Zoekresultaat
Items
Schilderijen

Gène Eggen, vrouwelijke figuur, unica

Specificaties:

Kunstenaar:Gene Eggen
Afmeting:Beeldformaat 38x55
Maat lijst:50x70
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Mooie zwarte lijst met zwarte passepartout
Datum:1969
Techniek:Olieverf ...

€ 375.00
Eindtijd
Geplaatst door
colourfulartlimburg
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1973 in nieuw staat. Papierformaat 57 x 76 cm. Nummer 34 uit een serie van 40. De ets kan  worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 95.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde houtsnede, van Jef Diederen uit 1992. Waarschijnlijk door uv-licht iets verkleurd dat is vooral in het witvlak buiten de prent maar met een passe partout valt dat niet meer op. Papierformaat 65 x 50 cm. Nummer44 uit een serie van 100. De houtdruk kan worden opgehaald in ...

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0