Zoekresultaat
Items
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar: Emilio Armengol
Titel: Abstracte compositie
Lithografie (1979), handgesigneerd. Genummerd 286/500
Afmeting blad: 13,5 x 13,5 cm

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is op eigen risico en in overleg.

V...

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
daanj
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

JC 010
H.H. Zimmermann
Zeefdruk
oplage 50
Het oplagenummer op de foto kan afwijken, van hetuiteindelijk geleverde oplagenummer.
1979
Maten:65x60 cm

€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
daanj
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T. (onleesbaar)
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen blad: 60 cm x 80 cm
Oplage: 49/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op grijs papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel
Prachtig constructivistisch werk. Met schaduwspel van kleine opstaande elementjes (van karton vermoedelijk) die werken als een soort kleine zonnewijzertjes.

Titel: Hoek en ellipskonstruktief
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 77 cm x 55,5 cm
Gesigneerd: Ja, han...

€ 120.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel: Z.T.
Jaartal: 1988/89
Afmetingen: 42 cm x 42 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Olieverf op dun paneel
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar met een potloodstreep door het beeld heen (zie foto's)

Herkom...

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel:Z.T.
Jaartal:1987
Afmetingen doek:13 cm x 13 cm (Let op; klein formaat)
Gesigneerd:Ja, handgeschreven(verso)
Materiaal:Olieverf op doek
Ingelijst:Nee, op spieraam
Conditie:In goede staat, een kleine beschadiging/verfverlies in de hoek linksonder.

...
€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: No-Slip
Jaartal: 1989
Afmetingen: 16 cm x 62,5 cm x 18,5 cm
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Object van Rubber en Linoleum op Hout
Conditie: In goede staat, enkele lichte beschadigingen

Herkomst: Particuliere collectie

Bij foto...

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel: A.S.V. One of the sixtyfour
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 61 cm x 61 cm
Oplage: No. 3
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Potlood op papier

€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Made in Holland 98818
Jaartal: 1985
Afmetingen blad:50 cm x 65 cm
Oplage:32/35
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee

Het oplagenu...

€ 1.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Made in Holland 98818
Jaartal:1985
Afmetingen blad:50 cm x 65 cm
Oplage:14/15
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Zeefdruk op papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

Het oplagenummer ...

€ 1.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel: Ontwerp bestrating schaal 1 50 maten 25.95 x 31.25 mtr
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 83,5 cm x 65,5 cm
Oplage: -
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Potlood en acryl, op papier
Ingelijst: Ja, in plexigl...

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0