Jan Hoving (1938) Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 20