5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Jan Sierhuis - Verweg kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Verweg
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Sees Vlag - Zeefdruk, China Guilin - Li Jiang - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, China Guilin - Li Jiang - Ingelijst
Afmetingen65.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Sees Vlag - Zeefdruk, Den Haag - Museum HET PALEIS - Gevangenpoort - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Den Haag - Museum HET PALEIS - Gevangenpoort - Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Jan Montyn - De uittocht (Genesis) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De uittocht (Genesis)
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Fon Klement - ingelijste aquarel: Iris Tremezzo - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Iris Tremezzo - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
TechniekAquarel
Afmetingen54.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Lou Strik - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Ets
TechniekEts
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Michielsen - Ets : Liefde - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets : Liefde - 1975
TechniekEts
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Michielsen - Houtsnede met een gedicht: Margiete Lief - 1968 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Houtsnede met een gedicht: Margiete Lief - 1968
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Sees Vlag - Duinen kopen? Bied vanaf 70!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Duinen
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Akke Sins - Linosnede: In 't ryzen van den koelen dach - 1969 kopen? Bied vanaf 49!
Akke Sins (1928) Nederlands Linosnede: In 't ryzen van den koelen dach - 1969
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Anton Martineau - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen46.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Gerard 't Hart - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen61 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Maya Wildevuur - Acryl op paneel, Geisha met bloemen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op paneel, Geisha met bloemen - Ingelijst (Groot)
TechniekAcryl
Afmetingen188 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Gevarieerd boeket met liggende amoortje - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
TechniekAcryl
Afmetingen116 x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Paul Werner - Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Paul Werner (1930) Nederlands Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Montyn - Een nieuwe eeuw kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Een nieuwe eeuw
TechniekEts
Afmetingen55 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Pearl Perlmuter - ‘To the right’ - abstracte ets - 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands ‘To the right’ - abstracte ets - 1964 - ingelijst
TechniekEts
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Ad Dekkers - 8 kaarten in een doos - 1970 kopen? Bied vanaf 199!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands 8 kaarten in een doos - 1970
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 199
Anton Martineau - Litho:poetry of a dual talent kopen? Bied vanaf 45!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho:poetry of a dual talent
TechniekLitho
Afmetingen46.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Sam Middleton - Zeefdruk: Drumsticks - 1995 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Drumsticks - 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Concerto- 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Gerard 't Hart - Haven in Spanje kopen? Bied vanaf 95!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Haven in Spanje
Afmetingen69 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 375!
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 375
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands ets: gefragmenteerd - 1970
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
TechniekCollage
Afmetingen26.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Montyn - Ets/aquatint: "Le bonheur"(geluk) - 2002 kopen? Bied vanaf 99!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!) kopen? Bied vanaf 175!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!)
TechniekEts
Afmetingen58 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Gerrit David Labots - "Sneeuwijs in de Scheren" - Stockholm kopen? Bied vanaf 280!
Gerrit David Labots (1869-1959) Nederlands "Sneeuwijs in de Scheren" - Stockholm
Afmetingen37.5 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 280
JCJ VANDERHEYDEN - propeller 2007 kopen? Bied vanaf 445!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands propeller 2007
Afmetingen55 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 445
Jan Sierhuis - Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Werner Moonen - zonder titel (lichamelijke oefeningen) kopen? Bied vanaf 150!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands zonder titel (lichamelijke oefeningen)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Christa van Santen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Christa van Santen (1932) Nederlands Zonder titel
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Verkade - Bronzen penning, Park Kralingen kopen? Bied vanaf 100!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Bronzen penning, Park Kralingen
TechniekBrons
Afmetingen8 x 8 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht40 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 120
4 biedingen