Cortendorf Porzellanfabrik (1890-1973) Albert Stunz groot meisjes kopje met blauwe paardenstaart
Bied mee
Afmetingen | 25 x 21 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 75