Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
32
meertje-kaal-acryl-en-textiel-op-doek-vlinderstof-ingelijst
Schilderijen

Titel: Vlinderstof
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 103 cm x 83 cm
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Acryl en textiel op doek
Ingelijst: Ja, in houten baklijst zonder glas

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
aimee-crince-le-roy-gesigneerde-tekening-krabbel-2001
Tekeningen / Aquarel

Mooie tekening van Aimee Crince Le Roy

Inclusief puntgaaf passepartout

Titel: Schoenenmadam

Jaartal: 2001

Afmeting: 12,5 x 19 cm

Afmeting passe partout: 35 x 35 cm

Conditie: zeer goed

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
apple_and_eggs
rob-kars-ramnivas-garden-gemengde-technieken-op-papier-in-lijst-1990
Schilderijen

Origineel werk van Rob Kars op papier. Ingelijst 73 x 83 cm. Gesigneerd. Het kunstwerk kan met lijst worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder  aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
roger-raveel-toen-zat-zij-aan-tafel-groot-formaat-zeedruk-100-x-70-cm
Grafiek - handgesigneerd

De zeefdruk verkeert in perfecte staat. Hij is gemaakt in een oplage van 125 stuks

€ 850,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
harry-gerritz-rievierlandschap-zeefdruk-18-40
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde zeefdruk, Riverlandschap, van Harry Gerritzuit uit 1997. Formaat 68 x 50 cm. Afgedrukt in een oplage van 90 exemplaren is dit nummer 40. De zeefdruk is in perfecte staat en kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige karto...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
hans-klaui-grote-zeefdruk-op-karton-alleen-ophalen-kan-niet-worden-opgerold
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie zeefdruk in onberispelijke staat. Gedrukt in een oplage van 45 exemplaren en dit is nummer 18. Met passe partout.

Formaat:80 x 110cm, 1991. Het kunstwerk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel. Kan niet worden opgerold om te versturen.

...
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
hans-klaui-zeefdruk-in-prima-staat-46-50
Grafiek - handgesigneerd

Kleurrijke zeefdruk van Hans Klaui in onberispelijke staat. Gedrukt in een oplage van 50 exemplaren en dit is nummer 46. Met passe partout.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
hans-klaui-zeefdruk-in-prima-staat-5-47
Grafiek - handgesigneerd

Hans Klaui, zeefdruk in onberispelijke staat. Gedrukt in een oplage van 47 exemplaren en dit is nummer 5. Met passe partout

Formaat:90 x 70 cm, 1998. Het kunstwerk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
henk-kuijpers-prachtige-kleuren-litho-uit-2003-iv-vi
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde lithografie, van Theo Kuijpers uit 2003. Formaat 46 x 36 cm. Epreuve d'artiste IV/VI. De zeefdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel ofaangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
meertje-kaal-acryl-en-collage-op-paneel-het-kerhof-ingelijst
Schilderijen

Titel: Op, boven en onder het kerkhof
Jaartal: 2011
Afmetingen lijst: 103,5 cm x 62,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Acryl en collage (karton en goudkleurig folie) op paneel
Ingelijst: Ja, in houten lijst zonder glas
...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
valentin-bakardjiev-olieverf-fallen-angel-groot
Schilderijen

Titel: Fallen angel
Jaartal: 2005
Afmetingen canvas: 70 cm x 179,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met olieverf (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op canvas
Ingelijst: nee

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
harry-van-kuyk-aldus-manutius-reliëfdruk
Grafiek - handgesigneerd

Nog zo’n mooi werk van Harry van Kuyk, de uitvinder van de reliëfdruk. Reliëfdruk in zeer dik papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (1971), een A/P (Artist’s Proof) exemplaar. Deze druk komt uit Aldus Manutius, een cassette waarin zeven reliëfdrukken zaten in ee...

€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rosser
gem-2-1992-paneel-van-h-w-werther
Schilderijen

Gemodeleerde acryl op mdf paneel. 1992, gesigneerd aan de achterzijde.

Werk is in heel redelijke staat, geen ernstige beschadigingen. afmeting 30 x 30 cm.

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
NeoGeo
meertje-kaal-acryl-op-karton-op-paneel-x-ingelijst-groot
Schilderijen

Titel: X
Jaartal: 1992
Afmetingen lijst: 120 cm x 94,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd
Materiaal: Acryl op karton (meerdere lagen), bevestigd op paneel
Conditie: In goede staat

Bij fo...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
arthur-secunda-e-a-drie-lithografien-arctische-landschappen
Grafiek - handgesigneerd

Lot van drie handgesigneerde lithografien:

Arthur Secunda: Winter. Genummerd H.C. 56/150
Rappelt: Arctisch Landschap. Genummerd H.C. 2/150
Ursula Ebinghaus: Arctic Landscape. Genummerd H.C. 48/150
Afmeting bladen: 15 x 14 cm

...

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
jan-van-holthe-olieverf-op-doek-passage-iv-ingelijst
Schilderijen

Titel: Passage IV
Jaartal: 1989
Afmetingen lijst: 74 cm x 93,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (linksonder) en op verso
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in houten lijst (latjes)

€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
jan-van-holthe-olieverf-op-doek-visage
Schilderijen

Titel: Visage
Jaartal: 1990
Afmetingen doek: 92 cm x 72,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder) en op verso
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee
Conditie:In zeer goede staat.

LET OP: Dit item wor...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
jan-van-holthe-olieverf-op-doek-z-t-groot
Schilderijen

Titel: Z.T.
Jaartal: 1995
Afmetingen doek: 130 cm x 89 cm
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee
Conditie:In zeer goede staat.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
e-lapayre-alabaster-notre-dame-de-lourdes-aardewerk-beeld-maria-met-kind
Beelden

Lot van twee beeldjes

Titel: Notre Dame de Lourdes
Jaartal: 1932
Afmetingen: 16 cm x 15 cm x 9 cm
Gesigneerd: Ja, handgegraveerd  (achterop)
Materiaal: Alabaster
Conditie: In zeer goede staat.

En:

Titel: Maria met Kin...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
francis-hoogland-houtsnede-zonder-titel-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1993
Afmetingen lijst: 68 cm x 52 cm (Beeld: 35 cm x 30 cm)
Oplage: 13/15
Materiaal: Houtsnede op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede st...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
lot-met-2-zeefdrukken-van-chris-semmelink-tuileries
Grafiek - handgesigneerd

Lot met 2 zeefdrukken van Chris Semmelink, beide getiteld: Tuileries

Titel: Tuileries
Jaartal: 1993
Afmetingen blad: 41 cm x 51 cm (Beeld: 26,5 cm x 39 cm)
Oplage: Unica
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (verso)

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
jules-van-der-vuurst-de-vries-gemengde-techniek-zonder-titel-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 79,5 cm x 53,5 cm
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Gemengde techniek (acryl/krijt) op papier

€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
joris-geurt-houtsnede-z-t-geel-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T. (geel)
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 83 cm x 43 cm
Oplage: 14/55

B...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
pieter-becks-houtsnede-boven-de-bank-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Boven de bank
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 64,5 cm x 62,5 cm (Beeld: 26,5 cm x 26,5 cm)
Oplage: 5/15
Conditie: In zeer ...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
joyce-bloem-ets-v-b-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Titel: V.B.
Jaartal: 1991
Afmetingen lijst: 66,5 cm x 51,5 cm (Beeld: 29,5 cm x 22,5 cm)
Oplage: 2/5
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
32