Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
9
stenen-relief-italiaanse-charme
Schilderijen

Stenen relief “Italiaanse charme”
Prachtige kleuren
Kunstwerk is een unica en gesigneerd
Afmetingen: B53 x H33cm x D5cm. Werk kan zowel aan wand worden gehangen (ophangvoorziening D-ring voorzien) als staand worden geplaatst.

...
Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartsen
Aantal biedingen
8
onduidelijk-gesigneerd-ets-visser-in-roeiboot
Grafiek

Ets uit 1918 voorstellende een man met hengel in een roeiboot.

Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 9,6 cm x 16 cm. Bladmaat 12 x 19 cm.

Losbladig.

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
8
cor-de-wolff-fantasiedier-ets
Grafiek

Ets door Cor de Wolff

Voorstelling van een fantasiedier

Losbladig, beeldmaat 15x6, bladmaat 21x10

Gesigneerd in potlood r.o. 'CordeWolff'

Gedateerd en gemonogrammeerd m.o. in de druk '1961 CdW'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

...
Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
4
school-franz-hanfstaengl-vlooiende-apen-ets
Grafiek

Klassieke ets door kunstenaar uit School Franz Hanfstaengl

Voorstelling van twee vlooiende apen

Losbladig, beeldmaat 14x12, bladmaat 37x29

Gesigneerd in potlood r.o.

Atelierstempel Hanfstaengl München l.o.

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
manfred-garstka-1937-kleurenets-handgesigneerd-genummerd-13-60-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Psychedelisch werk van Manfred Gartska, bekend door zijn werken gemaakt o.i.v. LSD- experimenten.

Prachtige kleuren, afmeting werk is 24 x18cm. Lijst met zwart p.p. is 40 x 30 cm.

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
tbr4
Aantal biedingen
1
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstenaar - de Jonge?

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd

Titel; Een kwestie van gewicht

Oplage; 75 ex.

maten; 65 x 50 cm

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
4
onbekende-kunstenaar
Grafiek - handgesigneerd

Onbekende kunstebnaar

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd

Jaar; 1978

Oplage; 100 ex.

Uit de grafiekmap de zwarte panter 1968 - 1978

maten; 43 x65 cm

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
a-w-wijkniet-houtsnede-dorpskerk
Grafiek

Houtsnede uit 1927. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsboven.

Momogram in het blok linksonder.

Beeldmaat 28,5 x 37,5 cm. Bladmaat 37 x 43 cm.

Onder passe-partout.

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
7
bijzonder-schilderij-met-4-afbeeldingen-in-mooie-lijst-50-x-60-cm
Schilderijen

Bijzonder schilderij met 4 afbeeldingen - in mooie lijst 50 x 60 cm

Leuk schilderij met 4 revers - werkdag - zondag - feestdag en kerstdag.

Het schilderij is niet gesigneerd, maar op de achterkant zit een label met naam, weet niet of dit ook de kunstenaar is.- zie foto.

...
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
willem-van-hees-ingeschilderde-ets-eenmalig-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Ingeschilderde ets ingelijst onder eenvoudig passe partout en glas. In een houten lijst met dubbele rand.
Gesigneerd. Eenmalige originele ets. Kunstenaar is Willem van Hees (Veldhoven 1939 - ).
Afmeting 44 x 33 cm, met lijst 62,5 x 52,5 cm.

Huidig bod
€ 6,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
Aantal biedingen
4
eugene-rensburg-scholiersberg-bergen-op-zoom-ets
Grafiek

Ets door Eugene Rensburg

Voorstelling van de Scholiersberg in Bergen op Zoom

Losbladig, beeldmaat 8,5x14, bladmaat 16x25

Gesigneerd en genummerd in potlood r.o. 'Eug Rensburg 15/100'

Getiteld in potlood l.o.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
onbekend-olie-op-board-lange-brug-bij-doesburg-84
Schilderijen

Ingelijste olieverf schilderij op board.
Onduidelijke signatuur (L. Schlagheck?) rechtsonder.

Eigenschap en afmeting:
- Kunstenaar: Onbekend (L. Schlagheck?)
- Datering: Juni 1984
- Techniek: Olieverf op board
- Signatuur: Ja, rechtsonder
...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
MyPlaceYourPlace
duits-expressionisme-opgang-in-de-grot-ets
Grafiek

Ets door mij onbekende kunstenaar

Sterke verwantschap met het Duits Expressionisme

Voorstelling van een opgang in de grot

Losbladig, beeldmaat 35x25, bladmaat 43x30

Niet gesigneerd

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
onduidelijke-signatuur-aquarel-stadsgezicht-ingelijst-93
Tekeningen / Aquarel

Het werk is gesigneerd (2x), maar helaas hebben wij geen informatie over de kunstenaar.

-Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

-Afmetingen: Lijst, 30 x 40 cm. Beeld, 22,5 x 29,5 cm.

-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
...

Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
Aantal biedingen
8
bernadette-vos-kleurenlitho-bloemen
Grafiek - handgesigneerd

Bijzonder werkje van bos wilde bloemen.
Werk is niet ingelijst.

Eigenschap en afmeting:
- Kunstenaar: Bernadette Vos
- Herkomst: België
- Datering: 20e eeuw
- Techniek: Lithografie
- Afmeting: 34 cm x 24,5 cm
- Signatuur: Ja
...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
MyPlaceYourPlace
ernst-van-briel-clown-houtsnede
Grafiek - handgesigneerd

Houtsnede door Ernst T. van Briel

Voorstelling van een zittende clown

Losbladig, beeldmaat 50x30, bladmaat 59x44

Gesigneerd en genummerd in Romeins r.o. 'ETvanBriel 15/XX'

Tevens getiteld r.o. 'Clown'

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
duits-expressionisme-icarus-symboliek-ets
Grafiek

Ets door een mij onbekende kunstenaar

Sterk verwant aan het Duits Expressionisme

Voorstelling verwant aan de Icarus symboliek

Losbladig, beeldmaat 32x25, bladmaat 38x27

Niet gesigneerd

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
massimo-vitali
Fotografie

Massimo Vitali

Techniek; Foto (digitale print)

Titel: Lilede Porquerolles

Jaar;2015

Uitgever; Artspace

maten; 29 x 20 cm

Huidig bod
€ 26,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
12
joseph-beuys
Bijzondere uitgaves

Kunstenaar; Joseph Beuys

Techniek; Fotoleporello met acht fotos

Fotodokumentation : Einestrasseaktion van Joseph Beuys in 1971. Koln

Uitgegeven door Dietmar Werle in 1988

maten uitgevouwen; 139,5 x 20,5 cm

Fotos; Bernd Janz

...
Huidig bod
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
11
ans-van-dijk-zeefdruk-osizweni-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Osizweni
Jaartal: 2003
Afmetingen lijst: 73 cm x 93 cm
Oplage: 40/120
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspr...

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
8
pieter-schenk-twee-gravures-opvanghuizen-voor-gekken-en-slechte-vrouwen
Grafiek

Bijzondere aanbieding: 17de eeuwse kunst.!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Twee gravures van de befaamde zeventiende eeuwse graveur Pieter Schenk ( 1660 - 1711 ) uit een overzicht van zijn werk . ( pag. 30 en 33 ) Voor nadere informatie over zijn werk zie ook SCHEEN.

...
Huidig bod
€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
Aantal biedingen
8
zippora-meijer-happy-birds-acryl-en-acrylstift-op-canvas-30x40cm
Schilderijen

Titel: Happy Birds
Afmeting: 30x40cm op Canvas en Hangklaar
Materiaal: Acryl en Acrylinkt op canvas
Gesigneerd
In zeer goede staat

Zippora meijer staat geregistreerd bij het RKD en exposeert nationaal en internationaal.

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstverzamelaar
Aantal biedingen
8
zippora-meijer-child-of-nature-acryl-en-acrylstift-op-canvas-40x50cm
Schilderijen

Titel: Child of Nature

Afmeting: 40x50 cm Hangklaar

Gesigneerd

In zeer goede staat

Het schilderi...

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstverzamelaar
Aantal biedingen
2
zippora-meijer-together-we-are-one-acryl-en-acrylstift-op-canvas-40x50cm
Schilderijen

Titel: Together We Are One

Afmeting: 40x50 cm Hangklaar

Gesigneerd

In zeer goede staat

Het schil...

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstverzamelaar
Aantal biedingen
2
hermanus-gr-zeefdruk55x70cm-herman-brood-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

prachtige grote kleurenzeefdruk van HERMANUS

afm blad  70x55 cm  in perfecte staat

handgesigneerd  en genummerd oplage 250ex

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
8
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
9