voorstelling van kasteel Edinburgh

Losbladig, beeldmaat 12x8, bladmaat 23x18

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Poortenaar'

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
3
carla-kleekamp-1937-en-suspens-kleurenets-reliëfdruk
Grafiek - handgesigneerd

Carla Kleekamp (1937): En suspens, kleurets/reliëfdruk

Zie ook: https://rkd.nl/explore/artists/44630 en http://www.carlakleekamp.nl/

Gesigneerd in potlood, rechtsonder: en suspens – Carla Kleekamp éprouve d’artiste 1983(?) voor Bardine 3 mei 1986

...
Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Macky
Aantal biedingen
5
jan-poortenaar-boerderij-met-trapgevel-ets
Grafiek

Ets door Jan Poortenaar

Voorstelling van een boerderij met een trapgevel

Losbladig, beeldmaat 10,5x12, bladmaat 19x22

Gesigneerd r.o. 'Jan Poortenaar'

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
4
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
8