Kees Verhoeven (1901-1991) St Laurenskerk Rotterdam 1929
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 56 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Huidig bod
€ 10
1 bieding