5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Liggend naakt
TechniekGravure
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Hans van Dokkum - Onleesbaar kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Onleesbaar
TechniekEts
Afmetingen64 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands zonder titel
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Arend Hendriks - Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint. kopen? Bied vanaf 40!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Johan Hemkes - Doorkijkje Ameland kopen? Bied vanaf 40!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Doorkijkje Ameland
TechniekEts
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Wim Motz - Litho "Tibet" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Tibet"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 54
6 biedingen
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen52 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 34
1 bieding
Gerrit de Jong - sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584 kopen? Bied vanaf 85!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen42 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Ru van Rossem - 2 Gorrila's kopen? Bied vanaf 225!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 2 Gorrila's
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Johan Dijkstra - Schets van een zittende man - verso knielende man kopen? Bied vanaf 50!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Schets van een zittende man - verso knielende man
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen30 x 45 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ko Prange - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Ko Prange (1904-1972) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Fon Klement - Boardsnede, Il Fait Du Vent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede, Il Fait Du Vent - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen82 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fon Klement - Boardsnede, Penchant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen81.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Mensinga - Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen45.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Herman Berserik - handgesigneerde ets | 'Bloem' | 1987 (Zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands handgesigneerde ets | 'Bloem' | 1987 (Zeer kleine oplage)
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 50!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Koppermaandagprent 1988 - litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Fon Klement - Orgiaque de Fleurs kopen? Bied vanaf 120!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Orgiaque de Fleurs
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 43!
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 43
Toon Wegner - Straatje in Piran kopen? Bied vanaf 95!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Straatje in Piran
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Johan Windhorst - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Johan Windhorst (1884-1970) Nederlands zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Dirk Harting - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 70!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Duinlandschap
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Wim Motz - Parijs IIi (passage dola) kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Parijs IIi (passage dola)
TechniekHoutskool
Afmetingen22.5 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Wim Motz - Parijs kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Parijs
TechniekHoutskool
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Guido Eckhardt - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 75!
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Toon de Jong - Tjalk voor Dordrecht Epreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 100!
Toon de Jong (1879-1978) Nederlands Tjalk voor Dordrecht Epreuve d'Artiste
TechniekLitho
Afmetingen47 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Fon Klement - Lilacres kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Lilacres
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 475!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
TechniekEts
Afmetingen40 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 475!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
TechniekEts
Afmetingen31 x 23.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Jeanne Bieruma Oosting - Farblinolschnitt Schneeeule- sneeuwuil kopen? Bied vanaf 550!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Sneeuwuil
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen49 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 550
Akke Sins - Herfst Jekerdal kopen? Bied vanaf 100!
Akke Sins (1928) Nederlands Herfst Jekerdal
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Rob Figee - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Figee (1937) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen132.5 x 132.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Maria van Hoogstraten - Kreeft - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Maria van Hoogstraten (1895-1979) Nederlands Kreeft - Houtsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen26 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hans van Dokkum - De krillemonus kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands De krillemonus
TechniekLitho
Afmetingen34 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 35!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Akke Sins - Course te Geraardsbergen kopen? Bied vanaf 50!
Akke Sins (1928) Nederlands Course te Geraardsbergen
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 499!
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499