5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Corneille - ingelijste litho - 1962 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1962
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: L'allongée - 1976
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - ohne Titel /Frau, Vogel, Fisch und Büste eines Mannes kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel / vrouw, vogel, vis en buste van een man
Afmetingen60 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 425
Corneille - ingelijste litho - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1963
TechniekLitho
Afmetingen52 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Corneille - litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
Corneille - ingelijste litho: 'Eté et as de coeur' - 1969 kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: 'Eté et as de coeur' - 1969
TechniekLitho
Afmetingen67.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Corneille - ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Lucebert - & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen) kopen? Bied vanaf 275!
Lucebert (1924-1994) Nederlands & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen)
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Corneille - Kleurenlitho: Otello - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Kleurenlitho: Otello - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
Corneille - Bekers (8) kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bekers (8)
Afmetingen9 x 7 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht190 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Pol Bury - 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228 kopen? Bied vanaf 55!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228
TechniekSoftcover
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 55
Corneille - 3 x Expositie foto Cobra jaren 50 kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 x Expositie foto Cobra jaren 50
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Corneille - Atelierfoto jaren 50 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Atelierfoto jaren 50
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 35
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Onderzetters (11) kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Onderzetters (11)
Afmetingen1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS 1997
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Corneille - Zilveren broche met originele verpakking kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met originele verpakking
Afmetingen2.7 x 3.6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Corneille - DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”) kopen? Bied vanaf 1100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”)
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.100
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 229!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Lucebert - Geen titel kopen? Bied vanaf 275!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Bols tenstoonstelling kopen? Bied vanaf 95!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Bols tenstoonstelling
TechniekLitho
Afmetingen97 x 70 cm (h x b)
€ 95
Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’ kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375