Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui, prentmaat 57 x 77cm en met passe partout 70 x 90 cm. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van50 exemplaren, dit is nummer 41. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Arkel of verzonden worden zonder passe partou tper aanget...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie geometrische zeefdruk van Hans Klaui, prentmaat 50 x 60 cm en met passe partout 60 x 80 cm. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van 28 exemplaren, dit is nummer 3. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Arkel of verzonden worden zonder passe partout per aang...

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie zeefdruk van de hand van één van Nederlands bekendste geometrisch abstracte kunstenaars, Bob Bonies.

Afmeting van het geheel is 67x 67cm. Het werk is in prima conditie, ingelijst in een simpele maar passende lijst.

QQGEO

...
€ 249.00
Eindtijd
Geplaatst door
JJvanWijk
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie geometrische zeefdruk van Hans Klaui, prentmaat 50 x 59 cm en met passe partout 55 x65 cm. Verkeert in goede staat. Gedrukt in een oplage van 32 exemplaren, dit is nummer 2. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Arkel of verzonden worden zonder passe partou tper aangetek...

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0