Peter Bes (1945) op weg
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 11.5 x 15.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 45