Jan Wiegers (1893-1959) Gezicht op Capri, litho
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
€ 175