Zoekresultaat
Items
Bijzondere uitgaves

Boekje, uitgegeven door het Joods Historisch Museum naar aanleiding van een opdracht die zij gaven aan Eli Content voor het maken en beschilderen van een loofhuit. Aantal blz: 20. Conditie: in zeer goede staat. Het boekje is gesigneerd door de kunstenaar.

ZZIM

...
Huidig bod
€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Asger Jorn uit 1970. Afmetingen blad: H70 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b30 cm. Nummer: 20/150. Met stempel in papier van: Giampaolo. Conditie: in goede staat.Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed i...

€ 875.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Billha Zussman .Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd. Of dit ook de signatuur van de kunstenaar is , weet ik niet.Afmetingen blad: H37,5 x b28 cm. Afmetingen werk: H17x b13cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvr...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Daniel Spoerri

Titel: De rugzijde van de paradijsvogel

Techniek: Giclee

Nummer: 41/50

Jaar: 2014

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Afmetingen giclee: 77 x 61 cm

Afmetingen voorstelling: 70,5 x 55 cm

...

€ 245.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste ets van Dennis Olsen. Titel: Reclining Nude. Afmetingen incl. lijst: H53 x b52 cm. Afmetingen beeld: H22 x b22 cm. Nummer: 24/30. Conditie: in goede staat. Het passe- partout heeft aan de onderzijde wat waterschade. Dit tast het beeld niet aan.

ZZIM

...
€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Fotolitho van Christo en Harry shunk. Titel:Wrapped monument to Vittorio Emmanuele, Milan. Nummer: 161/600. Het werk is , rechtsonder, door beide kunstenaars met potlood gesigneerd. Afmetingen blad: H50 x b 50 cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b42 cm. Het werk wordt geleverd in de officiële ...

€ 350.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Stefan Szczesny.Nummer: 66/120. Afmetingen blad: H56.5x b76cm. Afmetingen werk: H55x b74cm. Het werk is rechtsondergesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.

...
€ 79.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Olifant bij water
Jaartal:1973
Afmetingen blad:54 cm x 70 cm (Beeld: 50,5 cm x 66 cm)
Oplage:103/190
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Litho op papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

Het w...

Huidig bod
€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige compositie van de Oostenrijks-Hongaarse kunstenares Anna Beöthy-Steiner. Techniek: zeefdruk. op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/100). Er zit wat spiegeling op de foto aan de linkerzijde (streep). In het echt is deze niet aanwezig. Afmetingen incl. lijst:H76,5 x b57,5 ...

€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Houtgravure, op rijstpapier, van Leonard Baskin. Jaar: 1953. Nummer: 67/210. Titel: Man with spring plantsHet werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat. Afmetingen voorstelling: H33,5 x b14cm.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeer...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Karakteristiek, kleurrijke zeefdrukvan de internationaal zeer bekende Deense kunstenaar Richard Mortensen.Het werk is rchtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 86/100 Conditie: in goede conditie. Het blad "golft" enigzins bij de randen. Er zit aan de onderrand wat wa...

€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Lithovan Peter Klasen. Titel: Radioaktiv. Nummer:90/99 Afmetingen: h76 x b56 cm. Handgesigneerd rechts onder. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

...
€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste litho van Ken Price. Titel: See turtle cup. Jaar: 1968. Nummer: 19/20. Afmetingen incl. lijst: H45x b52cm. Afmetingen voorstelling:H19x b25,5 cm. Het werk is op de achterzijde gesigneerd/genummerd en de titel is daar met potlood opgezet.De authenticiteit van dit werk wordt volledig geg...

€ 495.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kumi Sugai - litho: Compositie; nummer: 81/99; afm. blad: h28,5 x b24,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

...
€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Giclee van Stefan Szczesny op handgeschept katoen papier. Nummer: 43/50. Afmetingen blad: H61x b79cm. Afmetingen werk: H52x b 74cm. Het werk is rechtsondergesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuur...

€ 79.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste kleurenlithovan Maria Mesterou. Nummer: 46/99. Titel: Ensemble 9. Afmetingen voorstelling:71x51 cm. Afmetingen incl. lijst:87x67 cm. Conditie: in goede staat.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

...
€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Giclee van Stefan Szczesny op handgeschept katoen papier. Nummer: 19/50. Afmetingen blad: H79x b61cm. Afmetingen werk: H72x b 54cm. Het werk is rechtsondergesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuur...

Huidig bod
€ 79.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Grote ingelijste zeefdruk van Björn T. Hansen. Nummer: 155/200. Jaar: 1991. Afmetingen incl. lijst: H92 x b78 cm. Afmetingen voorstelling: H58 x b42cm. Conditie: In goede staat. Herkomst: Galerie Reflex te Amsterdam.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certifcaat ka...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Karakteristiek, kleurrijke zeefdrukvan de internationaal zeer bekende Deense kunstenaar Richard Mortensen.Het werk is rchtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 86/100 Conditie: in goede conditie. Het blad "golft" enigzins.Bij een goede inlijsterij kan dit worden glad ...

€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

1x Schilderij (olieverf op paneel) van Bruno Ceccobelli. Titel: God Gold. Afmetingen inclusief lijst: h41 x b40 cm Handgesigneerd op de achterzijde.Conditie: in redelijke staat. Rechtsonder is een stukje hout van het werk af. Er zitten krassen op het werk.

ZZIM

...
€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Janusz Kucharski uit 1974. Nummer: E.A. Titel: Krai Maty Jah Murellia. Afmetingen blad: H 27 x b39,5 cm. Afmetingen voorstelling: H13,5 x b18,5 cm. Conditie: in zeer goede staat.

ZZIM

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Tekening op tentoonstellings uitnodiging van Herve di Rosa.Afmetingen blad: h30x b21cm. Binneningesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat

...

€ 39.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

ary Hume Indian Inkt op papier. Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Jaar: 2000. Afmetingen incl. lijst: H27,5 x b 22,2 cm Afmetingen werk: H19,5 x b12,5 cm. Het werk is gemaakt voor de Whitechapel Art Gallery Exhibition, 27 nov 1999 - 23 jan. 2000. Conditie: in goede staat.De authenciteit ...

€ 425.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Houtsnede op Japans papier van Leonard Baskin. Titel: Children & still life. Jaar: 1956. Nummer: 154/210. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat. Links boven zit een vouw. Bij inlijsting valt deze onder de pass-partout. Afmetingen voorste...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Milvia Maglione. Nummer: 130/190. Jaar: 1975. Afmetingen werk: H55x b75cm. Uitgegeven door Prent 190.Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares en gedrukt op arches papier. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden ...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie ingelijste ets van James Coignard. Nummer: II/XX.Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar en in de opdracht.Opdracht: Pour Nia et Joop - en arrivalsouvenir, Cannes - 19-3-96 - J.Coignard. Afmetingen incl. lijst: H31x b41cm. Afmetingen ets: H12x b18cm.Conditie: in ...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Kumi Sugai. Nummer: 4/100. Het werk is aan de onderzijde gesigneerd. Afmetingen werk: H70 x b70 cm. Conditie: in goede staat.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

...

€ 110.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Lithovan Stefan Szczesny op handgeschept. Nummer: 37/120. Afmetingen blad: H57x b76 cm. Afmetingen werk: H53 x b74cm. Het werk is rechtsondergesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: ...

€ 79.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Gamal Ez uit 2002. Nummer: 4/5. Afmetingen blad: H69.5x b50.5cm. Afmetingen werk: H35x b30cm. Het werk is rechtsondergesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat...

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Kumi Sugai. Nummer: 108/150. Titel: Verseau. Het werk is middenondergesigneerd. Afmetingen werk: H70 x b70 cm. Conditie: in goede staat. Het blauw in de zeefdruk is wat donkerder in werkelijkheid en loopt wat langer door in het witte vlak.

€ 110.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Conditie: in goede staat

...

€ 39.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Ahmed Baldin, acrylverf op papier. Titel: gedroomde stad. Het werk is niet gesigneerd. er is wel een sticker bij waarop de naam en de galerieverkoopprijs wordt benoemd. Zie foto 3. Afmetingen blad: h70 x b50 cm. Afmetingen werk: H56 x b38 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeer...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeer grote zeefdruk uit 1985 van A.R. Penck. Titel:Die mit den Wölfen heulen. Nummer: 2/50. Rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H122 x b85 cm. Conditie: aan de randen zitten hier en daar wat kreukels. Deze vallen onder het passe-partout bij inlijsting. In ...

€ 750.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ingelijste gemengde techniek van de Amerikaanse kunstenaarRonnie Cutrone. Jaar: 1976. Ronnie Cutrone werkte met Andy Warhol en Roy Lichtenstein als assistent. Uiteindelijk ontwikkelde hij zij eigen stijl die wordt getypeerd als "Post-Pop". Het werk is gesigneerd op de achterzijde van he...

€ 395.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Handgesigneerde giclée van de Tsjechische en in Duitsland werkende schilder en graficusAlois Janak (1924).

Zeer luxe druk op zware kwaliteit katoenpapier.

Titel:‘Zwarte Olifant’

Jaar:2013

Afmetingen totaal: 47,0 x 61,0 cm

...
€ 79.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Gemengde techniek van de Amerikaanse kunstenaarRonnie Cutrone. Jaar: 1975. Ronnie Cutrone werkte met Andy Warhol en Roy Lichtenstein als assistent. Uiteindelijk ontwikkelde hij zij eigen stijl die wordt getypeerd als "Post-Pop". Het werk is gesigneerd op de achterzijde van het werk. Afm...

€ 275.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Henry Heerup - Boekje + 6 tekeningen: Sange Oskar Hansen. Afmetingen boekje:h21x b15cm; Afmetingen kleine tekeningen: h11 x b11,5cm. Afmetingen grote tekening: h30 x b21 cm.Rechts onder, met marker, op voorblad van boekje gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig ...

€ 575.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Arthur Luiz Piza
Techniek: reliefgravure
Afmetingen voorstelling: 15x 10cm
Afmetingen totale blad: 23 x 16,5 cm
Ingelijst: Nee
Conditie:In goede staat.

€ 90.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige compositie van de Oostenrijks-Hongaarse kunstenares Anna Beöthy-Steiner. Techniek: zeefdruk. op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/100). Afmetingen incl. lijst:H76,5 x b57,5 cm. Afmetingen voorstelling: H52,5 xb 48,5 cm. Conditie: in goede staat.

Lijsten:besch...

€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Beelden

Geometrische compositie op plexiglas van de bekende Franse kunstenares Genevieve Claisse,wier werk gerekend wordt tot de naoorlogsegeometrische abstractie. Ze leeft en werkt in Parijs.Nummer: 9/30. Het werk is rechtsonder, met zwarte marker,door de kunstenaresgesigneerd. Afmetingen plexiglasblad: ...

€ 375.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kenneth Martin, 1905-1984. Gesigneerde zeefdruk uit 1980. Nummer: 64/70. Afmetingen: h60 x b 88 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

ZZIM

...
€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Stanco Skiczuk. Titel: Zon en maan. Het werk is middenonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen werk: H65 x b50 cm. Afmetingen incl. kartonnen achterkant: H70 x b55 cm. Nummer: 8/100. Het werk moet plat verzonden worden i.v.m. de afmetingen. Hierdoor zijn de verz...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar: Elvira Bach

Titel: Paris Dakar

Techniek: Giclee

Nummer: 26/50

Jaar: 2014

Afmetingen giclee: 61 x 44 cm

Afmetingen voorstelling: 54 x 38 cm

Ingelijst: Nee

C...

€ 225.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie en spontane kleurenlitho.

Dit is duidelijk een voorstudie voor een van zijn schilderijen. (Zie afbeelding). Hij gebruikt de 2 vrouwen en de pomp voor een later schilderij, waarop ook een kind te zien is. De tekening is bij de haven gemaakt en het schilderij laat een bijna ...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ernst Hanke(1945).

Bijzonder mooi werk van deze Zwitserse kunstenaar. Knap hoe hij het ochtendlicht zo difuus weet te houden. Alsof er een heel dunne nevel over dit Italiaanse landschapligt.

Titel: Tramonto

Mareriaal: Lithoop mooi papier.

...
€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).

Titel: Het stel. (Paar).

Materiaal: Lithografie op zwaar Büttenpapier.

Afmetingen blad: 33,5 X 24,5 cm.

Afmetingen beeld: 28 X 17,5 cm.

Jaar: niet bek...

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Paolo Boni.

Titel: Zonder titel. (Zonnewijzer).

Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.

Afmetingen blad: 65 x 43 cm.

Afmetingen beeld: 56 x 38 cm.

€ 69.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

PAUL KOSTABI. 01.10.1962 Whittier (USA)

Dit is één van zijn vaak zeer vrolijke werken.

Titel: HELLO!

Materiaal: Giclee op zwaar handwoven cottonpaper.

Afmetingen blad: 50.0 x 61,0 cm.

Afm...

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Bijzonder fraai werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar. De oorspronkelijke tekeningen, in meerdere tinten krijt, zijn portretten van bestaande vrouwen en dus geen fantasiefiguren.

Kunstenaar: Riccardo Benvenuti. (Italië 1939)

Titel: La Signora. Be...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Simon Dittrich.

Zeer fraai werk van deze zeer bekende kunstenaar.

Titel: Der Lordrichter.

Mareriaal: 7 kleurige lithografie op Rives-Bütten.

Druk: Matthieu in Dielsdorf. Bij Zürich.

Afmetingen b...

€ 39.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Paolo Boni.

Titel: Zonder titel. (Vogel)

Afmetingen blad: 44 x 65 cm.

Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.

Signatuur: Rechtsonder met potlood.

...
€ 69.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

ABSOLUUT DE LAATSTE!!

Paul Indrek Kostabi.

Zeer kleurrijke glicee op groot formaat.

Titel: Dotted Cityscape.

Techniek: Gicleeop handgeschept katoenpapier.

Afmetingen blad: 60,5 x 73 cm.

...
€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Friedemann Hahn.

Nostalgisch beeld, prachtig weergeven doordeze in Duitsland geboren kunstenaar. Dit werk maakte hij naar beelden uit de Amerikaanse film "The blue dahlia " uit 1946.

Techniek: Giclee op handgeschept katoenpapier.

...
€ 79.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Alois Janak (Tsjecho-Slowakije 1924)

Een door de geringe oplage van slechts 50 stuks en enkele e.a.'s nu zeer zeldzaam geworden werk van deze kunstenaar.

Titel: Misused.

Afmetingen blad: 60x 44cm.

Afmetingen beeld: ...

€ 119.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Paul Wunderlich - Tête d'une Femme (Bleu).

Kleurenlithografie.

1982.

Handgesigneerd en genummerd in potlood.

Oplage: 10000. (2.500 in blauw).

€ 69.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).

Prachtig mooi en bijna klassiek werk. Kan ook prima in een strak interieur.

Titel: Cavalerie.

€ 59.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gaetano Tachyon (1939).

Titel: Uomo con vapore.

Materiaal: Lithografie op Büttenpapier.

Afmetingen blad: 45 x 64 cm.

Afmetingen beeld : 35 x 50 cm.

Signatuur: handgesigneerd en genummerd

...
€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Prachtig mooi en fantasievol werk, hoewel de afbeelding en kleuren ook boekdelen spreken. Kan ook prima in een strak interieur.

Titel: Strijders.

€ 39.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeer typerend werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar in een door hem vaak gebruikte kleurstelling.

Materiaal: Korrellithografie op handgeschept papier.

Titel: Aan tafel.

Afmetingen blad: 50 x 65 cm.

Afmetingen beeld: 43 ...

€ 87.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Adochi (Heinz George Adochiei, 1954)

Titel: z.t. Komposition IV.

Materiaal: Originele pigmentdruk op handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 60 x 48,5 cm.

Afmetingen beeld: 49 x 38 cm.

Jaar...

€ 37.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

LEONOR FINI ( 1908-1996 ).

Originelelithogemaakt voor een herdruk van het boek Carmilla door Joseph Sheridan le Fanu. (1814-1873).

Originele oude lithomet hoofdpersonen uit het boek.

Oplagenummer: l.o. E.A. XIII/XX in potlood.

...
€ 109.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Friedemann Hahn. VINTAGE!!

Nostalgisch beeld uit een film uit de jaren veertig, prachtig weergeven doordeze in Duitsland geboren kunstenaar.

Titel: z.t. ( Back to the forties ).

...
€ 49.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
Aantal biedingen
0
Beelden

Opblaasbaar beeld van Nikki de Saint- Phalle uit 1968.Uitgegeven door: Marlo plastics, New York. Afmetingen +- H46 x b43 cm. Conditie: in goede staat. In het echt is de kleur meer fluoriserend roze ipv rood

€ 350.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Bijzonder krachtig werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar. De oorspronkelijke tekeningen, in meerdere tinten krijt, zijn portretten van bestaande vrouwen en dus geen fantasiefiguren.

Titel: Giulia. Een ...

€ 32.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Stefan Szczesny. Nummer: 38/50. Afmetingen blad: H61x b78 cm. Afmetingen werk: H53 x b71cm. Het werk is rechtsondergesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.

...
€ 79.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Aquarel van Joze Ciuha. Titel: flessen en kannen. Op beide zijden is er een aquarel afgebeeld. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H44,5 x b 30,5 cm. Afmetingen voorstelling: H36 x b28,5 cm. Conditie: in goede staat.

ZZIM

...
€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Wonderbaarlijk mooi werk van deze in Livorno geboren beroemde Italiaanse kunstenaar. (1936)
Geweldig mooi hoe het wit en de opmaak over de rest van het gezicht is heengelegd.

Titel: Harlequin.

Afmetingen Blad: 69 x 48 cm.

Afmetingen B...

€ 29.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige kleurengiclee op LINNEN van Ernst Fuchs

afmeting werk  80x61 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 300ex

CODE ZZIM

€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Giclee van Stefan Szczesny op handgeschept katoen papier. Titel: "Mustique". Nummer: 32/50. Afmetingen blad: H85x b61cm. Afmetingen werk: H77x b55 cm. Het werk is rechtsondergesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, ...

€ 79.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Houtsnede van de Japanse kunstenaar Fumio Fujita uit 1964. Nummer: 4/50. Het werk is zowel onderaan in het witte gedeelte als onderaan in het groene gedeelte, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H41 x b29,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b26,5cm. De kleuren zijn in he...

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Bijzonder mooi werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar. De oorspronkelijke tekeningen, in meerdere tinten krijt, zijn portretten van bestaande vrouwen en dus geen fantasiefiguren.

Titel: EVA Het meisje ...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Karakteristiek, kleurrijke zeefdrukvan de internationaal zeer bekende Deense kunstenaar Richard Mortensen.Het werk is rchtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 86/100 Conditie: in goede conditie. Het blad "golft" enigzins bij de randen. De inlijsterij kan dit zonder pr...

€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Renato Natali. (Livorno 1883-1979)

Titel:  Hoofdrol in Dorpstheater.

Materiaal: Kleurenlitho op geschept Bütten papier.

Druk: Graphis Arte Livorno.

Afmetingen blad: 50 x 35 cm.

Afmetingen bee...

€ 29.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Time to bomb.

Afmetingen blad: 60.0 x 50,0 cm.

Afmetingen beeld: 48,0 x 38,0cm.

€ 67.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Prachtig mooie kleurenlitho..
Dit is duidelijk een voorstudie voor een schilderij.

Titel:Donna a tempesta di più.

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

James Janicek.

Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier.

Afmetingen blad: 65 x 52 cm.

Afmetingen beeld: 49 x 37 cm.

Titel: A story in Prague.

Signatuur: m.o. Handgesigneerd met potlood.

Op...

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 100,5cm x 100,5cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Olieverf en gemengde techniek op doek, precieze techniek onbekend - mogelijk is het olieverf met medium verdikt
Ingelijst...

€ 300.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel:Z.T.
Jaartal:niet gedateerd
Afmetingen blad:67,5cm x 51cm
Gesigneerd:Ja, handgeschreven(rechtsonder)
Materiaal:Gouache en assemblage van munten op geschept papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

LET OP: Di...

€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel:Schilder in de bergen
Jaartal:niet gedateerd
Afmetingen blad:65cm x 50,5cm
Gesigneerd:Ja, handgeschreven(midden)
Materiaal:Gouacheop geschept papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

LET OP: Dit item wordt g...

€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel:Ikoon
Jaartal:1987
Afmetingen lijst:127,5 cm x 97,5 cm
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met porlood (middenonder)
Materiaal:Gemengde techniek, o.a. potlood op papier
Ingelijst:Ja, in houten lijst

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel:Torso
Jaartal:1995
Afmetingen doek:100 cm x 100 cm
Materiaal:Olieverf op doek
Ingelijst:Nee, op spieraam
Conditie:In zeer goede staat.

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel: Excercise Acrobatique
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 164 cm x 115 cm (Doek: 145 cm x 97 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in houten lijst

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Vietnam
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 56cm x 76 cm
Oplage: 147/200
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst:Ja, in aluminiumlijst

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Takis is als kunstenaar vooral bekend door zijn ontwerpen van lampen en kinetische objecten.
Als schilder/tekenaar neemt hij een minder belangrijke plaats in tussen zijn vrienden en kunstbroeders zoals Calder, Miro, Alechinsky, Chillida, Gardy-Artigas, etc.

Van deze kunst...

€ 169.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Conté krijt op papiervan Bjarne Melgaard. Afmetingen incl. lijst: H52 x b62,5 cm. Afmetingen werk: H29,5 x b 40,5 cm. Zonder titel. Herkomst: Galerie Tanya Rumpff, Haarlem. Conditie: in zeer goede staat.

€ 1750.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Wasco op papiervan Bjarne Melgaard. Afmetingen incl. lijst: H52 x b62cm. Afmetingen werk: H29,5 x b 40,5 cm. Titel: Mon Tiki. Jaar: 1997.Herkomst: Galerie Tanya Rumpff, Haarlem. Conditie: in zeer goede staat. Het werk is netjes ingelijst.

€ 1750.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Bijzonder fraaie ets.

Dit is duidelijk een voorstudie voor een van zijn schilderijen (zie afbeelding) De ingekleurde pentekening geeft de werkelijke situatie in de jaren ‘50 weer. Het is grappig om te zien hoe hij, omwille van de compositie, op het schilderij het hele gebo...

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

====== OPRUIMING ====== Van 59,- voor 25,-

Kunstenaar: Osvaldo Peruzzi. ( 1907-2004 )

Titel: Regatta.

Materiaal: Kleurenlithografie (offset) op stevig Bütten papier.

Afmetingen blad: 74 x 56 cm.

Afmetingen beel...

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van beeldhouwer Floriano Bodini (1933 - 2005) uit 1972

Kleurenets op handgemaakte papier
Afmetingen: 27.0 x 17.0 cm op 50.0 x 35.0 cm papier
Handgesigneerd en genummerd
Uitgave van 25
In perfecte staat. Nooit ingelijst geweest.

Wordt v...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstpn
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Antonio Bueno (1918 - 1984) uit 1976

Droge naald kleurenets op Fabriano papier op een rode achtergrond.
Afmetingen 50 x 35 cm
Gesigneerd onderaan rechts
Genummerd 9/49.

€ 260.00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstpn
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Derrick Greaves - Vase and Petal

Signed vintage lithograph from 1971 on Japan paper

Edition 65 + EA + HC

This item: Epreuve d'Artiste

Paper size: 65,5 x 50,5 cm

Image size: 35,0 x 39,0 cm

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Peter Schmidt (1931 - 1980) - Flowing in the right direction

Handcoloured lithograph from 1971 on heavy Arches paper

Handsigned in pencil

Edition of 65 + AP on Arches paper with watermark

This item: AP(NB: differs from foto)

Paper size: 66 x 50 cm

...
€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Graham Sutherland(1903 - 1980) - Hommage to Aloys Senefelder (the inventor of lithography).

Colour lithograph on heavy paper produced in 1971

From an edition of 65 + EA + HC

This item: HC

Paper size: 66 x 50,5 cm

Image size: 64,5 x 48,5 cm

P...

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Patrick Procktor (1936 - 2003) - Northern Lass

Lithograph from 1971 on heavy paper

Hand signed in pencil

Edition of 65 + AP

This item: Artists Proof (NB: differs from the picture)

Paper size: 59 x 49 cm

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

K.R.H SONDERBORG - Untitled - Black and White Screenprint - signed & numbered

Year: 1992 / Screenprint: nr 72 of 100

Condition: As good as new - never been framed

signed lower left: "Sonderborg 92"

Measurements: 76.5 x 55.0 cm

Refere...

€ 175.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Joan Ponc - Birds and keys - Lithograph - 1967

Limited edition of XXXV printed on Japanpaper.

Signed and numbered in white pencil (number may differ from the foto)

With dry stamp of the publisher " Wolfgang Ketterer" in Munich in left bottom corner

...

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

John Piper (1903 - 1992) - The Visitation/ Saints.

Colour lithograph on heavy paper produced in 1975

From an edition of 90 + 15 HC

This item: 10/15 HC

Paper size: 66 x 50,5 cm

Image size: 64,5 x 48,5 cm

€ 350.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Bijzondere uitgaves

Ossip Zadkine

Lithografie uit 1966 op zwaar geschept papier

Met droogstempels van het atelier van Zadkine (O.Z.) en de uitgever Wolfgang Ketterer (W.K.)

Grootte van de oplage: 65 + e.a.

Dit exemplaar: epreuve d'artiste

Bladgrootte: 65,5 x 50,5 ...

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Reg Butler (1913 - 1981) - British Artist - "Tower" - 1968

Impressive handsigned and numbered lithograph on Arches paper dating from 1968

Limited edition of 65 + EA + AP

This item ../65

Papersize: 66,0 x 50,0 cm

Imagesize: 64,0 x 47,0 cm

...
€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde druk van Christo voor zijn tentoonstelling in Stockholm. Gesigneerd rechtsonder.

Maat 70 x 55 cm. Het kunstwerk kan worden bekeken en/of opgehaald in onze galerie Rotor in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZIM

...
€ 180.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Bijzonder kleurig en abstract werk van deze Oostenrijkse kunstenaar.

Titel: Niet bekend. (Of zonder titel)

Materiaal: Zeefdruk op fijn geschept papier.

Afmetingen blad: 41 x 36,5 cm.

Afmetingen beeld: 32 x 28 cm.

...

€ 39.00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Friedemann Hahn.

Intense en weelderigevrouw, prachtig weergegeven doordeze in Duitsland geboren kunstenaar.

Titel: Eddy Kisler.

Afmetingen blad: 60 cm. b...

€ 49.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bertha04
Aantal biedingen
0