Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
32
hans-van-der-linde-kleurenzeefdruk-zeer-zeldzaam-zapato-azul-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Mooi opvallend mooi werk van de bekende kunstenaar Hans van der Linde

Formaat is 93xmx95cm

Handgesigneerd

Oplage slechts 75 van gemaakt (!)

Fraai ingelijst in chromen lijst achter glas met sjieke pass.part

In absolute nieuwstaat

...
€ 325,00
Eindtijd
Geplaatst door
Art_Wijdemeren
fon-klement-boarddruk-il-fait-du-vent-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Il fait du vent
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst: 81,5 cm x 75,5 cm
Oplage: 116/125 eigen druk
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Boarddruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kuns...

€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
peter-meijer-zeefdruk-ontmoeting-met-annucia-ingelijst-groot
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Ontmoeting met Annucia
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst: 70 cm x 135,5 cm
Oplage: 38/125
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
maarten-beks-zeefdruk-labyrinth-ii-oplage-slechts-25-ex
Grafiek - handgesigneerd

zeer bijzondere zeefdruk van Maarten Beks

afm blad  50x65 cm  in prima staat

handgesigneerd en genummerd oplage 25ex

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
paul-kostabi-giclee-all-in-this-together-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

fraaie giclee van Paul Kostabi

afm blad  52x61 cm  in nieuwstaat

handgesigneerd en genummerd oplage 75ex

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
armando-gr-giclee-fundstuck-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote giclee van ARMANDO

afm blad  64x61 cm  in perfecte staat

handgesigneerd EA exemplaar

wordt geleverd met echtheidscertificaat

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
william-remory-gemengde-techniek-op-papier-schaduwen-van-zichzelf-unica-ex
Tekeningen / Aquarel

Prachtig werk van de bekende kunstenaar William Remory

Afmeting van het werk  46x33 cm  in perfecte staat

handgesigneerd UNICA exemplaar

wordt geleverd met echtheidscertificaat van William Remory

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
corrie-kuijs-gr-zeefdruk-de-verbeelding-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote kleurenzeefdruk van Corrie Kuijs

afmeting blad   70x68 cm  in prima staat

handgesigneerd en genummerd  oplage 100ex

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
ad-arma-ets-appearing-sounds-i-ingelijst-groot
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Appearing sounds I
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 100 cm x 120 cm
Oplage: 20/23
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
...

€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
aardewerken-sculpturen-van-bob-bonies
Bijzondere uitgaves

deze kunstwerken van de maker Bob Nieuwenhuis alias Bob Bonies zijn uniek van zijn werk, deze 2 kunstwerken waaronder een plateau van een tuin en 1 werk van diverse mensen.

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Verkoop_gemak4
pointilistisch-monsieur-le-maire
Schilderijen

Grote met lijst 39x46 cm

Goede conditie

Jaartal gemaakt 1969-1970

Uniek exemplaar,1 malig gemaakt

Prive van hem ontvangen

€ 600,00
Eindtijd
Geplaatst door
Zenzi
bernard-buffet-1928-1999-lithografie-canal-st-martin-paris
Grafiek - handgesigneerd

Lithografie van Bernard Buffet (1928-1999). Voorstelling betreft Canal St. Martin - Paris. In druk gesigneerd Bernard Buffet 56. Heeft in de hoeken enkele bruine vlekjes (zie foto), verder in uitstekende staat. Afmeting is ca42x63cm.

Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

...
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Den_Olden_Vos
vermoedelijk-adriaan-gloudemans-marouflage-drie-landschapjes
Schilderijen

Drie landschapjes, toegeschreven aan Adriaan Glaudemans, 20ste eeuw:

1) Landschap met molen en vallende avond. Olieverf op doek op karton. Afmeting schilderij 19x14,5 cm en van de lijst 26x22cm.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Den_Olden_Vos
onbekend-olieverf-op-doek-bomschuit-op-rivier
Schilderijen

Schilderij van bomschuit op rivier met dorpje op de achtergrond. Olieverf op doek, 20ste eeuw. Schilderij is linksonder gesigneerd maar moeilijk te lezen. Afmeting is 40x30cm. In prima conditie.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Den_Olden_Vos
longtain-viviane-olie-op-doek-les-poupees-de-son
Schilderijen

LES POUPEES DE SON

OLIE OP DOEK 80 X 130 CM GETEKEND RECHTS ONDER

VIVIANE LUDOVIQUE LONGTAIN ° VERVIERS 1943

2 ONDERSCHEIDINGEN PROFESSIONELE KUNSTENAARS VAN BELGIE

VELE TENTOONSTELLINGEN BRUSSEL GENT PARIJS OSAKA OKINAWA SHAPE(CASTEAU)

DECORA...

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
bbtornado2
jan-w-lindeman-montelbaanstoren-te-amsterdam
Grafiek

Ets Montelbaanstoren te Amsterdam.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Ets : 33 x 27 cm. met zuurvrij passe-partout en lijst : 56 x 45 cm.

Ets is zuurvrij, zuurvrij passe-partout en lijst in goede staat.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Etsenshop
toegeschreven-aan-jacques-zon-1872-1932-olieverf-op-board-heiwerkzaamheden
Schilderijen

Een schitterend werkgezicht (heiwerkzaamheden) wat wordt toegeschreven aan de kunstenaar Jacques Zon (1872-1932). Mooi gelijst. Ongesigneerd. Afmetingen met lijst: 37 cm. x 29,5 cm. Boardmaat: 28,5 cm. x 21 cm. Conditie board + lijst: zeer goed. Het schilderij wordt goed gepakt en GRATIS (binnen ...

€ 335,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
simon-willem-maris-1873-1935-aquarel-moeder-met-kind
Tekeningen / Aquarel

Een zeer fraai genre kunstwerk van de kunstenaar Simon Willem Maris (1873-1935). Heel mooi achter glas ingelijst. De lijst is goudkleurig. Het kunstwerk is gesigneerd rechts onder, geannoteerd en gedateerd 5 december 1916. Afmetingen met lijst: 42 cm. x 55 cm. Beeldmaat: 25 cm. x 36 cm. Conditie ...

€ 625,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
pierre-letellier-kleurenlitho-ballerinas
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: zeer goed.

Papiersoort: Arches.

Editie: 200 nummer 77.

Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen:

Vel: 60 x 76 cm. Afbeelding: 52 x 66 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
jean-paul-cleren-kleurenlitho-la-dame-dans-la-main
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Arches.

Editie: 275 ex. nummer 144

Afmetingen: Vel: 65 x 50 cm. Afbeelding: 42 x 35 cm.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
torben-jorgensen-design-schotel-lilje
Design

Torben Jorgense ontwierp deze bijzondere glazen schotel voor Holmegaard, Denemarken in 1984.

Deze Deense design schotel van deels helder en deels gesatineerd glas kwam onder de naam Liije ( Lilly) op de markt en is erg

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
marinus-gidding-aquarel-plattelandstafereel
Tekeningen / Aquarel

HAAGSE SCHOOL

Marinus Gidding ( 1863 - 1925 ) wordt gerekend tot de late Haags School, de zgn ''Nabloei Haagse School''!! ( zie ook Scheen )

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
cornelis-groeneveld-olieverfschilderij-maastricht
Schilderijen

Cornelis Groeneveld ( 1882 - 1952 ), opleiding Kunstacademie Rotterdam, was een kunstenaar, die sterke landschappen en dorps- en stadsgezichten maakte.

€ 400,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
karel-marinus-hendrikus-colnot-1921-1996-olieverf-op-board-bloemstilleven
Schilderijen

Een zeer fraai bloemstilleven van de kunstenaar Karel Marinus Hendrikus Colnot (1921-1996). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 59 cm. x 68 cm. Boardmaat: 49 cm. x 59 cm. Conditie board: goed. De lijst heeft wat gebruikssporen. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd ver...

€ 270,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
dees-de-bruyne-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: BFK Rives.

Editie: 35 ex. nummer 16.

Afmetingen: Vel: 62 x 90 cm. Afbeelding: 54 x 82 cm.

...
€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
32