Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
7
osvaldo-cavandoli-twee-la-linea-lampen
Design

2e helft 20e eeuw, Italië

Twee Interessante La Linea lampen uit de tweede helft van de 20e eeuw.

Een klassiek cartoonfiguur van Osvaldo Cavandoli, voor Lunartec Illuminazione, Italie.

Huidig bod
€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
DECADERS
Aantal biedingen
26
aat-verhoog-kleurenlitho-roepende-ruiter
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenlitho van Aat Verhoog (1933, Rijswijk).

Gesigneerd en genummerd met potlood rechtsonder (nummer 183 van oplage van 200 stuks)

Dimensies:

- Litho: 49 bij 39cm

- Papier: 65 bij 50cm

Conditie: zeer goed.

Niet ingelijst.

...
Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
Afroditekade
Aantal biedingen
7
corry-ammerlaan-van-niekerk-met-het-oog-op-een-goede-samenwerking
Beelden

Corry Ammerlaan

Verbronsde sculptuur

Met het oog op een goede Samenwerking.
Hoogte 11,5 cm.
Het oog is 6,5 cm breed.

Niet meer in de huidige collectie verkrijgbaar en verkeert in uitstekende staat.

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
in2art
Aantal biedingen
14
jan-jordens-kleine-hongaren-houtsnede
Grafiek

Bibliofiele houtsnede door Jan Jordens

Voorstelling van twee kleine Hongaren

Losbladig, beeldmaat 13,5x18, bladmaat 24,5x16

Gesigneerd in de druk r.o. 'Jor'

Op achterzijde houtsnede van Jan Cockx, 'Suzanne ent les Vieillards'

Beide...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
3
gert-strengholt-grafiek-9-12
Grafiek - handgesigneerd

uit ABN collectie afkomstig grafiek. Goede kwaliteit

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
renepolman
emile-joseph-patoux-1893-1985-bloemenstilleven
Tekeningen / Aquarel

Aquarel op papier - 19/20e eeuw - Gesigneerd rechtsonder- in kader achter glas

Techniek:Aquarel Jaar:19e / 20e eeuw Editie: Origineel Over het algemeen in goede staat Afmetingen kader: 59 x 47 cm Afmetingen papier: 38 x 29 cm

De ...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunst_Dageraad
Aantal biedingen
1
onbekende-kunstenaar-acryl-verf-en-materie-op-doek
Schilderijen

Afmetingen 100 x 70 cm
Acryl op doek, 3 figuren die bijna letterlijk door het doek heen lijken te komen.
Het rood is op het doek geplakt.

Niet gesigneerd

Voorkeur voor ophalen in Schoonhoven, dit ivm met de afmetingen en kwetsbaarheid.

...
Huidig bod
€ 8,00
Eindtijd
Geplaatst door
Os
Aantal biedingen
5
gilbert-george
Fotografie

Kunstenaars; Gilbert & George

Reeks van 9 pigmentdrukken

Jaar;2007

maten; 19 x 23 cm per stuk

in de druk gesigneerd

De fotos kunnen zelf gemonteerd worden tot het bedoelde negenluik

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
hans-van-der-ham
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Hans van der Ham

Techniek; Litho

Titel; De dagen van Mercurius

Oplage; 35 ex

maten; 50 x 65 cm

op geschept papier

gesigneerd en genummerd met potlood

Jaar; 1996

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
hans-van-der-ham
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Hans van der Ham

Titel; De dagen van Mercirius

Techniek; Litho

Jaar; 1996

Oplage; 35 ex.

gesigneerd en genummer met potlood

op geschept papier

maten; 50 x 65 cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar - b. Rutgers?

Techniek; Zeefdruk

Oplage: 100 ex

Titel; Ode aan de Boordschutter

Jaar: 1981

Maten: 76,5 x 57 cm

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
2
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaars - B. Rutgers?

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd

Titel; Landschap

Jaar: 1984

maten; 65 x 50 cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
willy-meyer-osburg-lithografie-tasse
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Willy Meyer-Osburg. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado! Nu vanaf 1 euro!

Kunstenaar: Willy Meyer-Osburg
Titel: Ta...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
renée-keuller-1899-1981-schets-van-een-naakte-vrouw-potlood-op-papier
Tekeningen / Aquarel
Afmetingen:

37cm x 28cm

Staat:

Uitstekend

Verzending:

Het werk wordt keurig verpakt en veilig verzonden, maar kan in Antwerpen, Belgie worden afgehaald. Mits overleg kan het ook in Belgie persoonlijk gebracht worden.

René...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunst_Dageraad
Aantal biedingen
1
willem-noyons-chocolade-schotel
Design

de schotel is in 1995 ontworpen door Willem Noyons en gemaakt door keramiekfabriek Mobach te Utrecht.

Het is gemaakt in een gelimiteerde oplage.

de schotel ziet er als nieuw uit. De diameter is 18 cm en de hoogte is 5 cm.

De schotel wordt aangetekend verzonden.

...
Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
Anton63
Aantal biedingen
8
olieverfschilderij-uitzicht-over-een-meer-70-x-50-cm-gesigneerd
Schilderijen

Olieverfschilderij - uitzicht over een meer - 70 x 50 cm = gesigneerd

Het betreft een prachtig schilderij met diepte er in dat in zeer mooie staat verkeert.

Het schilderij is gesigneerd maar kan de naam niet goed lezen.

Heeft geen lijst.

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
Aantal biedingen
1
gregorio-dominquez-goyo-zeefdruk-solista-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Solista
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst: 119 cm x 56 cm
Oplage: 66/385
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
O...

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
5
joris-geurts-houtsnede-z-t
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 2002
Afmetingen blad: 52 cm x 38,5 cm
Oplage: 42/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Houtsnede op papier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
meertje-kaal-olieverf-op-papier-hear-hear-and-listen-ingelijst
Schilderijen

Titel: Hear, hear and listen
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 70 cm x 83,5 cm
Materiaal: Olieverf op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst (vuil)

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
1
franca-muller-jabusch-foto-shadow-ingelijst
Fotografie

Titel: Shadow
Jaartal: 1992
Afmetingen lijst: 61 cm x 51 cm (Beeld: 40,5 cm x 29 cm)
Oplage: niet genummerd
Materiaal: Foto op papier

Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
6
marianne-haselhoff-zeefdruk-z-t-palm
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T. (palm)
Jaartal: 2002
Afmetingen blad: 70 cm x 70 cm
Oplage: 43/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staa...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
marianne-haselhoff-zeefdruk-z-t-blauw-hoofd
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T. (blauw hoofd)
Jaartal: 2002
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer ...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
marianne-haselhoff-zeefdruk-z-t-oranje-hoofd
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T. (oranje hoofd)
Jaartal: 2002
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In go...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
jan-van-den-langenberg-krijttekening-vorm-en-nietvorm-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Titel: Vorm en nietvorm
Jaartal: 1987
Afmetingen lijst: 76 cm x 104 cm
Materiaal: Krijttekening op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
2
cees-andriessen-houtsnede-zonder-titel-7
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel 7
Jaartal: 1988
Afmetingen blad: 93 cm x 64 cm
Oplage: 3/12
Materiaal: Houtsnede op Japans papier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
4
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
7