Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
29
henry-schouten-1857-1927-olie-op-doek-groot-gesigneerd
Schilderijen

Henry Schouten (1857 - 1927)

"Boer met paarden"

Olie op doek, gesigneerd rechtsonder

Afmetingen: 120cm x 80cm

Status: Goed

Verzenden mogelijk

Over hemzelf:

€ 1250,00
Eindtijd
Geplaatst door
JBK
simeon-gonzales-mujer-andina
Schilderijen

" Mujer Andina " Groot Acrylschilderij van Simeon Gonzales uit Cusco Peru, afmeting 150 cm x 120 cm . Certificaat van echtheid (2017) is aanwezig.

€ 535,00
Eindtijd
Geplaatst door
esje
karel-appel-zeefdruk-one-little-cat
Bijzondere uitgaves

Karel Appel - zeefdruk: One Little Cat; proefdruk uit de nalatenschap van Henk van der Vet (drukker); achterop het blad zit ook een notarieel atelierstempel; jaar: 1977; de proefdruk is niet gesigneerd ;afm. blad: h63,5 x b75,5 cm. afm. voorstelling: h49 x b61 cm. het getoonde boek wordt niet mee...

€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
karel-appel-zeefdruk
Bijzondere uitgaves

Zeefdruk van Karel Appel uit de nalatenschap van Henk van der Vet (drukker Karel Appel grafiek). Het werk is niet gesigneerd. Afmetingen: h60,5 x b51,5 cm. Afmetingen blad: h80 x b55 cm.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jan-montyn-ets-the-voice-of-children-says-1964
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1964. Serie: Image of Dylan Thomas. Titel: The voice of children says. Deze serie is in particuliere opdracht van A.S.A. Struik, Amsterdam uitgegeven. Nummer: 6/50; afm. blad: h50 x b33 cm ( totaal met tekstblad: 50 x 66 cm); afm. voorstelling: h32 x b23 cm; Het werk is r...

€ 135,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jan-montyn-ets-gezichten-van-de-zon-terwijl-hij-zijn-schoenveter-1990
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1990. Titel: Gezichten van de zon: terwijl hij zijn schoenveter. Nummer: 144/48. Afmetingen voorstelling: h38,5 x b28 cm.  De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
armando-ingelijste-potloodtekening-1982
Tekeningen / Aquarel

Ingelijste potloodtekening van Armando. Jaar: 1982. Afmetingen incl. lijst: h40,5 x b30,5m. Afmetingen werk: h18 x b13 cm. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 799,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
karel-appel-proefzeefdruk-kijk-leef-en-speel-met-karel-appel
Bijzondere uitgaves

Karel Appel - proefzeefdruk: Kijk Leef En Speel Met Karel Appel; Zeefdruk op stof uit de schilderskist; Jaar: 1977; zeefdruk uit de nalatenschap van Henk van der Vet (drukker); afm. blad: h50 x b50 cm; literatuur: Karel Apel, Henk van der Vet, Christian Dotremont, van Spijk uitgeverij, 1977.

...
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jeanne-bierema-oosting-houtsnede-op-rijstpapier-goudvissen
Grafiek - handgesigneerd

Houtsnede van Jeanne Bieruma - Oosting op rijstpapier. Titel: Goudvissen. Nummer: 15/150. Afmetingen werk: H61 x b46 cm. Afmetingen voorstelling: H51 x b29 cm. Conditie: in goede staat. Linksboven in het witte vlak zitten wat kreukels die bij inlijsting onder de passe-partout vallen.

...
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
fon-klement-grote-boardsnede-les-tournesois-1992
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote boardsnede van fon Klement. Jaar:: 1992. Nummer: X/XII. Afmetingen blad: H104 x b79,5 cm. Afmetingen voorstelling:H70 x b70 cm. Titel: Les Tournesois.Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvr...

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
lucebert-litho-monster-en-het-meisje-1987
Grafiek - handgesigneerd

Lucebert - litho: Monster En Meisje; jaar: 1987; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; afm. voorstelling: h38 x b49 cm; afm. blad: h41 x b52 cm.

€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
siep-v-d-berg-gemengde-techniek-op-papier-bescheurkalender-koot-en-bie
Tekeningen / Aquarel

Siep v/d Berg- gemengde techniek op papier: Bescheurkalender Koot En Bie; jaar: 1980 (7/11); gesigneerd linksboven door de kunstenaar; afm.: h22 x b14,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in go...

€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jan-sierhuis-olieverf-op-doek-het-afscheid-1997-boek-waar-werk-in-staat
Schilderijen

Mooi olieverfschilderij van Jan Sierhuis uit 1997. Titel: Het afscheid. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Ook op de achterzijde is het werk gesigneerd. Zie foto 3. Bij het werk wordt het boek: Met verf is het altijd vechten geleverd, waarin het werk, met foto, staat vermeld op b...

€ 2500,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
willem-witsen-ets-damrak-2-1905-1906
Grafiek

Mooi ets van Willem Witsen: Damrak (Amsterdam), gezicht op een steiger of Schuiten. Jaar: 1905-1906, Afmetingen voorstelling: 25,4x33,5 cm., Afmetingen blad: 51 x 68 cm, gesigneerd met potlood, rechtsonder. Nummer: 92.

Literatuur: de groot: 120 II, Boon: 116, Va Wisselingh: 445.

...
€ 395,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
willem-witsen-ets-korenmolen-wijk-bij-duurstede-1908
Grafiek

Ets/aquatint van Willem Witsen. Titel: Korenmolen Wijk bij Duurstede. De ets komt ongeveer uit 1908. Afmetingen voorstelling : h32 x 24,5 cm. De ets is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 27 (linksonder met potlood).

Literatuur: De groot 134, Boon: 131,

...
€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
corneille-zeer-mooi-ingelijste-litho-l-oiseau-ivre-de-liberté-1974
Grafiek - handgesigneerd

Corneille - ingelijste litho: L'oiseau Ivre De Liberté ; jaar: 1974; nummer: EA; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; afm. voorstelling: h68 x b52 cm; afm. incl. lijst: h100 x b82 cm; Literatuur: Donkersloot, pagina 272, nummer: 363

Conditie: i...

€ 495,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
anton-rooskens-litho-7-1967
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Anton Rooskens uit 1967. Titel: Compositie. De litho is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: XII/XXV. Afmetingen: H30 x b38,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Condi...

€ 295,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
anton-heyboer-ingelijste-ets-huis
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste ets van Anton Heyboer. Titel: Huis. Jaar: 1987. Afmetingen incl. lijst: h60 x b50cm. Afmetingen werk: h25,5 x b29 cm. Met potlood, linksonder, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 199,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
paul-de-lussanet-litho-hommage-aan-cobra-1989
Grafiek - handgesigneerd

Paul de Lussanet -litho: Hommage Aan Cobra; jaar: 1989; nummer: 193/250 afm. blad: h64,5 x b49,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

...
€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
michel-van-overbeeke-ets-different-houses-vi-1996
Grafiek - handgesigneerd

Michel van Overbeeke - ets: Different Houses VI; in de ets is bladgoud gebruikt (rechtsboven); jaar: 1996; nummer: 24/50; gesigneerd: rechtsonder, met potlood door de kunstenaar; afm. incl. passe -partout: h90 x b70 cm; afm. voorstelling: h64 x b48,5 cm;. De authenciteit van dit werk wordt volled...

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
corneille-zeefdruk-oiseau-1999
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Corneille uit 1999. Titel: Oiseau. Afmetingen: h55,5 x b67,5 cm. Nummer: 43/200. Rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goede staat.

ZZCOB

€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
corneille-zeefdruk-la-reine-du-monde-1998
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Corneille uit 1998. Titel: La reine du monde. Afmetingen: h56 x b76 cm. Nummer: 61/150. Rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De aurthenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd.

...
€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
wim-compier-grote-ets-piep-bij-de-spekweg-1999
Grafiek - handgesigneerd

Grote ets van Wim Compier. Titel: Piep bij de spekweg. Jaar: 1999. Nummer: 7/12. Afmetingen blad: h119 x b79 cm. Afmetingen ets: H99,5 x b73,5 cm. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, w...

€ 99,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
gerti-bierenbroodspot-grote-aquarel-atargatis-petra-2004
Tekeningen / Aquarel

Prachte aquarel, op zelfgemaakt rijstpapier, van Gerti Bierenbroodspot uit 2004. Titel: Atargatis. De aquarel is gemaakt in Petra (Jordanie). In deze plaats heeft Gerti gewoond en gewerkt. Afmetingen incl lijst: H105,5 x b71 cm. Afmetingen voorstelling: H95 x b63 cm. Het werk is rechtsonder gesi...

€ 1250,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
wim-sinemus-ingelijste-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Wim Sinemus - ingelijste gemengde techniek: Compositie; jaar: 1985; afm. incl. lijst: h103 x b83 cm; afm. voorstelling: h62,5 x b43,5 cm; het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goede staat.

€ 595,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
29