Hendrik de Laat (1900-1980) De toren van Sint Michielsgestel
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 17 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hout |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50