Kees Andrea (1914-2006) De vier Heemskinderen - Litho
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Huidig bod
€ 50
1 bieding