Herman Sanders (1925) onbekend. Winters landschap
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 56 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25