Rik Slabbinck (1914-1991) Niet bekend
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 52 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75