Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
40
wout-van-heusden-king-lear-litho-1926-oplage-10
Grafiek

Wout van Heusden ' King Lear ' Litho 1926

Oplage 10

Literatuur : tent. cat. Haags Gemeentemuseum. Wouter van Heusden. Den Haag, 1970. P.33

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Migdale1
paul-rink-aquarel-vissersvolk-aan-de-oever-met-aangemeerde-schepen
Tekeningen / Aquarel

Aquarel in goede staat. Gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 29 x 42,5 cm. In een houten lijst. Lijstmaat 54 x 63 cm.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
j-e-akkeringa-jr-aquarel-riviergezicht-met-overzetveer
Tekeningen / Aquarel

Aquarel in prima staat uit 1940. Gesigneerd en gedateerd linksonder.

Beeldmaat 30,5 x 41 cm. Ingelijst. Lijstmaat 56,6 x 67,6 cm.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
wolfgang-schlick-kleurenhoutsnede-frau-holle
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenhoutsnede uit 1981. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Getiteld en genummerd 158/300 linksonder.

Beeldmaat 50 x 36 cm. Bladmaat 63 x 48 cm. Losbladig.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
ronald-julius-christensen-african-sky-lithografie-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Artiest: Ronald Julius Christensen

Werk: African Sky

Lithografie

Handgesigneerd en handgenummerd

Afmetingen blad: 76 x 57 cm

Afmetingen motief: 60 x 45 cm

in goede staat

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rubenart
dodog-soeseno-zeefdruk-fortune-9
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie handgesigneerde zeefdruk van de Indonesische kunstenaar Dodog Soeseno. Lees meer over deze kunstenaar op http://dodogsoeseno7.blogspot.se/

Kunstenaar: Dodog Soeseno
Titel: Fortune 9
Zeefdruk, gesigneerd. Genummerd 34/100
Afmeting blad: ...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
charles-donker-ets-de-valkenier-in-zijn-eigen-loer-verward
Grafiek - handgesigneerd

Ets. Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 6/20 linksonder.

Beeldmaat 41,4 x 44,5 cm. Bladmaat 52,5 x 58,5 cm. Losbladig.

€ 145,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
willem-jansen-olieverf-stilleven
Schilderijen

Olieverf op doek van deze Zaanse schilder. Gesigneerd rechtsboven.

Doekmaat 43 x 35 cm. Ingelijst. Lijstmaat 60 x 52 cm.

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jan-jans-olieverf-west-terschelling
Schilderijen

Olieverf op doek voorstellende West-Terschelling met vuurtoren "de Brandaris".

Gesigneerd rechtsonder. Doekmaat 45 x 65 cm. Ingelijst. Lijstmaat 69 x 89 cm.

€ 395,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jos-van-der-wall-perné-olieverf-bollenveld-a-d-zanderijvaart-te-overveen
Schilderijen

Olieverf op karton. Gesigneerd linksonder.

Paneelmaat 29,5 x 39 cm. Ingelijst. Lijstmaat 38 x 48 cm.

€ 195,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
martin-van-waning-olieverf-gezicht-op-oostvoorne
Schilderijen

Mooi groot olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 90 x 120 cm. Lijstmaat 96 x 126 cm.

Martin van Waning is geboren te Den Haag in 1887 en overleden te Dokkum in 1972.

Wegens formaat liefst ophalen.

€ 375,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
tinus-de-jongh-ets-naatje-op-de-dam-amsterdam
Grafiek

Ets in prima conditie. Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 68 linksboven.

Beeldmaat 39,5 x 51,5 cm. Bladmaat 49 x 66 cm. Losbladig.

€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
de-achterhoek-ets-handgesigneerd-en-genummerd
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Dirk Baksteen

Titel: De Achterhoek

Nummer: 46/75

Techniek: ets

Jaar: onbekend

Handgesigneerd: Ja

Afmetingen ets: ca. 25 x 23 cm

Ingelijst: Ja, smalle houten lijst, afmeting lijst 42 x 32 cm

...

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
Peinado
andrea-2
Grafiek - handgesigneerd

Peter Handel - Andrea 2

Giclée op zwaar handgeschept katoenpapier

2013

Handgesigneerd in potlood

E.A. (épreuve d'artiste)

Afmetingen beeld: 44,5 x 55 cm

Afmetingen blad: 52 x 61 cm

Geen beschadigingen

...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Peinado
gekleurde-linosnede-van-piet-wiegman-ii-kip
Grafiek - handgesigneerd

Mooi werk van Piet Wiegman. Groot formaat en handgesigneerd.
Het krachtige werk is gemaakt op rijstpapier en is ingelijst onder een eenvoudige passepartout.
Jaartal: onbekend
Afmetingen druk: b x h = 50cm x 42cm met passepartout 56 x 48 cm.

€ 34,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
alechinsky-gesigneerde-kleurenlitho-2006-oplage-90-ex
Grafiek - handgesigneerd

Een erg fraaie kleurenlitho van Alechinsky uit 2006 gedrukt door Atelier Clot, Bramsen & Georges, Parijs op BFK Rives.

Het werk is gesigneerd en genummerd - oplage 63/90.

De afmetingen zijn: 24,0 x 17,0 cm en is in perfecte conditie.

...
€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
klaas-gubbels-sjabloondruk-la-dance-2016-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Een zeer fraaie sjabloondruk op handgeschept papier van Klaas Gubbels uit 2016, geinspireerd op het wereldberoemde doek van Henri Matisse.

Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd (oplage slechts 9 stuks).

€ 495,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
andré-vigud-lithografie-tulpen
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Franse kunstenaar André Vigud.

Kunstenaar: André Vigud
Titel: Tulpen
Lithografie op handgeschept papier, handgesigneerd. Genummerd 113/170
Afmeting blad: 48 x 39,5 cm
...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
james-rizzi-lithografie-junk-yard
Bijzondere uitgaves

Lithografie van de Amerikaanse kunstenaar James Rizzi. Lees meer over deze kunstenaar op www.james-rizzi.com. De betreffende lithografie is een proefdruk, zgn. flat print. Bij elke editie 3D prints bestaan er zogenaamde 'overruns'. Deze zijn voor het ontwikkelingsproces van groot belang e...

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
herbert-ott-houtsnede-erotische-afbeelding
Grafiek - handgesigneerd

Leuke houtsnede, ex-libris van de Duitse kunstenaar Herbert Ott, gemaakt voor een boek van Paul Ultsch. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Herbert Ott
Titel: Erotische afbe...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
theo-groeneveld-1897-1969-olieverf-dorp-aan-de-ourthe
Schilderijen

Gesigneerd: Th. Groeneveld

Titel: Dorp aan de Ourthe

Jaar: 1947

Techniek: Olieverf op doek

Op de achterzijde van dit werk staat nog een schilderij van Theo Groeneveld (zie laatste foto).

Afmetingen:

doek: 60 x 70 ...

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jansonius
harald-gallasch-lithografie-disput
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Harald Gallasch

Kunstenaar: Harald Gallasch
Titel: Disput
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 17/30
Afmeting blad: 33,5 x 25 cm

...

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
artists-of-the-world-zes-lithografien-portraits
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie collectie van zes handgesigneerde lithografien uit de serie "Artists of the World". Vw. de handige formaten gemakkelijk in te lijsten. Tip! Ook leuk als kunstkado!

Kunstenaars: Gunda Oehm, Marlene Jahn, Muller Fabian, Tsai-tung Cheng
Titel...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
jan-cremer-hollandse-glory-groot-zeefdruk-131-200-handgesigneerd-en-99
Grafiek - handgesigneerd

Jan Cremer - Hollandse glory, zeefdruk 131/200, handgesigneerd en '99

Jan Cremer (1940)
"Hollandse glory met Tulpen"
Zeefdruk op geschept papier 131/200, gesigneerd, genummerd en '99
Afmetingen lijst: 101cm x 84cm

€ 295,00
Eindtijd
Geplaatst door
JBK
jurjen-de-haan-kleurenlitho-abstracte-voorstelling
Grafiek - handgesigneerd

*Kleurenlitho uit 1986 van de bekende Haagse kunstenaar Jurjen de Haan in een oplage van 50.

*Gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood met: de Haan '86 7/50

*Beeld/papiermaat 21 x 26 cm

*Werk is in uitstekende conditie.

*Verzending is aangetekend...

€ 29,00
Eindtijd
Geplaatst door
Strechgel
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
40