Zoekresultaat
Items
Beelden

Groot houten babybeeld van Dadara. Van deze beelden zijn er 8 stuks uitgegeven in 8 verschillende kleuren. Elk beeld is dus uniek. Afmetingen: H87 x b55 x d5,5 cm. Rechts boven, in het witte gedeelte van het hoofd, is de foto iets minder helder door de lichtval.

Conditie: in goede staat...

€ 575.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Beelden

Opblaasbaar beeld van Nikki de Saint- Phalle uit 1968.Uitgegeven door: Marlo plastics, New York. Afmetingen +- H46 x b43 cm. Conditie: in goede staat.

Let op: Dit is de eerste uitgave en dus niet de latere goedkopere versies uit 1993 en 2002.

ZZBEE

...
€ 495.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Beelden

wandobject: verf op jute op hout; unicum; zeer goede staat.

Gesigneerd aan de achterkant.

Afmetingen in cm.: 27 x 25 x 2-11

ZZBEE

€ 290.00
Eindtijd
Geplaatst door
bosland149
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Arcadia
Jaartal: 19991
Afmetingen beeld: h. 38 cm  b. 28 cm x  d. 21 cm
Oplage: onbekend
Gesigneerd: Ja, met monogram 'T.T.' (onderzijde)
Materiaal: Brons, massief

Gewicht: 9600 gram
Conditie: In zeer goede staat.

...
€ 250.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Een Nomade
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen beeld: h. 13 cm  b. 9,5  cm x  d. 6 cm
Oplage: 2/6
Gesigneerd: Ja, met monogram 'BH'
Materiaal: Brons

Gewicht: 982 gram

LET OP...

€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Zeehond
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen beeld: h. 5 cm  b. 5,5  cm x  d. 14,5 cm
Oplage:Onbekend
Gesigneerd: Nee
Materiaal:  Brons

Gewicht: 929 gram

LET OP: Dit item wordt ...

€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Liggend naakt
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen : h. 13 cm x b. 16 cm  x d. 6,5 cm
Gesigneerd: Ja, met monogram (onderzijde)
Materiaal: Keramiek
Gewicht: 0,7 kg
Conditie: In goede staat

€ 180.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Beschilderde holle keramieken beeld met lood
Jaartal: 2010
Afmetingen beeld: Hoogte: 15cm Breedte: 34 cm Diepte: 34 cm
Gesigneerd: Ja, gesigneerd met FMJ
Materiaal:Keramiek, lood, verf

Het oplagenum...

€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Beelden

Titel: Schelp
Jaartal: 2005
Afmetingen beeld: Hoogte: 19,5 cm Breedte: 35 cm Diepte: 20 cm
Materiaal: Steen, verf

€ 160.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Beelden

Zeer elegante bronzen beeld.
Titel: Femme nu en feuillage (naakte vrouw in gebladerte).
Gesigneerd: op bovenkant sokkel.
Jaartal: circa 2000.
Afmeting: 48,5cm x 42cm, sokkel (diameter 14cm; 1,5cm hoog) inbegrepen.
Gewicht: 6,3kg.
Conditie: in zeer goede s...

€ 380.00
Eindtijd
Geplaatst door
scarts
Aantal biedingen
0
Beelden

Onbekende: Kunstenaar.

Zeer fraai metalen( geen brons) beeld van vrouw te paard. Erg mooie compositie, moet van goede kunstenaar zijn, ik weet helaas niet wie.

Hoogte incl. sokkel : ca 23 cm

Breedte: ca 23 cm

€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
0
Beelden

Onbekende kunstenaar.

Bronzen beeld van zittend naakt met appel. UNICA!!

Zeer fraai , zwaar beeld. Te dateren jaren rond 1930-1940.

€ 500.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
0
Beelden

Onbekende kunstenaar:

Fraai massief bronzen beeld van moeder en kind.

Op onderzijde sokkel staat R. Rusinova , heeft mogelijk betrekking op de kunstenares Rumiana Rusinova .

Gesigneerd: nee

Afmetingen: 15,5 breed x 9 hoog x 6,5 diep.

Paar kleine c...

€ 225.00
Eindtijd
Geplaatst door
thuisgalerie
Aantal biedingen
0
Beelden

Oud Afrikaans houten beeld van vrouw met gevlochten haar.

Hoogte 33 cm

ZZBEE

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
unicapb
Aantal biedingen
0