Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1964 |
Technique | Etching |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Landscape |
Framed | Not framed |
Dimensions | 39 x 49.5 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 84/110 |
Ets van Theo Niermeijer uit 1964. Titel: Amsterdam in Autumn. Nummer: 84/110. Afmetingen blad H39 x b49.5cm. Afmetingen voorstelling: H33 x b36cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Theo Niermeijer was beeldhouwer, schilder, graficus, installatiekunstenaar en architect. Ook was hij een eigentijds mysticus. Hij volgde opleidingen in Amsterdam, Antwerpen en Warschau. Metaal was Niermeijers materiaal: koper en zink om etsen in te maken, (plaat)ijzer en roestvrijstaal om sculpturen te maken.
Condition | |||||||||||
Condition | Very good | ||||||||||
Shipment | |||||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: 's-gravenzande, The Netherlands | ||||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||||
Price | Up to 10 kg.
Extra | In case of a purchase price above € 500.- you will have to pay an additional fee of (maximum) € 7.50 for extra shipping insurance | ||||||||||
Guarantee | |||||||||||