Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
9
jan-willem-nortier-boerderij-aan-de-vaart-ets
Grafiek

Klassieke ets door Jan Willem Nortier

Voorstelling van een boerderij aan de poldervaart

Losbladig, beeldmaat 19,5x14, bladmaat 29x25

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
theo-niermeijer-gemengde-technieken-gouache-op-papier
Schilderijen

Prachtig origineel werk van de bekende kunstenaar:

THEO NIERMEIJER

Ca 87 x 71 cm.

Op mooie stevig papier.

Klein scheurtje, zie foto.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
4
Schilderijen

THEO NIERMEIJER

Ca 86 x 72 cm.

Gesigneerd en voorzien van atelier stempel.

Op mooie stevig papier.

Liefst ophalen in he...

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
4
2-x-theo-niermeijer-gemengde-technieken-gouache-op-papier
Schilderijen

2 Prachtige originele werken van de bekende kunstenaar:

THEO NIERMEIJER

Ca 29 x 21 cm.

Gesigneerd en met stempel

...
Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
9
Schilderijen

THEO NIERMEIJER

Ca 29 x 21 cm.

Gesigneerd en met stempel

...
Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
4
Schilderijen

THEO NIERMEIJER

Ca 64 x 45 cm.

...
Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
9
Schilderijen

THEO NIERMEIJER

Ca 72 x 51 cm.

Gesigneerd en met stempel

...
Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
3
jo-niemeyer-3-zeefdrukken
Grafiek - handgesigneerd

3 x Mooie originele zeefdruk van deze bekende kunstenaar.

Nooit ingelijst geweest.

Gesigneerd.

Ca 60 x 43 cm. en ca 23 x 23 cm.

1 x niet gesigneerd de ander 2 wel.

...
Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
5
hugo-demarco-originele-zeefdruk
Grafiek - handgesigneerd

Mooie grote zeefdruk van deze bekende kunstenaar.

Gesigneerd.

Klein scheurtje, deze is weg te werken met een passe-partout.

Nooit ingelijst geweest.

Conditie zie foto s.

Ca 80 x 60 cm.

Huidig bod
€ 21,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
10
Schilderijen

Prachtige origineel werk van de bekende kunstenaar:

THEO NIERMEIJER

Ca 93 x 67 cm.

Gesigneerd en voorzien van stempel.

Op mooie stevig papier.

Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vromansdesluis
Aantal biedingen
6
jurjen-fontein-zeefdruk-twee-strandstoelen-mint
Grafiek - handgesigneerd

Grroot formaat zeefdruk van Jurjen Fontein. Verstild landschap met strand, zee en twee ouderwetse strandstoelen

Kunstenaar : Jurjen Fontein
titel: Twee strandstoelen
techniek ; zeefdruk
afmetingen ; ca. 64 x 49 cm.
gesigneerd : Jujrne Fontein (in potlood)
...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
silkart
laetitia-de-haas-lugano-kleurets
Grafiek - handgesigneerd

De afmeting van de afbeelding van de kleurets LUGANO is 40 x 30 en het gehele blad meet 49 x 40. In de witte vlakken van de parasol is een licht hoogdrukeffect waarneembaar. De kleurets is door de kunstenaar gesigneerd en van titel en oplage 25/90 voorzien, het jaartal is 1989. Rond de afbeelding ...

Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
Hadrian
Aantal biedingen
3
corneille-originele-litho-unique-uit-1997
Grafiek - drukgesigneerd

Fraai Kleurenlitho van Corneille uit 1997

Afmeting litho  15x21 cm  in perfecte staat

Het werk is in de druk gesigneerd

Verzendkosten 10 euro in ned  15 euro in belgie

Huidig bod
€ 24,00
Eindtijd
Geplaatst door
onlinekunst
Aantal biedingen
7
laetitia-de-haas-zomerse-tafel-kleurets
Grafiek - handgesigneerd

De afmeting van de afbeelding van de kleurets ZOMERSE TAFEL is 24 x 30 en het gehele blad meet 35 x 50. De kleurets is door de kunstenaar gesigneerd en van titel en oplage 37/90 voorzien, het jaartal is 2002. Helaas is in de kleurets een vouw ontstaan, maar de vouw valt samen met de middenstijl v...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
Hadrian
Aantal biedingen
5
laetitia-de-haas-restaurant-in-aix-kleurets
Grafiek - handgesigneerd

De afmeting van de afbeelding van de kleurets RESTAURANT IN AIX is 40 x 50 en het gehele blad meet 50 x 60. De kleurets is door de kunstenaar gesigneerd en van titel en oplage 21/90 voorzien, het jaartal is 1989. Rond de afbeelding is een lichte rand waarneembaar van het passe-partout waarin deze ...

Huidig bod
€ 12,00
Eindtijd
Geplaatst door
Hadrian
Aantal biedingen
4
hans-peter-feldmann
Grafiek - drukgesigneerd

Kunstenaar; Hans- Peter Feldmann

Techniek; Offsetlitho

niet gesigneerd

maten; 61 x 42 cm

Oplage; 300 ex

Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Hans-Peter Feldmann bij XXMultiple Galerie

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
jan-korthals-amsterdam-1916-1973
Grafiek

Jan Korthals werd vooral bekend door zijn raak getroffen portretten en zijn sfeervolle stadsgezichten en landschappen en hij werkte in zijn grote huis aan de Amstel, of trok in zijn Volkswagenbusje door Frankrijk en andere landen. Hij heeft zeer veel geexposeerd, ondermeer in Amsterdam, Laren en ...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
zioni
Aantal biedingen
1
jan-willem-nortier-stoppelvelden-aan-het-water-ets
Grafiek

Voorstelling van stoppelvelden aan het water

Losbladig, beeldmaat 12x20, bladmaat 20x32

Niet gesigneerd

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
ets-ingekleurd-vader-en-kind
Tekeningen / Aquarel

Klein schilderijtje met vader en kind ?
ets ingekleurd
ingelijst achter glas door  lijstenmakerij kunsthandel Rembrandt Nijmegen
18 x 9 cm

Kunsthandel Rembrandt Nijmegen

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
pewami
ernst-t-van-briel-clown-houtsnede
Grafiek - handgesigneerd

Houtsnede door Ernst T.van Briel

Voorstelling van een zittende clown

Losbladig, beeldmaat 50x28, bladmaat 59x44

Gesigneerd, getiteld en genummerd r.o. 'Clown' 'EThvanBriel' en '15/XX'

...
Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
5
harm-kamerlingh-onnes-liggend-naakt-inkttekening
Tekeningen / Aquarel

Studietekening door Harm Kamerlingh Onnes

Voorstelling van een liggend naakt

Losbladig, beeldmaat 17x33, bladmaat 23x34, afkomstig uit schetsboek

Niet gesigneerd, wel gedateerd l.o. '26 april 47'

Herkomst: veiling Kamerlingh-Onnes Van Spengen 2016

...
Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
9
henri-matisse-gr-kleurenoffset-90x120cm-nu-bleu-uit-1952
Grafiek - drukgesigneerd

Fraaie en grote kleurenoffset van Henri Matisse

Afmeting blad 90 x 120 cm in prima staat

Het werk is in de druk gesigneerd en gedateerd

Verzendkosten 15 euro in Nederland en 20 euro in Belgie

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
5
marc-chagall-grote-zeefdruk-la-chevauchee-uit-1974
Grafiek - drukgesigneerd

Prachtige grote zeefdruk van Marc Chagall uit 1974

Afmeting blad  56x70 cm  in perfecte staat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
3
jon-marten-1934
Tekeningen / Aquarel

Jon Marten 1934

Titel oude vrouwtjes in Nazure (portugal)

Afmeting met lijst 31 x 34 cm

Beeldmaat 10 x 15 cm

Verder in goede staat

Materiaal: Inkttekening/Acryl op litho/lichtdruk

...
Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
zioni
Aantal biedingen
4
joseph-meyer-1796-1856
Grafiek

Joseph Meyer werd opgevolgd door zijn zoon Herrmann Julius (1826-1909), die het werk van zijn vader voortzette met de uitgave van een sterk verkorte versie van de encyclopedie, "Neues Conversations-Lexikon für alle Stände", verschenen 1857-60, die slechts 15 delen zou tellen. ...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
zioni
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
9