5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Ed Dukkers - Innige omarming kopen? Bied vanaf 475!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Innige omarming
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 51 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Herman Berserik - ets:2 poppenhoofden - 1977 kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets:2 poppenhoofden - 1977
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Jan van der Veer - Meisje. kopen? Bied vanaf 39!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Meisje.
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Jan van der Veer - Schelpen. kopen? Bied vanaf 39!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Schelpen.
Techniek Aquarel
Afmetingen 26 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Wim Heinecke - Langs de Gordelweg, Rotterdam kopen? Bied vanaf 195!
Wim Heinecke (1895-1978) Nederlands Langs de Gordelweg, Rotterdam
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Jan van der Veer - Ballerina. kopen? Bied vanaf 49!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Ballerina.
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jan Stroosma - zeilwedstrijd Sneek '61 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands zeilwedstrijd Sneek '61
Techniek Droge Naald
Afmetingen 24.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Kees Spermon - LINES kopen? Bied vanaf 39!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands LINES
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Herman Berserik - Sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 150!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Sneeuwlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Pieter Defesche - Landschap 1972 kopen? Bied vanaf 850!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Landschap 1972
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 71 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Paul Hugo ten Hoopen - Stoel met geel en zwart boek kopen? Bied vanaf 350!
Paul Hugo ten Hoopen (1927) Nederlands Stoel met geel en zwart boek
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Fred Carasso - penningkunst kopen? Bied vanaf 75!
Fred Carasso (1899-1969) Nederlands Italiaans penningkunst
Techniek Brons
Afmetingen 6.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Fred Carasso - vrouwenfiguren kopen? Bied vanaf 125!
Fred Carasso (1899-1969) Nederlands Italiaans vrouwenfiguren
Afmetingen 6.5 x 6.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Gerard Princee - Aquarel, Ruiter te paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Gerard Princee (1908-1999) Nederlands Aquarel, Ruiter te paard - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 100.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Herman Berserik - Man op stoel met biggetje kopen? Bied vanaf 140!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Man op stoel met biggetje
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Jan van der Veer - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 49!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Bloemstilleven.
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Han Rehm - Telesphorus kopen? Bied vanaf 95!
Han Rehm (1908-1970) Nederlands Telesphorus
Techniek Verbronsd
Afmetingen 18.5 x 5.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 850 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Flip van der Burgt - bijzondere in 1969 gemaakte kleine oplage (40) houtsnede "erotisch landschap" kopen? Bied vanaf 50!
Flip van der Burgt (1927-1977) Nederlands bijzondere in 1969 gemaakte kleine oplage (40) houtsnede "erotisch landschap"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Kees Spermon - Pentekening: kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Pentekening:
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Kees Spermon - Potloodtekening - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Potloodtekening - 1969
Techniek Potlood
Afmetingen 51.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 75
Johan Briede - Struggle for life kopen? Bied vanaf 50!
Johan Briede (1885-1980) Nederlands Struggle for life
Techniek Litho
Afmetingen 18.3 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Piet van Dokkum - Anticuario Compraventa 4/6 - 2e staat - INGELIJST - 24185 kopen? Bied vanaf 95!
Piet van Dokkum (1910-1990) Nederlands Anticuario Compraventa 4/6 - 2e staat - INGELIJST - 24185
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Jan Snoeck - acryl op doek: gazouilles d'un ruisseau - 1994 (nette lijst) kopen? Bied vanaf 999!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands acryl op doek: gazouilles d'un ruisseau - 1994 (nette lijst)
Techniek Acryl
Afmetingen 61 x 121 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Johannes K. Veerman - (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960 kopen? Bied vanaf 75!
Johannes K. Veerman (1907-1989) Nederlands (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960
Techniek Potlood
Afmetingen 44 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Potlood
Afmetingen 44 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan Snoeck - Remus 8 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Remus 8
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Jan Snoeck - Keramische vaas met polychroom koeiendecor kopen? Bied vanaf 89!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Keramische vaas met polychroom koeiendecor
Techniek Keramiek
Afmetingen 15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
€ 89
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Jan Snoeck - Biologici kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Biologici
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Kees Spermon - Ets/aquatint: Proefdruk - 1966 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/aquatint: Proefdruk - 1966
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Ingelijste aquarel: vrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Kees Franse - Stilleven kopen? Bied vanaf 150!
Kees Franse (1924-1982) Nederlands Stilleven
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Nico Molenkamp - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 80 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Johannes K. Veerman - Italiaans landschap kopen? Bied vanaf 50!
Johannes K. Veerman (1907-1989) Nederlands Italiaans landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 59 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Harry Antheunis - Portretschilderij kopen? Bied vanaf 35!
Harry Antheunis (1905-1975) Nederlands Portretschilderij
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 35
Cees Bantzinger - Pentekening - 1985 - nieuwjaarskaart Joop Braakhekke kopen? Bied vanaf 35!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Pentekening - 1985 - nieuwjaarskaart Joop Braakhekke
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Anton Versluijs - binnenzicht St Pieters en Paulus kerk Oostende (c5) kopen? Bied vanaf 40!
Anton Versluijs (1893-1982) Nederlands binnenzicht St Pieters en Paulus kerk Oostende (c5)
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 50!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Masker
Afmetingen 115 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Geert van Fastenhout - Die Richtung meines Weges kopen? Bied vanaf 700!
Geert van Fastenhout (1935) Nederlands De richting van mijn pad
Techniek Acryl
Afmetingen 68 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 700