Alessi (1921) Blow Up fruitschaal
Bied mee
Afmetingen | 4 x 45 x 45 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 18 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 10 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 17 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 16 x 16 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1.5 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 16 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 35 x 22 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 400 g |
Afmetingen | 19 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 23 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 17 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 g |