5. Keramiek België

Keramiek België

Piet Stockmans - Multiple met twee bekers - 18/50 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Piet Stockmans (1940) Belgisch Multiple met twee bekers - 18/50 1993
Afmetingen9.5 x 35 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Piet Stockmans - Multiple met 4 bekers - 47/100 - 1992 kopen? Bied vanaf 175!
Piet Stockmans (1940) Belgisch Multiple met 4 bekers - 47/100 - 1992
Afmetingen10 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht300 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Charles Catteau - 3 Catteau vazen kopen? Bied vanaf 100!
Charles Catteau (1880-1966) Belgisch 3 Catteau vazen
Afmetingen30 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Roger Guerin - Art Deco steengoed vaas voorzien zoutglazuren stroomdecoratie kopen? Bied vanaf 10!
Roger Guerin (1896-1954) Belgisch Art Deco steengoed vaas voorzien zoutglazuren stroomdecoratie
Afmetingen33 x 20 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Royal Boch - Boch La Louviere kopen? Bied vanaf 25!
Royal Boch (1841) Belgisch Boch La Louviere
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Royal Boch - 2 Wandborden kopen? Bied vanaf 75!
Royal Boch (1841) Belgisch 2 Wandborden
Afmetingen25 x 25 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Royal Boch - compleet servies kopen? Bied vanaf 50!
Royal Boch (1841) Belgisch compleet servies
Afmetingen9.5 x 7 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50