Gerard Verdijk (1934-2005) Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 82 x 142 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350