Jan Cremer (1940) Tulpen, litho
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Huidig bod
€ 110
3 biedingen