Jef Diederen (1920-2009) Serie van 6 litho's ingelijst
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 195