5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Wessel Couzijn - Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster) kopen? Bied vanaf 40!
Wessel Couzijn (1912-1984) Nederlands Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster)
TechniekHardcover
Afmetingen27 x 23 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Jan Montyn - kleurrijke ets Jan Montyn op geschept papier kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands kleurrijke ets Jan Montyn op geschept papier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen69.5 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Fons Lemmens - Tweeluik kopen? Bied vanaf 75!
Fons Lemmens (1941) Nederlands Tweeluik
Afmetingen113 x 289 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen200 x 151 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstIngelijst
€ 75
Anton Martineau - Als tijd niet bestaat kopen? Bied vanaf 50!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Als tijd niet bestaat
TechniekDigitale Print
Afmetingen25 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jeroen Henneman - Stad in beweging kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Stad in beweging
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Paul Overhaus - Splitsing Amstel kopen? Bied vanaf 500!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands Splitsing Amstel
TechniekAcryl
Afmetingen83 x 333 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 500
Ko Oosterkerk - Ingesloten vorm kopen? Bied vanaf 50!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingesloten vorm
TechniekEts
Afmetingen101 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Battermann - 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars kopen? Bied vanaf 50!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
€ 50
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Geliefden
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Rien Bout - De kelk kopen? Bied vanaf 50!
Rien Bout (1937-2003) Nederlands De kelk
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Wim Motz - Litho "Tibet" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Tibet"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 54
6 biedingen
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen52 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 34
1 bieding
Jan Montyn - Gesigneerde ets - 1977 - 52/150 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gesigneerde ets - 1977 - 52/150
TechniekEts
Afmetingen10 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Gerbrand Volger - pastelkrijt op papier - Dansfeest (unicum) - INGELIJST - 24791 kopen? Bied vanaf 85!
Gerbrand Volger (1940) Nederlands pastelkrijt op papier - Dansfeest (unicum) - INGELIJST - 24791
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Jan van Helden - kleurets (4 kleuren) Zonder titel e.a. V/VI - 23711 kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Helden (1932-2006) Nederlands kleurets (4 kleuren) Zonder titel e.a. V/VI - 23711
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gerrit de Jong - sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584 kopen? Bied vanaf 85!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen42 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 25!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam!
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 25
Jan Montyn - Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
TechniekLitho
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Willem F. Wagner - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 19!
Willem F. Wagner (1935) Nederlands Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 19
Ru van Rossem - 2 Gorrila's kopen? Bied vanaf 225!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 2 Gorrila's
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Gerrit David Labots - "Sneeuwijs in de Scheren" - Stockholm kopen? Bied vanaf 280!
Gerrit David Labots (1869-1959) Nederlands "Sneeuwijs in de Scheren" - Stockholm
Afmetingen37.5 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 280
Kees Verkade - Crock kopen? Bied vanaf 100!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Crock
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Rob Clous - Regenwoud VIII kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Regenwoud VIII
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 49
Rik van Bentum - Zeefdruk, The killing fields I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rik van Bentum (1936-1994) Nederlands Zeefdruk, The killing fields I - Ingelijst
Afmetingen61.5 x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Sonja Meijer - Frans landschap met hooistapels kopen? Bied vanaf 400!
Sonja Meijer (1929-1994) Nederlands Frans landschap met hooistapels
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen56 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Fon Klement - Boardsnede, Il Fait Du Vent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede, Il Fait Du Vent - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen82 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ko Oosterkerk - Vercors III kopen? Bied vanaf 50!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Vercors III
TechniekEts
Afmetingen101 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Fon Klement - Boardsnede, Penchant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen81.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Theo Niermeijer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 650!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Zonder titel
TechniekIJzer
Afmetingen72 x 50 x 30 cm (h x b x d)
€ 650
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen49 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Sees Vlag - Duinen kopen? Bied vanaf 70!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Duinen
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 399
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395