Peter Bes (1945) ets - Ankerplatz der Freude - INGELIJST - 24148
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50