Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
34
fenneke-van-der-elst-zeefdruk-tafeltje-met-sinaasappels-1997
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1997. Nummer: 29/40. Titel: Tafeltje met sinaasappels. Afmetingen blad: H67 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H51 x b44 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staa...

€ 39,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
fenneke-van-der-elst-zeefdruk-rood-tafeltje-met-schaal-1997
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1997. Nummer: 28/40. Titel: Rood tafeltje met schaal. Afmetingen blad: H67 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H51 x b44 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat...

€ 39,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
la-linea-lamp-osvaldo-cavandoli
Design

Lamp ‘La Linea’, een klassiek cartoonfiguur van Osvaldo Cavandoli uit de tweede helft van de 20e eeuw.

Werkt op 4 AA-batterijen, of transformator (batterijen meegeleverd).

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
colourfulartlimburg
marja-de-raadt-linosnede-zonnebloemen-1993
Grafiek - handgesigneerd

Schitterende linosnede van Marja de Raadt. Titel: Zonnebloemen.Jaar: 1993. Nummer: 24/25. Afmetingen blad: H63 x b 82 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b68 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat....

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
vier-corneille-schaaltjes
Glas / Keramiek

Vier Corneille schaaltjes uit 2001, 3 afbeeldingen met met fazant, 1 met vogel/kat, doorsnede 12 cm.

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
joost-minnigh-litho-amarylis-met-sppiegelbeeld-1997
Grafiek - handgesigneerd

Mooie kleurenlitho van Joos Minnigh. Nummer: 9/22. Jaar: 1997 . Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H76 x b56,5 cm. Afmetingen voorstelling: H72 x b52 cm. Herkomst: collectie ABN AMRO.

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
peter-van-drumpt-aquarel-1993
Tekeningen / Aquarel

Aquarel van Peter van Drumpt uit 1993. Afmetingen blad: H46 x b62 cm. Herkomst: collectie: ABN AMRO.

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
john-lie-a-fo-zeefdruk-1988
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van John Lie a Fo uit 1988. Nummer: 14/35. Titel: niet leesbaar. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b38 cm. Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authebciteit van dit werk w...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jan-van-delft-zeefdruk-morning-glory-ii
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Morning glory II
Jaartal: 2003
Afmetingen blad: 90 cm x 70 cm
Oplage: 5/20
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee, bevindt zich in passe partout

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
gottfried-honegger-konkrete-komposition-e-a-handgesigneerde-3d-constructie
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Gottfried Honegger (Zwitserland, 1917-2016)

Titel: Konkrete Komposition (Concrete Composition)

Jaartal: 2015

Afmetingen: 58 cm x 50 cm (beeld), 70,5 cm x 61 cm (blad)

Techniek: 3D-constructie op papier

Opl...

€ 235,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
leonor-fini-portfolio
Varia

Portfolio Leonor Fini - Éditions des maîtres du XXe siècle - Paris

Condtie: nieuw

6 tekeningen en 10 litho offset prints.

Afemetingen: 40 x 28 cm.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
jan-cockx-aquarel-zonder-titel
Tekeningen / Aquarel

Jan Cockx 1891 -1976.

Aquarel, niet ingelijst, geen oplage origineel.

Conditie: goed.
Afmetingen: 79 x 56 cm.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
leonor-fini-ets
Grafiek - handgesigneerd

Ets - genummerd, nummer kan afwijken van de foto.
Arches papier.
Afmetingen:

Ets 15,5 x 13 xm
Vel 38 x 28,5 cm

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
leonor-fini-litho
Grafiek - handgesigneerd

Afmetingen:

Vel 66 x 50 cm
Litho 33 x 4 cm.

Oplage 179 / 275, nummer kan afwijken van de foto.
Papiersoort:  Arches

Conditie: zeer goed.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
leonor-fini-kleurenlitho-fruits-de-la-passion
Grafiek - handgesigneerd

Leonor Fini - Kleurenlitho - Fruits de la Passion - Originele litho op Arches papier.

Oplage 250 nummer 83.

Afmetingen:
Vel 74 x 53 cm
Litho 43,5 x 37 cm

Kleine beschadiging aan de onderzijde (zie foto).

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
citroenen-guusje-van-noorden-kleurenlitho
Tekeningen / Aquarel

Conditie: goed.

Afmetingen:  Vel 65 x 50 cm - Litho 37,5 x 37 cm.

Niet ingelijst.

Oplage 20 nummer 18 - 1992

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
anton-corbijn-herbert-grönemeyer-originele-foto-1993
Fotografie

Originele foto van Anton Corbijn waarop Herbert Grönemeyer staat afgebeeld. Deze gelatine zilverdruk is uitgegeven door Electrola in 1993.

Kunstenaar: Anton Corbijn (Nederland, 1955)

Titel: Herbert Grönemeyer

Jaartal: 1993

...

€ 185,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
damien-hirst-love-you-more-record-cover-the-hours-2006
Multiples

Kunstenaar: Damien Hirst (Engeland, 1965)

Titel: Love You More (The Hours)

Jaartal: 2006

Afmetingen: 18,5 cm x 18,5 cm

Techniek: cardboard record cover and inside-cover, both illustrated by Damien Hirst

Conditie: in ...

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
laatste-keer-william-fox-talbot-originele-genummerde-foto-1840
Fotografie

Authentieke afdruk van het originele negatief van William Henry Fox Talbot. De foto is afgedrukt in een gelimiteerde oplage van 75 waarbij dit nummer 6 is. Het werk is ingelijst en is volledig geauthenticeerd in verso.

€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
nick-ut-vietnam-war-originele-wire-foto-1969
Fotografie

Kunstenaar: Nick Ut (Hunh Công Út) (Vietnam/USA, 1951)

Titel: Civilian traffic jam in warring capital (Saigon)

Jaartal: 18 februari 1969

Afmetingen: ca. 25 cm x 17 cm

Techniek: originele wire...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
arty-grimm-grote-zeefdruk-abstracte-compositie-1984-oplage-10-stuks
Grafiek - handgesigneerd

Grote zeefdruk van Arty Grimm. Nummer: 8/10. Jaar: 1984. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H100 x b70 cm. Afmetingen voorstelling: H74x b54,5 cm. Op dik papier. Herkomst: collectie ABN AMRO.

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
robert-cohen-winston-churchill-originele-foto-1960s
Fotografie

Kunstenaar: Robert Cohen (AGIP)

Titel: Winston Churchill

Jaartal: 1960s

Afmetingen: 18 cm x 13 cm

Techniek: gelatine zilverdruk

Stempel: gestempeld in verso

Co...

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
handgemaakt-keramiek-beeldje-moeder-met-kind-15-cm-hoog
Beelden

Handgemaakt keramiek beeldje  - MOEDER MET KIND - 15 CM HOOG.

Het betreft een prachtig gedetailleerd beeldje op een houten sokkel dat in totaal 15 cm hoog is.

Verkeert in uitstekende staat.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
herman-jan-bosch-gemengde-techniek-op-doek-etoile-d-amour-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Titel: Etoile d'amour
Jaartal: 2005
Afmetingen lijst: 52,5 cm x 52,5 cm
Materiaal: Gemengde techniek op doek, o.a. potlood en verso
Ingelijst: Ja, in houten lijst

€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
herman-jan-bosch-gemengde-techniek-op-doek-paradise-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Titel: Paradise
Jaartal: 2005
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder) en verso
Materiaal: Gemengde techniek op doek, o.a. potlood
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
...

€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
34