5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Gerard Verdijk - Donker abstract kopen? Bied vanaf 800!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Donker abstract
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Piet Ouborg - Kubistisch-expressionistisch vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 350!
Piet Ouborg (1893-1956) Nederlands Kubistisch-expressionistisch vrouwelijk naakt
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 299!
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 37!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
TechniekLitho
Afmetingen37 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Corneille - Vogelbroche kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogelbroche
Afmetingen5 x 6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen84 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Snoeck - Keramische vaas met polychroom koeiendecor kopen? Bied vanaf 89!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Keramische vaas met polychroom koeiendecor
TechniekKeramiek
Afmetingen15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Corneille - Chat bleu avec l'Enfant et l'Oiseau metal sculpture kopen? Bied vanaf 660!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur Groene Kat met Vogel
TechniekIJzer
Afmetingen56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 660
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen2.8 x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Corneille - ‘L’Indienne kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘L’Indienne
TechniekLitho
Afmetingen67 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - 'Droombeeld' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Droombeeld' (mooi gelijst)
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
€ 74
Corneille - 1990 - Rigoletto kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1990 - Rigoletto
TechniekLitho
Afmetingen62 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Gerard Verdijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 144!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 144
Corneille - DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”) kopen? Bied vanaf 999!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”)
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 999
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
Co Westerik - pen & aquarel op papier: "Gras" - 1991 kopen? Bied vanaf 1000!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands pen & aquarel op papier: "Gras" - 1991
Afmetingen12 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 1.000
Co Westerik - Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst
Afmetingen72.5 x 89.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
TechniekLitho
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Carel Visser - Abstracte compositie, houtsnede op japans papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Abstracte compositie, houtsnede op japans papier (netjes ingelijst)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 195
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Gerard Verdijk - zeefdruk: Transformation - 1973 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Transformation - 1973
Afmetingen70 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang kopen? Bied vanaf 149!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang
Afmetingen56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 120!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1960
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Nic Blans (sr.) - Vier Seizoenen kopen? Bied vanaf 165!
Nic Blans (sr.) (1917-1996) Nederlands Vier Seizoenen
TechniekAcryl
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 165
1 bieding
Wessel Couzijn - Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster) kopen? Bied vanaf 40!
Wessel Couzijn (1912-1984) Nederlands Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster)
TechniekHardcover
Afmetingen27 x 23 cm (h x b)
€ 40
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Afmetingen33.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399