Corneille (1922-2010) Vrouw met uil
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 62 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 225