5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Publicatie Museum Bommel van Dam
TechniekSoftcover
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
€ 50
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 270!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel
Afmetingen39.5 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 270
Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Anton Heyboer - Pastel , ‘Can Can’ – 51 x 70 cm. kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Pastel , ‘Can Can’ – 51 x 70 cm.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Jan Montyn - Ets: Frontière(grens China/Vietnam kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Frontière(grens China/Vietnam
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Corneille - ingelijste litho - 1962 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1962
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - Kleurenlitho: L'allongée - 1976 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: L'allongée - 1976
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - ohne Titel /Frau, Vogel, Fisch und Büste eines Mannes kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel / vrouw, vogel, vis en buste van een man
Afmetingen60 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 425
Jan Montyn - Ets: L’ile de Lotus - 1973 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: L’ile de Lotus - 1973
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - ingelijste litho - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1963
TechniekLitho
Afmetingen52 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Corneille - litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Cremer - Zeefdruk: Toscane II - 1984 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Toscane II - 1984
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Corneille - ingelijste litho: 'Eté et as de coeur' - 1969 kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: 'Eté et as de coeur' - 1969
TechniekLitho
Afmetingen67.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Corneille - ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Lucebert - & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen) kopen? Bied vanaf 275!
Lucebert (1924-1994) Nederlands & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen)
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!
Woody van Amen (1936) Nederlands foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil
TechniekAquarel
Afmetingen14.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Montyn - Ets - 1999 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1999
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 115
1 bieding
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977 kopen? Bied vanaf 399!
Jan Cremer (1940) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Afmetingen80 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Anton Heyboer - Ets - Compositie met figuren - Ingelijst - origineel werk kopen? Bied vanaf 110!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets - Compositie met figuren - Ingelijst - origineel werk
TechniekEts
Afmetingen60 x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - Kleurenlitho: Otello - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Kleurenlitho: Otello - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Cremer - litho: USA banner red cross - 1963 (zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands litho: USA banner red cross - 1963 (zeldzaam!)
TechniekLitho
Afmetingen40 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Armando - Giclée KORPERLICH II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclée KORPERLICH II Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Zwart/wit giclée ES REGNET --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zwart/wit giclée ES REGNET --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169