Zoekresultaat
Items
Beelden

Dit werk komt uit een galerie die gestopt is, nu extra voordelig.

Galerieprijs: € 3900,00 nu € 2750,00

Mohana van den Kroonenberg Titel: Tors brons/steen 115 hoog incl sokkel.

Beeldmaat 52 cm. hoog.

€ 2750.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Beelden

Mohana van den Kroonenberg Titel: Paardje brons 11 hoog.

Galerieprijs: € 350,00 nu € 175,00

Code: ZZBS

€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Beelden

Mieke Beijer Titel: Zwarte Lola Noir de Mazy / hardsteen 28 hoog.

Galerieprijs: € 600,00 nu € 300,00

Code: ZZBS

Huidig bod
€ 300.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
1
Beelden

Nolf Gysseling Titel: Meisje met paard keramiek 34 hoog.(unica)

Galerieprijs: € 1250,00 nu € 500,00

Dit is werkelijk een topbeeld

Code: ZZBS

...
€ 500.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Beelden

Frida van Overbeeke Titel: Vahine staand brons 24 hoog.

Galerieprijs: € 500,00 nu € 250,00

Code: ZZBS

€ 250.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Beelden

Ton van Grunsven Titel: Wachter 74 hoog.

Galerieprijs: € 650,00 nu € 250,00

Code: ZZBS

€ 250.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bermar
Aantal biedingen
0
Bijzondere uitgaves

Zeer mooi helder keramiek bord van Kantcho Kanev uit 1997. Het bord is na het bakken in de oven ook nog met de hand beschilderd. Diameter: 32 cm. Gesigneerd op de achterzijde met zwarte stift, op de voorzijde in het blauwe gedeelte en op de achterzijde in het witte middengedeelte van het bord.

...
€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Bijzondere uitgaves

Keramiek bord van Kantcho Kanev. Diameter: 32 cm. Gesigneerd op de achterzijde in het witte middengedeelte van het bord.

Kantcho Kanev werd geboren in 1957 te Obretenik, Bulgarije. Hij woont en werkt sinds 1991 in Den Haag.

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Beelden

Groot houten babybeeld van Dadara. Van deze beelden zijn er 8 stuks uitgegeven in 8 verschillende kleuren. Elk beeld is dus uniek. Afmetingen: H87 x b55 x d5,5 cm. Conditie: in goede staat.

€ 575.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Beelden

Beeldje van Nicolas Dings: Dak.Jaar : 1998. Afmetingen: 8 x 7,5 x 6 cm. Herkomst: galerie de Zaal, Delft. Galeriewaarde in 1998: 1.000 euro.Bij het beeldje wordt een 2e bronzen beeldje van een schedel geleverd. Deze is ook van Nicolaas Dings.Afmetingen: 3 x 2,5 cm.De authenciteit van dit werk wor...

€ 250.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Beelden

Clemens Briels- Una persona una reflexion (collectors item). Handgesigneerd.

Handbeschilderd kunsthars beeld. Afmeting 18 x 6 cm.

Jaar 2006. In nieuwstaat in originele doos.

Wordt zorgvuldig verpakt, aangetekend verzonden.

Code: ZZBS

...
€ 145.00
Eindtijd
Geplaatst door
quentin
Aantal biedingen
0
Bijzondere uitgaves

deze kunstwerken van de maker Bob Nieuwenhuis alias Bob Bonies zijn uniek van zijn werk, deze 2 kunstwerken waaronder een plateau van een tuin en 1 werk van diverse mensen.

€ 300.00
Eindtijd
Geplaatst door
Verkoop_gemak4
Aantal biedingen
0