Jaap de Carpentier (1921-1996) Vrouw en man met gitaar
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 51 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95