Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
36
prachtig-kobalt-blauwe-mond-geblazen-glazen-vaas-murano-sommerso-glas
Glas / Keramiek

Prachtig kobalt blauwe mond geblazen glazen vaas - Murano sommerso glas

Hoogte = 19 cm

diameter = 10 cm

€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
prachtig-kobalt-blauwe-mond-geblazen-glazen-vaas-murano-seguso-sommerso
Glas / Keramiek

Prachtig kobalt blauwe mond geblazen glazen vaas - Murano-Seguso sommerso

met sneeuweffect

Hoogte = 13,50 cm

diameter = 9,50 cm

€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
murano-glas-vaas-venezia-1965-70-h-cm-19
Glas / Keramiek

Murano glas vaas Venezia 1965/70 H cm 19 x 9 cm

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
vintage-murano-vaas-anni-50-60
Glas / Keramiek

Vintage Murano vaas anni 50/60

H cm 20 x cm 10

Perfetto

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
mirÓ-originele-kleurenlitho-litografia-viii-1972
Grafiek - drukgesigneerd

Originele kleurenlithografie van Joan Miro ' Litografia VIII ' uit het jaar 1972. Dubbelblad met middenvouw, zoals verschenen. Ingebonden in de Cataloque Raisonné ' Litografo I ' Spaanse editie uit 1972. Speciaal door Miró gemaakt voor dit overzichtswerk. Met Mir...

€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
RSH45
paul-louis-van-den-bergh-1967-acryl-gouache-lifeblood-gesigneerd-2012
Schilderijen

Titel: "Lifeblood"

Afmeting beeld: 55 x 30 cm

Materiaal: Acryl, gouache op zuur-vrij karton

Gesigneerd: Ja

Jaar: 2012

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat.

...
€ 145,00
Eindtijd
Geplaatst door
67line
espen-greger-hagen-schilderij-indiaan-120-x-100-cm
Schilderijen

Origineel schilderij van Espen Greger Hagen

Afmetingen: 120 x 100 cm

Acryl op linnen

Handgesigneerd

Nog niet opgespannen

Met certificaat van echtheid van KunstVoorKunst

€ 290,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernart
espen-greger-hagen-en-peter-klashorst-combi-schilderij-140-x-100-cm-uit-2005
Schilderijen

Origineel combi schilderij van Espen Greger Hagen samen met Peter Klashorst

Deze 2 kunstenaars hebben slechts enkele werken samen gemaakt. Je ziet de indiaan van Espen samen met de Afrikaanse invloed van Klashorst verwerkt op 1 doek

Acryl op linnen

Afmetingen: 140 x ...

€ 440,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernart
leerdam-vijf-waterglazen-met-geëtste-sierrand
Glas / Keramiek

De vijf glazen zijn helder en in uitstekende conditie.

Datering: begin vorige eeuw.

Afmetingen: hoogte 9,5 cm, doorsnede 5,5 cm.

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartdejongjunior
leerdam-acht-waterglazen-met-geëtste-rand
Glas / Keramiek

De glazen zijn helder en in uitstekende conditie.

Hoogte 11,5 cm; doorsnede 6,5 cm.

Datering: begin vorige eeuw.

€ 16,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartdejongjunior
corry-ammerlaan-van-niekerk-vier-porseleinen-bekers
Glas / Keramiek

De bekers zijn twee aan twee stapelbaar en hebben dan een kleurrijke aansluitende versiering.

Afmeting: circa 10,5 x 8,5 cm.

Onderzijde voorzien van signatuur.

Conditei: geheel gaaf.

€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartdejongjunior
paul-louis-van-den-bergh-1967-gemengde-techniek-ander-gesigneerd
Schilderijen

Title: "Ander"

Materiaal: Acryl, potlood, grafiet, conté op zuur-vrij papier

Afmeting: 21 x 15 cm.

Gesigneerd: Ja

Jaar: 2015

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat

...
€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
67line
andries-copier-ronde-dekschaal-uit-het-servies
Glas / Keramiek

Andries Copier ontwierp in 1939 het kookservies Ignex voor de glasfabriek Leerdam.

Schaal en deksel hebben ribbels en een lichtgroene gloed.

Conditie: gaaf met zeer lichte gebruikssporen op de bodem.

Afmetingen: doorsnede schaal 24,8 cm; doorsnede deksel 21,2 cm.

...
€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartdejongjunior
vanhorck-litho-op-papier-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar Vanhorck

Techniek Litho op papier

Geen Titel

Handgesigneerd

Oplage 110 /190

Beeldformaat 72 x 52

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanbellencolour
ans-van-dijk-titel-amerillo-handgesigneerd-nieuwe-lijst
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar Ans van Dijk

Titel Amerillo

Nieuwelijst

Handgesigneerd ja 2001

Oplage 50 x 120

Afmeting 59 x 75

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanbellencolour
ron-v-d-werf-zeefdruk-op-papier-met-zwelinkt-symfonie-2-handgesigneerdoplage-3
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar Ron v/d Werf

Titel Symfonie 2

Techniek Zeefdruk op papier

Handgesigneerd

Nieuwe lijst

Oplage 3/3

Afmeting 83 x 93

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanbellencolour
hans-van-den-berg-zeedruk-op-papier-toulon-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar Han van den Berg

Titel Toulon

Techniek Zeefdruk op papier

Handgesigneeerd

Oplage 148/200

Beeldformaat 55 x 90

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanbellencolour
charlotte-arends-1954-aquarel-gouache-gesigneerd-1987
Tekeningen / Aquarel

Titel: Zonder titel

Afmeting: 57 cm x 52 cm inclusief lijst

Materiaal: Aquarel/gouache op büttenpapier

Jaar: 1987

Ingelijst: Ja

Conditie: In zeer goede staat. Lijst in goede staat.

...
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
67line
piet-warffemius-zeefdruk-uit-1991-oplage-99-ex
Grafiek - handgesigneerd

Grote, kleurrijke zeefdruk van Piet Warffemius uit 1991.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 99 ex.

De afmetingen zijn: 79 x 65 cm en is in goede conditie; heeft een minimale verkleuring, nauwelijks waarneembaar.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
boerderij-met-bomen-olieverf-op-board
Schilderijen

Formaat 34x50 cm, pasteus geschilderd, in goede staat, enige randschade.
Gesigneerd rechtsonder en geannoteerd aan de achterzijde.
In een fraai lijst in goede staat, lichte schade, 41x56 cm.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
miles
litho-van-een-hert
Grafiek

PAPIERMAAT CA. 50X39 CM.

IN GOEDE STAAT.

INITIALEN IN POTLOOD 2X.

WORDT GEROLD VERZONDEN IN EEN KOKER.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
miles
nico-molenkamp-portfolio-met-3-gesigneerde-zeefdrukken-boek-oplage-h-c-1993
Grafiek - handgesigneerd

Portfolio van Nico Molenkamp met drie zeefdrukken en een boek in bijbehorende map.
Alle werken zijn gesigneerd en genummerd H/C.
Zeefdrukken op geschept papier afmetingen: 28,5 cm x 24 cm, afmetingen portfolio: 44.5 cm x 39 cm.

...
€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
gerrit-westerveld-handgesigneerde-kleurenlithografie-compositie
Grafiek - handgesigneerd

Gerrit Westerveld - Compositie

Lithografie

1991

Handgesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood

Oplage: 30

Afmetingen beeld: 28 x 23 cm

Afmetingen blad: 50 x 40 cm

In perfecte staat

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
R_tsu
ger-lataster-kleuren-ets-1976-oplage-40-ex
Grafiek - handgesigneerd

Een typerende kleuren ets van Ger Lataster uit 1976.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slecht 40 stuks.

De afmetingen zijn: 65.5 x 50.5 cm en is in zeer goede conditie.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
kunstemaille-koperen-plaque-van-een-vliegvis-op-houten-plaat
Varia

Kunstemaille koperen plaque van een vliegvis op houten plaat. Maker of kunstenaar onbekend, wel is het stukje aan de achterzijde gemerkt door middel van een rode inktstempel van de letter F, Delft. Verder met rode pen genummerd 86 en gedateerd 1982.

In prima onbeschadigde conditie.

...
€ 28,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
36