Rini Leefsma-Nagtegaal (1915-1995) Ets, lot van twee etsen vogel & meisjes - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 32.5 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40