Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Zonder titel
Jaartal: 1983
Afmetingen blad:47,5cm x 67,5 cm (Beeld: 31 cm x 50 cm)
Oplage:34/35
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Droge naald op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel:Z.T. Figuur
Jaartal:1997
Afmetingen lijst:71,5 cm x 60,5 cm(Blad: 38 cm x 28 cm)
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Inkttekening op papier
Ingelijst:Ja, in houten lijst
Conditie:In zeer goede staat.

B...

€ 180.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Ger Lataster uit 1994. Afmetingen werk: H81 x b122,5 cm. Nummer: 19/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvra...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T. II
Jaartal:1976
Afmetingen lijst:75cm x 69cm(Beeld: 46,5 cm x 41,5cm)
Oplage:22/40
Materiaal:Droge Naaldop papier
Ingelijst:Ja, in houten lijst
Conditie:In zeer goede staat.

...

€ 120.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel:Z.T. II
Jaartal:1962 (?)
Afmetingen lijst:67 cm x 77,5 cm(Beeld: 31,5 cm x 43 cm)
Ingelijst:Ja, in zwarte houten lijst(licht beschadigd langs de randen)
Conditi...

€ 320.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:1977 (?)
Afmetingen blad:92 cm x 62 cm
Oplage:8/30 h.s.
Materiaal:Lino (?) op Rijstpapier
Ingelijst:Nee

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1976
Afmetingen blad: 56,5 cm x 78 cm (Beeld: 49 cm x 54 cm)
Oplage: 33/40
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede s...

Huidig bod
€ 95.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
7
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T. zwart
Jaartal:1957 (?)
Afmetingen blad:63 cm x 93 cm
Oplage:12/12
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal:Houtsnede op Rijstpapier
Ingelijst:Nee

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:1961
Afmetingen blad:53,5 cm x 79 cm
Oplage:13/20
Materiaal:Litho op papier
Ingelijst:Nee

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

techniek: gouache op karton

afmeting: 25 x 34 cm

jaar: 1967

gesigneerd: ja

gedateerd: ja

ingelijst: nee

Huidig bod
€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
omber
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Titel: De Zon
Jaartal: 1992
Afmetingen lijst: 121,5 cm x 86,5 cm
Oplage: 62/75
Materiaal: Houtsnede op Rijstpapier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:1974 (?)
Afmetingen blad:56,5 cm x 79 cm
Oplage:75/80
Materiaal:Litho op papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Hemelse en Aardse liefde IV
Jaartal:1998
Afmetingen blad:38 cm x 50 cm
Oplage:2/20 H.C.
Materiaal:Lithoop papier
Ingelijst:Nee

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Hemelse en Aardse liefde V
Jaartal:1998
Afmetingen blad:38 cm x 50 cm
Oplage:2/20 H.C.
Materiaal:Lithoop papier
Ingelijst:Nee

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:1965
Afmetingen blad:45,5 cm x 60,5 cm
Oplage:12/20
Materiaal:Houtsnede op Rijstpapier (zeer dun/fragiel)
Ingelijst:Nee

€ 1.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets/aquatint van Ger Lataster uit 1990. Nummer: 7/30. Afmetingen blad: H47 x b39. Afmetingen voorstelling: H24,5 x b21. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certif...

Huidig bod
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Grote kleuren ets van Ger Lataster uit 1981.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 30 stuks.
De afmetingen zijn: 50.5 x 65 cm en is in goede conditie.

Eventuele verzendkosten € 8.95 (aangetekend/verzekerd).

ZZAL

...
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Hemelse en Aardse liefde VI
Jaartal:1998
Afmetingen blad:38 cm x 50 cm
Oplage:2/20 H.C.
Materiaal:Lithoop papier
Ingelijst:Nee

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Hemelse en Aardse liefde
Jaartal:1998
Afmetingen blad:38 cm x 50 cm
Oplage:1/20 H.C.
Materiaal:Lithoop papier
Ingelijst:Nee

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Ger lataster uit 1988. Nummer: 66/300. Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd. Afmetingen werk: h65 x b50,5 cm.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: ...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel:Z.T.
Jaartal:1963
Afmetingen lijst:67 cm x 77,5 cm(Beeld: 32 cm x 43 cm)
Materiaal:Inkttekeningop papier
Ingelijst:Ja, in zwarte houten lijst (beschadigd langs de randen)
Conditie:In zeer goede ...

€ 275.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Figuur in landschap
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 98,5 cm x 124,5 cm (Beeld: 68 cm x 95 cm)

Oplage: 10/25
Materiaal: Ets en Aquatint op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
...

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

prachtige kleurenlitho van Pieter Defesche

afm blad  50x38 cm  in nieuwstaat

handgesigneerd en genummerd oplage 100ex

code ZZAL

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:1976
Afmetingen lijst:60 cm x 74 cm(Beeld: 31,5 cm x 47 cm)
Oplage:11/40
Ingelijst:Ja, in houten lijst

€ 120.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T. zwart figuur
Jaartal:1995 (?)
Afmetingen blad:57 cm x 77 cm
Oplage:1/15 h.o.
Materiaal:Houtsnede en Litho op Rijstpapier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

...
€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

techniek: houtsnede op dun rijstpapier

afmeting: 24 x 38cm

jaar: niet gedateerd

conditie: goed

ZZAL

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
omber
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.Afmetingen blad incl. tekstblad: H59x b120cm. Afmetingen etsblad: H59x b60cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een c...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Z.T.
Jaartal:onduidelijk geschreven
Afmetingen blad:97 cm x 60,5 cm
Oplage:24/55
Materiaal:Houtsnedeop Rijstpapier
Ingelijst:Nee

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Bijzonder fraai klein olieverfschilderij van Harry op de Laak, op paneel, in roodgoud/koperkleurige houten lijst met linnen beige passe partout en glasplaat, rechtsmidden in het werk gesigneerd (lastig te zien en te fotograferen). Afmeting ca. 44 x 37 cm, beeld ca. 14,5 x 10,5 cm. In zeer goede s...

€ 875.00
Eindtijd
Geplaatst door
LDvdM
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.Afmetingen blad incl. tekstblad: H59x b120cm. Afmetingen etsblad: H59x b60cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een cer...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho, van Jef Diederen uit 1964. Waarschijnlijk door uv-licht iets verkleurd dat is vooral in het witvlak buiten de prent maar met een passe partout valt dat niet meer op. Papierformaat 50 x 37. Nummer 15 uit een serie van 25. De litho kan worden opgehaald in onze galer...

€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Ger Lataster uit 1994. Afmetingen werk: H122,5x b81,5cm. Nummer: 12/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvra...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote zeefdruk van Lei Molin ‘Cantos General’ uit 1989.

Het werk is gesigneerd en genummerd - oplage VII.

De afmetingen zijn 105 x 75 cm en is in zeer goede conditie.

Lei Molin

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde houtsnede, van Jef Diederen uit 1973. Papierformaat 60 x 50 cm. Nummer 139uit een serie van 50. De houtdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooi, karakteristiek werk van Jef Diederen uit 1966. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (13/25). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten boven aan de achterkant van het blad en er is e...

€ 95.00
Eindtijd
Geplaatst door
Rosser
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Liggend naakt, nr. 18 van een oplage van 60, in donkerbruine houten lijst met glasplaat, afmeting 35 x 33 cm, beeld 25 x 17 cm. Gesigneerd linksonder. In zeer goede staat.

Code: ZZAL

€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
LDvdM
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Potloodtekening van Pierre van Soest. Titel: Bert Schierbeek. Jaar: 1994. Afmetingen blad: H50 x b65 cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b19 cm. Het werk is rechtsboven, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde houtsnede, van Jef Diederen uit 1992. Waarschijnlijk door uv-licht iets verkleurd dat is vooral in het witvlak buiten de prent maar met een passe partout valt dat niet meer op. Papierformaat 65 x 50 cm. Nummer44 uit een serie van 100. De houtdruk kan worden opgehaald in ...

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Dit kunnen zo maar de meeste vooruitziende naakten van Ger Lataster zijn. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd, een Épreuve d’Artist exemplaar. In mint conditie.

Afmetingen: 65cm x 51cm (blad), 22cm x 20cm (beeld)

Werk ...

Huidig bod
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
Rosser
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 1971 (?)
Afmetingen blad: 57 cm x 77 cm
Oplage: 32/40
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel: Z.T.
Jaartal: 1984
Afmetingen beeld: 44 cm x 56,5 cm (passe-partout: 71 cm x 83 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Krijttekening op papier
Ingelijst: Nee

H...

€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde zeefdruk, van Jef Diederen uit 1991. In top conditie. Papierformaat 80 x 60 cm. Nummer 243 uit een serie van 250. De zeefdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel: Z.T.
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 70 cm x 72 cm (Beeld: 34,5 cm x 38 cm)
Materiaal: Gemengde techniek, o.a. Krijt en Aquarel op papier

Huidig bod
€ 300.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho, van Jef Diederen uit 1996. Papierformaat 76 x 57 cm. Nummer 6 uit een serie van 100. De litho kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ingelijste krijttekening van Jef Diederen. Titel: gezicht. Jaar: 1994. Afmeting incl. lijst: H48 x b62 cm. Afmetingen werk: h38,5 x b 51,5 cm. Rechtsonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echth...

€ 425.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 1991
Afmetingen blad: 65,5 cm x 50,5 cm
Oplage: 79/100
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Ger Lataster
Titel: Zonder titel
Jaar: 1976
Techniek: Ets
Oplage: 28/40
Afmeting (afbeelding): 52,5 x 54,5
Afmeting(incl. lijst): 78 x 81 cm
Signatuur:Handgesigneerd rechtsonder
Staat: Redelijk goede staat
Soort Lijst:Alum...

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
verborgenkunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets 'bomen'. Rechtsonder gesigneerd. Rechtstreeks uit het atelier van de kunstenaar (niet genummerd). In anthracietkleurige metalen lijst met passe partout en glasplaat. Afmeting 43 x 38 cm, beeld 24 x 22 cm. In goede staat.

Code: ZZAL

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
LDvdM
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Bekend werk van Ger Lataster uit 1990. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd, een Épreuve d’Artist exemplaar. In mint conditie.

Afmetingen: 60cm x 51cm (blad), 26cm x 21cm (beeld)

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
Rosser
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ger Lataster

Ets ‘zonder titel’ – 1990
Formaat: 17 x 10 cm – blad 32 cm x 31 cm – oplage 15 ex.

Linker rand van het papier heeft een lichte verkleuring; na inlijsting niet meer zichtbaar.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Jef Diederen
Titel: Zonder titel
Jaar: 1977
Techniek: Linosnede
Oplage: 11/30
Afmeting (afbeelding): 91,5 x 62 cm
Afmeting(incl. lijst):100,5 x 70,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede staat

Soort Lijs...

Huidig bod
€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
verborgenkunst
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Houtsnede van Marianne van der Heijden, voorstelling van twee vrouwen in gesprek in de buitenlucht. Niet gesigneerd. Ca. 1960. In houten lijst.

Afmetingen incl. 53 x 40 cm, houtsnede 38 x 25 cm. ZZAL

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
ffagott
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho, van Ger Lataster uit 1998 in nieuw staat. Papierformaat 80 x 120 cm. Nummer 26 uit een serie van 50. De litho kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

€ 195.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Ger Lataster uit 1998. Afmetingen werk: H81 x b122,5 cm. Nummer: 19/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvra...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Originele potloodtekening, rechtsonder gesigneerd, in goudkleurige metalen lijst, met passe partout en glasplaat, afmeting 32 x 41 cm, beeld 17 x 27 cm. In zeer goede staat.

Code ZZAL

€ 250.00
Eindtijd
Geplaatst door
LDvdM
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1973 in nieuw staat. Papierformaat 57 x 76 cm. Nummer 34 uit een serie van 40. De ets kan  worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 95.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

7Gesigneerde en genummerde litho, van Ger Lataster uit 1994 in nieuw staat. Papierformaat 80 x 120 cm. Nummer 15 uit een serie van 50. De litho kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

€ 195.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1990 in nieuw staat. Papierformaat 50 x 65 cm. Nummer 29 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 95.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Huidig bod
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Grote kleuren ets van Ger Lataster uit 1976.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 40 stuks.

ZZAL

...
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1973 in nieuw staat. Papierformaat 56 x 76 cm. Nummer 31 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...
€ 95.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Originele potloodtekening, rechtsonder gesigneerd, in goudkleurige metalen lijst, met passe partout en glasplaat, afmeting 40 x 30 cm, beeld 25 x 22 cm. In zeer goede staat.

Code ZZAL

€ 250.00
Eindtijd
Geplaatst door
LDvdM
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Erg fraaie zeefdruk van Lei Molin op groot formaat.

Het werk meet inclusief lijst en Passe-Partout 138 x 110 cm.

De lijst vertoond enige, kleine gebruiksporen, maar dezezullen wanneer opgehangen niet erg opvallen. Het werk zelf is in zeer goede conditie!

Af te halen ...

€ 275.00
Eindtijd
Geplaatst door
Axel
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1976 in nieuw staat. Papierformaat 56 x 76 cm. Nummer 17 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

...

...
€ 105.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Lataster Ger

Techniek: kleurets en aquatint

Gesigneerd: met de hand gesigneerd rechtsonder

Nummer: 40/250

Afmetingen blad: 66 cm x 51 cm

Afmetingen afbeelding: 49,50 cm x 39,50 cm

Conditie: goed

De authent...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Jef Diederen
Titel: Zonder titel
Jaar: 1970
Techniek:Litho op papier
Oplage: 26/35
Afmeting (afbeelding): 56 x 78 cm
Afmeting(incl. lijst): 65,5 x 85,5 cm
Signatuur:Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede Staat

Soort Li...

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
verborgenkunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Ger Lataster uit 1998. Afmetingen werk: H81,5x b122,5cm. Nummer: 23/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvra...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.Afmetingen blad incl. tekst: H59x b120cm. Afmetingen etsblad: H59x b60cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certifi...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0