Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
15
jasba-1105-42-west-germany-design-grote-vintage-keramiek-glazuur-vaas
Glas / Keramiek

Prachtige, groot formaat, Jasba 1105-42 vaas.

Vintage Western Germany Westgpottery, Duitse keramiek fat lava vaas, retro design jaren '60, uitgevoerd in prachtig oranje glazuur.

Hoogte 42 cm, diameter 26 cm.

Huidig bod
€ 41,00
Eindtijd
Geplaatst door
Lombardhuys
Aantal biedingen
16
peter-hofland-zeefdruk-12-20-van-seaport-groningen-uit-2004-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Peter Hofland - zeefdruk 12/20 - van Seaport Groningen uit 2004 - handgesigneerd

Prachtige zeefdruk in strakke lijst met glas en passe-partout van 51 x 41 cm.

Is handgesigneerd en genummerd.

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
Aantal biedingen
1
jan-van-krieken-litho-posities-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Posities
Jaartal: 1993
Afmetingen lijst: 81 cm x 61 cm
Oplage: 1/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst (smoezelig)

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
theo-elfrink-litho-port-en-bessin-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Port en Bessin
Jaartal: 1991
Afmetingen lijst: 66 cm x 81 cm
Oplage: 3/15
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
nans-jetten-zeefdruk-op-doek-z-t
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 2000
Afmetingen doek: 73 cm x 77 cm
Oplage: niet genummerd
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (verso)
Materiaal: Zeefdruk op doek
Ingelijst: Nee

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
robert-terwindt-ets-z-t-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 2000
Oplage: 49/50
Materiaal: Ets op papier
Conditie: In zeer goede staat.

Bij foto&a...

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
3
joris-geurts-houtsnede-z-t-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 58 cm x 53 cm
Oplage: 7/55
Materiaal: Houtsnede op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst

Bij foto...

Huidig bod
€ 21,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
9
frans-franciscus-litho-veronica-in-kaapstad-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Veronica in kaapstad
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 63 cm x 53 cm
Oplage: 17/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier

...

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
4
maaike-braat-houtsnede-op-rijstpapier-waterval-noorwegen
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Waterval Noorwegen
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 54 cm x 30 cm
Oplage: -
Materiaal: Houtsnede op rijstpapier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
2
frans-franciscus-litho-zwarte-madonna-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zwarte Madonna
Jaartal: 2001
Oplage: 15/55
Materiaal: Zeefdruk op papier

...

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
3
maaike-braat-houtsnede-op-rijstpapier-west
Grafiek - handgesigneerd

Titel: ... (west)
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 49 cm x 64 cm
Oplage: Eigendruk
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
8
ronnie-meerts-ets-en-drogenaald-delfshaven
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Delfshaven
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 46 cm x 28 cm
Oplage: 8/15
Materiaal: Ets en drogenaald op rijstpapier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
2
michael-beer-lino-op-rijstpapier-jotunheimen-2-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Jotunheimen 2
Jaartal: 2000 (?)
Afmetingen lijst: 52,5 cm x 72,5 cm
Oplage: 7/14
Materiaal: Lino op Rijstpapier

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
ad-gerritsen-lino-op-rijstpapier-z-t-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 1987
Afmetingen lijst: 71 cm x 61 cm
Oplage: niet genummerd

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
ruud-krijnen-ets-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1977
Afmetingen blad: 33 cm x 25 cm (Beeld: 15 cm x 13 cm)
Oplage: 3/1
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
4
daan-van-loenhout-zeefdruk-tijdswin-ding-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Tijdswin-ding
Jaartal: 1988
Afmetingen lijst: 51 cm x 66 cm
Oplage: 39/40
Materiaal: Zeefdruk op papier

...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
4
hans-heijman-ets-boerenschuren
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Boerenschuren
Jaartal: 1979
Afmetingen blad: 48 cm x 37,5 cm (Beeld: 24 cm x 18 cm)
Oplage: e.d.
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Nee

...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
jan-stroosma-droge-naald-bewaakte-overweg-friesland
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Bewaakte overweg Friesland
Jaartal: Onleesbaar
Afmetingen blad: 28 cm x 38 cm
Oplage: 4/10 eigendruk
Materiaal: Droge naald op papier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
10
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 65 cm x 63 cm
Oplage: 6/55

Bij foto...

Huidig bod
€ 17,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
5
jef-diederen-litho-zonder-titel-rode-zon
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel (rode zon)
Jaartal: 1996
Afmetingen blad: 76 cm x 57 cm
Oplage: 43/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

Het opla...

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
4
jef-diederen-litho-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1996
Oplage: 44/100
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

Het oplagenummer op ...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
3
peer-de-wit-houtsnede-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 53 cm x 58,5 cm
Oplage: -
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (zie verso)
Materiaal: Houtsnede op japanspapier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
3
marianne-franken-contra-druk-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1978
Afmetingen blad: 58,5 cm x 47,5 cm (Beeld: 23 cm x 39 cm)
Oplage: 1/-
Materiaal: Contra druk op papier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
2
henk-kastelijn-zeefdruk-spiegelingen-avond
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Spiegelingen avond
Jaartal: 1990
Afmetingen blad: 56,5 cm x 50 cm
Oplage: 6/40
Materiaal: Zeefdruk papier
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
3
henk-kastelijn-zeefdruk-spiegelingen
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Spiegelingen avond
Jaartal: 1990
Oplage: 4/40
Materiaal: Zeefdruk papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat.

Het oplagenummer op ...

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
3
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
15