Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
12
theo-koster-schilderij-morning-song
Schilderijen

Schilderij in gemengde techniek van de kunstschilder theo koster . Handgesigneerd en in zeer goede staat , afmetingen 60x60x4cm titel: " morning song" galerie verkoopwaarde 1500 €

Huidig bod
€ 46,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
8
theo-koster-schilderij-early-rising
Schilderijen

Schilderij in gemengde techniek van de kunstschilder theo koster , handgesigneerd en in zeer goede staat , afmetingen 60x60x4 cm , titel : " early rising " galerie verkoop waarde 1500 €.

Huidig bod
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
6
aat-veldhoen-naakte-man-op-stoel-rotaprent
Grafiek

Rotaprent door Aat Veldhoen

Voorstelling van een naakte man, zittend op een stoel

Losbladig, beeldmaat 35x30, bladmaat 50x35

Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'Veldhoen VII 64'

Authenticiteit volledig gegrandeerd

...
Huidig bod
€ 26,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
5
paul-citroen-lithografie-zelfportret
Grafiek - handgesigneerd

In potloot gesigneerde lithografie 19/200,  zelfportret, zonder lijst, afmeting 64x54 cm, met kleine vochtschade

Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
Indira
Aantal biedingen
7
r-vd-berg-etsje-41-duinen-bij-scheveningen
Grafiek

Klein etsje van Ruurd van den Berg uit 1941, getiteld "Duinen bij Scheveningen". Gesigneerd en getiteld/gedateerd in potlood. Afm. blad 16,3x 12,4, beeld 8,3x6 cm.

Verzending tussen twee plaatjes, 4 euro

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
Aantal biedingen
1
dirkje-kuik-ets
Grafiek - handgesigneerd

Ovalen (ingekleurd?) etsje van Dirkje Kuik (toen nog William D. Kuik), getiteld "Dandy", genummerd 8/15, gedateerd 1960 en gesigneerd in potlood. Afm. blad 15,2x19,4 cm, beeld 6,5x9,2. Geplaatst achter passepartout (20x25 cm).

verzending tussen twee plaatjes, 4,50

...
Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
Aantal biedingen
4
jan-schrijvers-houtsnede-bloemstilleven-ingelijst-2e-helft-20e-eeuw
Grafiek - handgesigneerd

Deze houtsnede hebben wij per abuis eerder ter veiling aangboden als een werk van Jan Sluijters (1881-1957). Een attente gebruiker van Kunstveiling.nl heeft ons op deze fout gewezen. Onze excuses voor het foutief aanbieden. Nu bieden wij dit werk opnieuw aan onder de naam van de juiste kunstenaar...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
Aantal biedingen
1
raoul-hynckes-zeldzame-tekening-jaren-20-belgie-magisch-realisme-willink
Tekeningen / Aquarel

Unieke tekening van Raoul Hynckes uit de jaren twintig, geheel in de sfeer van het Magisch Realisme .

Denk aan Willink's Zeppelin van een aantal jaren later ! ( 1933 )

‘ Luchtballon ‘

...
Huidig bod
€ 110,00
Eindtijd
Geplaatst door
morgan
Aantal biedingen
21
simon-et-bruno-acrylverf-op-karton-board
Schilderijen

Mooi uniek schilderwerk van het bekende kunstenaarsduo Simon & Bruno.

Afmeting 90 bij 50 cm

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
alfred1
Aantal biedingen
1
interessant-afrikaans-olieverf-op-doek-schilderij-who-called-gesd-john-mensah
Schilderijen

Schilder : John Mensah
Titel/Voorstelling: " who called "
Datering: 1995
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 75 x 50 cm (doek) en 73 x 53 cm ( in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder

Huidig bod
€ 36,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
15
sfeervolle-japan-of-china-naieve-tekening-berglandschap-gesigneerd-1935
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling : " Berglandschap "
Datering : 1935
Medium / Techniek : inkt op papier
Maten : 46 x 50 cm (papiermaat)
Gesigneerd : rechtsonder

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
4
indrukwekkend-abstract-figuratief-reliëf-olieverf-madonna-van-armand-campi
Schilderijen

Schilder : Armand Campi (1942-2008)
Titel/Voorstelling: " Madonna "
Datering: ca. 1980
Maten : 50 x 45 cm (doek) en 52 x 47 cm ( in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

ARMAN...

Huidig bod
€ 48,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
13
typisch-abstract-geometrisch-werk-van-hans-klaui-1945-gesigneerde-litho
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : Hans Klaui (1945-)
Titel/Voorstelling :
Datering : 1990
Medium / Techniek : Lithografie op geschept papier

Gelimiteerde Oplage : nr. 104 van 150
Maten : 47 x 37 cm (bladmaat) en 61 x 51 cm ( in lijst )
Gesigneerd : linksonder
Cond...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
artpointamsterdam
Aantal biedingen
5
piotr-konkel-zeefdruk-let-the-sunshine-in
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Let the sunshine in
Jaartal: 2006
Afmetingen blad: 43 cm x 33 cm
Oplage: e.a.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier, bevestigd op stevig onderblad
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
1
wil-bouthoorn-zeefdruk-op-katoenzijde-gebeurtenis
Bijzondere uitgaves

Texoprint bv vroeg jaarlijks een kunstenaar voor de vervaardiging van een zeefdruk op textiel, welke werd uitgebracht in een gelimiteerde oplage. Wij veilen nu diverse van deze uitgaves.

Titel: Gebeurtenis
Jaartal: onbekend

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
emma-couperus-gemengde-techniek-aap-1-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Titel: Aap 1
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 118 cm x 88 cm (Beeld: 96 cm x 65 cm)
Gesigneerd: Nee, maar mogelijk op achterzijde blad
Materiaal: Gemngde techniek op papier
Ingelijst: Ja, in bruin geverfde houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.
...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
gino-morandis-zeefdruk-op-viscose-immagine-spaziale
Bijzondere uitgaves

Titel: Immagine Spaziale
Jaartal: 1980

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
reinier-lucassen-zeefdruk-op-katoenzijde-head-denken-is-het-oog
Bijzondere uitgaves

Titel: Head, denken is het oog
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld:  72 ...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
marcel-schellekens-ets-puber
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Puber
Jaartal: 1984
Afmetingen blad: 65 cm x 50 cm (Beeld: 25 cm x 24,5 cm)
Oplage: III/VII
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Nee (Bevindt zich in passe partout)
Conditie: In ...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
geert-vrijdag-zeefdruk-op-katoenzijde-vertellingen-aan-kinds-kinderen
Bijzondere uitgaves

Titel: Vertellingen aan kinds-kinderen
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld:...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
marianne-haselhoff-zeefdruk-z-t-blauw-hoofd-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel (blauw hoofd)
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 83 cm x 83 cm (Beeld: 60 cm x 60 cm)
Oplage: 10/55
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In ...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
piotr-konkel-zeefdruk-or-b-seen
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Or b seen
Jaartal: 2005
Oplage: E.A.
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
1
andre-lanskoy-zeefdruk-op-katoenzijde-le-poids-d-un-cartonnage
Bijzondere uitgaves

Titel: Le poids d'un cartonnage
Jaartal: 1992
Afmetingen beeld: 68 cm ...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
piotr-konkel-zeefdruk-haas
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Haas
Jaartal: 2005
Oplage: EA
Ingelijst: Nee

Huidig bod
€ 12,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
6
toon-kelder-zeefdruk-op-katoenzijde-composition
Grafiek - drukgesigneerd

Titel: Composition
Jaartal: 1987
Afmetingen doek:  90 cm x 91 cm
...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
12